IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1451  
Стар 8th December 2014, 13:37
Iveto123 Iveto123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 79
По подразбиране

Момичета, как се справяте с изтощената коса? Къдрих си моята преди няколко месеца и в началото беше много добре, но сега след всяко измиване е доста суха и се "разпилява" навсякъде... слагате ли маски, за ампули за подхранване също съм чувала? Смених няколко шампоана, уж за подхранване и тн, но нищо.
Отговори с цитат
  #1452  
Стар 8th December 2014, 15:02
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Iveto123 Виж мнението
Момичета, как се справяте с изтощената коса? Къдрих си моята преди няколко месеца и в началото беше много добре, но сега след всяко измиване е доста суха и се "разпилява" навсякъде... слагате ли маски, за ампули за подхранване също съм чувала? Смених няколко шампоана, уж за подхранване и тн, но нищо.
С какво си се къдрила? От типа топло/студено къдрене ли, при фризьор? Чувала съм, че е доста вредно за косата и че трудно се поддържа. Не знам какви шампоани си използвала, но мога да ти препоръчам капсули Брилиант Лук. Попринцип се използват за подхранване на кожата и косата, даже и при косопад. Можеш да пробваш с тях, защото са натурални, и без това не трябва да си третираш косата с други химии.
Отговори с цитат
  #1453  
Стар 9th December 2014, 11:00
Iveto123 Iveto123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 79
По подразбиране

Студено къдрене, да. Знам, че не е много полезно за косата и затова си търся наистина качествени продукти. Ще ги погледна тези капсули, благодаря ти, но със сигурност ще си търся и по-добър шампоан.
Отговори с цитат
  #1454  
Стар 5th January 2015, 23:50
Аватара на silva88
silva88 silva88 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Град: София
Мнения: 36
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Iveto123 Виж мнението
Момичета, как се справяте с изтощената коса? Къдрих си моята преди няколко месеца и в началото беше много добре, но сега след всяко измиване е доста суха и се "разпилява" навсякъде... слагате ли маски, за ампули за подхранване също съм чувала? Смених няколко шампоана, уж за подхранване и тн, но нищо.
За да имаш хубава коса е задължително да си правищ маски.
Aз си правия маска от: тривитаминол, жълтък, ракия и мед. Съм си правила преди от масло от авокадо, горчица и канела (тази маска е супер, но трябва да се прави веднъж на 2 седмици и да не се стои с нея повече от 2 часа, много е силна и може да нарани кожата на скалпа ). И понякога си слагам само бадемово масло.
Има и много други за здрава коса, но всичките изискват постоянство и грижа.
Отговори с цитат
  #1455  
Стар 6th January 2015, 09:23
fipo.thc fipo.thc не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Жена ми си купува козметика, а аз парфюми от един много добре зареден онлайн магазин, който открихме наскоро, но сме много доволни от големия избор и ниските цени, сравнение с другите търговци- www.parfimo.bg
Отговори с цитат
  #1456  
Стар 22nd April 2015, 11:44
slaver slaver не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 27
По подразбиране

Може ли да ми препоръчате някакъв хубав шампоан, но не от тези, които са масовките. Мисля да използвам http://faberlic.bg/kosa/shampoani някой има ли впечателние от тях и ако да какво е? Ще се радвам на всякакви отговори, предварително благодаря.
Отговори с цитат
  #1457  
Стар 15th May 2015, 12:17
tialo25 tialo25 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 17
По подразбиране

Някой знае ли салон, в който правят кичури с ей такава шапка: http://cosmeticline.bg/pelerini-shap...a-kichuri-cena ? Държа на това, защото от шапката много зависят кичурите. И някой ползвал ли такава вкъщи? Любопитно ми е дали е по-лесно с нея в домашни условия?
Отговори с цитат
  #1458  
Стар 7th July 2015, 16:29
BubiD BubiD не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 2
По подразбиране

Маски за растеж на косата ? Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #1459  
Стар 12th July 2015, 13:33
ElenaMileva ElenaMileva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 109
По подразбиране термална вода

Аз ползвам термална вода, като си напръсквам лицето и след около 1-2 минути чистя с памуче. Мисля, че си усещам лицето по-чисто и свежо. Ползвам я задължително вечер за почистване, а и винаги,когато се сетя пак. Тази е моята http://www.enzo.bg/avene/eau-thermale-termalna-voda/;-)
Отговори с цитат
  #1460  
Стар 13th July 2015, 11:31
Аватара на denidimitrova
denidimitrova denidimitrova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BubiD Виж мнението
Маски за растеж на косата ? Благодаря предварително
маска с тривитаминов.. напиши в гугъл и ще ти излезе
много е ефикасна, а може и само с тривитаминол да мажеш скалпа
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:29.