IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 21st February 2007, 03:17
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от [color=red
margy4[/color]]добре де боклуци са китайските хапчета а пък отслабват много
питам се дали да ги почвам една позната,ги пи цели 2 месеца и свали 26 кг.,поне с очите съм го видяла,няма и нищо даже си прави изследвания,нищо.какво да правя.
__________________
...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21st February 2007, 11:08
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Да вярвам, че е било така! И аз преди десетина година имах глупостта да пия едни хапчета за отслабване, които си купувах в Египет, и наистина отслабнах много с тях, но това не означава, че ги препоръчвам- точно обратното! Имаха толкова странични ефекти- причиняваха световъртеж, чувство на слабост, постоянна умора, сухота в устата и др. подобни. Но тогава не е имало кой да ме спре и да ми каже не ги пий!
Когато става въпрос за собственото ни здраве максимата "Целта оправдава средствата" не важи!!!
А сега, когато имаме толкова достъпна и пълна информация за всичко, е меко казано безотговорно да подлагаме организма и здравето си на рискове от използване на продукти със съмнителни съставки! Може да звучи банално, но няма по-добър начин за ускоряване на метаболизма от разумнен начин на хранене и редовна физическа активност.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 21st February 2007, 20:27
pupata pupata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 58
По подразбиране

Така е, но я се опитай да кажеш нещо подобно на "китайките" от БГ Мама - ще те смачкат. Най-важното за тях е свалянето на 2-3 килограма без значение на каква цена. Лошото е че повечето са млади момичета или майки с малки деца. Дано се вразумят и се погрижат по-добре за себе си.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21st February 2007, 21:34
florina florina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: kablehkovo
Мнения: 87
Изпратете съобщение чрез ICQ до florina
По подразбиране

мале мале тези китайски отрови вчера гледах едно предаване за тяхната продажба в росия и колко са фалшиви дори чайове могат да бъдат с ужасни последствия всички ги показаха в аптеки и всички бяха боклуци и с нелегален внос и производство обичайте себе си и се пазете.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 22nd February 2007, 11:10
VITAMINA VITAMINA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 133
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Не се научихте... няма магически хапчета, килограми се свалят единствено с диета+кардио + евентуално л-карнитин.
Това е истината правилното хранене съчетано с подходящата тренировъчна програма и някакъв Fat Burners или L- Карнитин.
Тея измислени хапчета са въздух работа .
Отговори с цитат
  #26  
Стар 22nd February 2007, 11:59
florina florina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: kablehkovo
Мнения: 87
Изпратете съобщение чрез ICQ до florina
По подразбиране

вярно е няма лесни работи има само труд търпение и пот.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 6th January 2009, 12:13
laxatol laxatol не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 2
По подразбиране

uspexa s kapsulite e na 100%,probvax gi i sam izklu4itelno dovalna,nqma drug medikament s koito taka da se otslabva i nqmat jo-jo efekt
Отговори с цитат
  #28  
Стар 6th January 2009, 12:15
laxatol laxatol не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 2
По подразбиране efekt 100%

probvai prosto nqma da sajalqva6
Отговори с цитат
  #29  
Стар 24th January 2009, 18:16
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Здравейте дами.
Има много форуми и теми, в които се коментират най-различки "цярове" за отслабване. С интерес прочетох мненията ви и съм раздвоена. Няма магическо хапче в това съм напълно убедена. Повечето са против, на някого са помогнали.... Според мен има само хапчета като поддържаща добавка към диети или фитнес. Но хапчата и пържоли например - няма да стане.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 25th February 2009, 10:12
Аватара на Tedychka
Tedychka Tedychka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 9
По подразбиране

Искам и аз да кажа, че съм пробвала китайските хапчета и съм изключително доволна...!
За по-малко от месец свалих около 4кг. без да се лишавам от кой знае какво и сега съм решила да си ги купя пак...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Китайскикапсулизаотслабване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:50.