IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1141  
Стар 14th November 2011, 10:41
anna_d anna_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roxsana74 Виж мнението
Момичета, ето малко снимки и от мен
http://roxana74.snimka.bg/experiment/nose.591338
Бях си обещала до 14 ден да не се вглеждам много-много в носа, да му дам малко време, НО това което виждам на снимките ме прави много, много щастлива! Завинаги съм се простила с грозния нос и профила на Баба Яга!!! Благодаря Ви д-р Джамбазов!
Роксана, поздравления за много добрия резултат, който се е получил при теб!
Тъй като съм нова във форума, бих искала да поздравя и всички, които са публикували снимки "преди" и "след" ринопластиката си.
Пожелавам на всички много позитивно настроение и успехи!
  #1142  
Стар 14th November 2011, 12:27
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roxsana74 Виж мнението
Момичета, ето малко снимки и от мен
http://roxana74.snimka.bg/experiment/nose.591338
Бях си обещала до 14 ден да не се вглеждам много-много в носа, да му дам малко време, НО това което виждам на снимките ме прави много, много щастлива! Завинаги съм се простила с грозния нос и профила на Баба Яга!!! Благодаря Ви д-р Джамбазов!

Рокс, страхотен резултат! Честито и без проблеми!
  #1143  
Стар 14th November 2011, 12:30
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Честито , Роксана! Страхотно носле ти е направил доцентът! Пожелавам само положителни емоции и със здраве да си го носиш!!!!!!
  #1144  
Стар 14th November 2011, 12:42
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Благодаря на всички за милите думи, дано сме много щастливи с новите нослета!!
Susan_88 питаш ме какво съм казала на Джамбазов- казах му че искам от всичко по много - скъсяване, повдигне, изфинване на върха, премахване на гърбица и лееека извивка. Според мен той като види един нос и вече е наясно как и доколко може да се промени. Изслушва нашите тиради, усмихва се мило и търпеливо обяснява как той вижда нещата. На мен ми обясни, че има принципи на естетиката, които трябва да се спазват; лицето се разделя на три части и носа не трябва да излиза от средната половина, но и не трябва да е много малък, защото изглежда неестесвено. После за ширината - спускат се прави от вътрешните ъгли на очите и ноздрите не трябва да преминават тези линии.
Това е писано много пъти - човек трябва да се съобрази с характерните черти, които има а не да иска носа на тази или онази знаменитост.
Успех на момичетата, които са на операция тази седмица
  #1145  
Стар 14th November 2011, 13:30
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roxsana74 Виж мнението
Благодаря на всички за милите думи, дано сме много щастливи с новите нослета!!
Susan_88 питаш ме какво съм казала на Джамбазов- казах му че искам от всичко по много - скъсяване, повдигне, изфинване на върха, премахване на гърбица и лееека извивка. Според мен той като види един нос и вече е наясно как и доколко може да се промени. Изслушва нашите тиради, усмихва се мило и търпеливо обяснява как той вижда нещата. На мен ми обясни, че има принципи на естетиката, които трябва да се спазват; лицето се разделя на три части и носа не трябва да излиза от средната половина, но и не трябва да е много малък, защото изглежда неестесвено. После за ширината - спускат се прави от вътрешните ъгли на очите и ноздрите не трябва да преминават тези линии.
Това е писано много пъти - човек трябва да се съобрази с характерните черти, които има а не да иска носа на тази или онази знаменитост.
Успех на момичетата, които са на операция тази седмица
Роксана поздравявам те сърдечно за новото носле, мисля че е станало страхотно. Доцентът наистина успява да прецени много добре какъв нос най много ще отива на даден тип лице. Споделям емоциите ти. Бъди много щастлива.
  #1146  
Стар 14th November 2011, 13:31
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

А някой чувал ли TGM, тя трябваше да ходи на преглед на 12/11. Надявам се всичко да й наред с нослето.
  #1147  
Стар 14th November 2011, 13:58
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Браво,Рокси! Поздравления и от мен. Чакането си заслужаваше. Мисс_Ми, надявам се и при теб нещата да са се получили добре и да си доволна..въпреки че наистина е раничко все още ...
СТИСКАМ ПАЛЦИ НА ВСИЧКИ, НА КОИТО ИМ ПРЕДСТОИ ОПЕРАЦИЯ! ТЪРПЕНИЕ И КУРАЖ!
Целият екип на Каспела е много отзивчив и любезен, а за доц. Джамбазов и д-р Димитров..нямам думи! И за миг не съжалих за избора си. Карат те да се чувстваш в сигурни ръце!! А какво по-важно от това? Тутик много правилно описа доцента, аурата, ръцете на творец....
  #1148  
Стар 14th November 2011, 14:03
Аватара на plama04
plama04 plama04 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 9
По подразбиране

Честито на Роксана за новото хубаво носле!Поздравления и на Доцента за отлично свършена работа!
  #1149  
Стар 14th November 2011, 17:57
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roxsana74 Виж мнението
Благодаря на всички за милите думи, дано сме много щастливи с новите нослета!!
Susan_88 питаш ме какво съм казала на Джамбазов- казах му че искам от всичко по много - скъсяване, повдигне, изфинване на върха, премахване на гърбица и лееека извивка. Според мен той като види един нос и вече е наясно как и доколко може да се промени. Изслушва нашите тиради, усмихва се мило и търпеливо обяснява как той вижда нещата. На мен ми обясни, че има принципи на естетиката, които трябва да се спазват; лицето се разделя на три части и носа не трябва да излиза от средната половина, но и не трябва да е много малък, защото изглежда неестесвено. После за ширината - спускат се прави от вътрешните ъгли на очите и ноздрите не трябва да преминават тези линии.
Това е писано много пъти - човек трябва да се съобрази с характерните черти, които има а не да иска носа на тази или онази знаменитост.
Успех на момичетата, които са на операция тази седмица
roxsana74, мерси за отговора. То това за пропорциите на лицето съм го чувала и двата пъти преди предишните ми операции, ама за съжаление на някои хирурзи теорията им е ясна, ама практиката им куца сериозно. Силно се надявам и съм сигурна, че доцента е изключение, защото грозен нос, правен от него не съм виждала.
  #1150  
Стар 14th November 2011, 19:40
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Еее Рокси, честитооооо! Очарована съм, страхотен резултат! Направо невероятна промяна, миличка!
Само 2 дена остават до моята операция, стискайте палци да съм доволна, защото мен ужасно много ме е страх
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:28.