IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st August 2011, 12:51
galina.gor galina.gor не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 43
По подразбиране Разстройство

Какво вземате при разстройство момичета? давайте съвети мисля да отида да си взема ентерол споделих на една приятелка каза ми че бил доста ефикасен лекувал не само симптомите, но и причините, нещо не съм в час тези дни, схваната съм и сега само това ми липсваше...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st August 2011, 16:20
anjela_k anjela_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

Джинджифилов чай. Парче корен от джинджифил с дължина 0, 5 см, четвърт лимон, 500 мл вода, една пръчка канела, 4-5 стрити гвоздейчета карамфил, едно смачкано мускатово орехче или щипка кардамон. Изстискайте сока от лимона и джинджифила. Излейте го в подходящ съд, добавете водата, канелата, карамфила. Оставете да кипне на бавен огън. Добавете мускатовото орехче. Тази рецепта съм я изпитала и помага много.Успех.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd August 2011, 11:34
Аватара на brooklyn
brooklyn brooklyn не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anjela_k Виж мнението
Джинджифилов чай. Парче корен от джинджифил с дължина 0, 5 см, четвърт лимон, 500 мл вода, една пръчка канела, 4-5 стрити гвоздейчета карамфил, едно смачкано мускатово орехче или щипка кардамон. Изстискайте сока от лимона и джинджифила. Излейте го в подходящ съд, добавете водата, канелата, карамфила. Оставете да кипне на бавен огън. Добавете мускатовото орехче. Тази рецепта съм я изпитала и помага много.Успех.
Ехееее доста сложна рецепта!
galina.gor май ще е по-лесно да си купиш ентерол аз също при такива проблеми пия от него на прахчета, действа бързо а и няма странични ефекти, щом се дава и за кърмачета значи е ок.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd August 2011, 13:48
galina.gor galina.gor не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 43
По подразбиране

благодаря и на двечките за съветите и на мен тази рецепта ми се вижда малко сложничка сигурно е лековита, но по-добре да си взема нещо та да подейства веднага или поне до два дена да съм на линия и без да дава странични ефекти, ще отида да си взема ентерол.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd August 2011, 15:16
Аватара на brooklyn
brooklyn brooklyn не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Не забравяй да ядеш само сухи храни - сухари, препечени филиики, пий предимно чай, избягвай водата!Така ми беше казал на мен личния лекар.Пробваи прахчетата, сигурна съм че ще ти помогнат Успех!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th August 2011, 14:17
galina.gor galina.gor не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 43
По подразбиране

айде на линия съм си вече, добре че беше тоя ентерол, та ме вкара в ритъм, виждам че даже сте ми препоръчали и какво да хапвам, аптекарката също потвърди за ентерола, че няма странични ефекти и е ефикасен, защото лекувал не само симптомите, но и причините за р-вото.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th August 2011, 16:42
Аватара на brooklyn
brooklyn brooklyn не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 63
По подразбиране

galina.gor чак сега влизам бях на моренце, да си пека дупенце
Радвам се , че си ок вече!!! Добре сме те посъветвали значи, ама то без пробиотик няма бързо лечение на таз работа - "пробиотиците като живи микробни хранителни добавки, които влияят полезно и благотворно на човека, подобрявайки и оздравявайки вътрешния микробен баланс“ цитат от една статия която четох
Затова аптекарката ти е казала, че лекува не само симптомите, но май много задълбахме в темата пожелавам ти мно яко и без.......о лято
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th August 2011, 11:00
galina.gor galina.gor не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 43
Wink

Цитирай:
Първоначално написано от daniela84 Виж мнението
galina.gor чак сега влизам бях на моренце, да си пека дупенце
Радвам се , че си ок вече!!! Добре сме те посъветвали значи, ама то без пробиотик няма бързо лечение на таз работа - "пробиотиците като живи микробни хранителни добавки, които влияят полезно и благотворно на човека, подобрявайки и оздравявайки вътрешния микробен баланс“ цитат от една статия която четох
Затова аптекарката ти е казала, че лекува не само симптомите, но май много задълбахме в темата пожелавам ти мно яко и без.......о лято
задълбахме или не, факт е че ми помогна и се надявам лятото да бъде безаварийно, дори и да се случи нещо вече знам...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 7th September 2011, 15:31
Аватара на Tedinceto
Tedinceto Tedinceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Ентерол съм давала на малкия като беше на 2 месеца, съвсем мъничак хвана разстройство. Не знаех, че става и за големи, въпреки, че е логично Както и да е важното е, че му помага, това лято пак на 2 пъти беше с растройство и пак му разстварях прахчета. Вече ще знам и аз като имам да си разстварям и аз.
Също знам за шипков чай, че помага при разстройство.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st September 2011, 15:57
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Наложи ни се и на нас с бебо да изпитаме разстройството в цялата му прелест, гарнирано с повръщане, температура, обезводняване. Доктора ни заръча да минем на диета с повече течности, попарка, солетки, пасирани варени картофи или пасиран варен ориз, компот от дренки, за температурата чист парацетамол ударно и 2-3 дни да разтварям прахчета ентерол във вода, супа, сок... Ентерола го помня от едно време когато бях малка и почти винаги имахме прахчета в нас. Така че то е изпитано с времето... Другите новоизлюпени не ги знам що за стока са...
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Разстройство
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:37.