IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 18th August 2011, 16:57
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
Cool

конкуренцията у бранша е бесна... )) Гледам нет1 са пуснали два зарибяващи промо пакети, единия включва цифрова тв, оптичен нет и застраховка за дома за 25лв, а другия е гратисен първите 3 месеца, а като изтече по 30лв като включва цифрова, аналогова, HD тв и нет. Въпреки че обхвата им не е от силните им страни, си признавам, че застраховката ме накара да се замисля че нямаме и един ден нищо чудно да улетим
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #42  
Стар 6th September 2011, 17:21
Аватара на brooklyn
brooklyn brooklyn не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 63
По подразбиране

на мен ми казаха, че мтел имали нов план Фамилия с включен интернет, кабелна, домашен даже и минути към мобилни телефони за 25 кинта.Много малко ми се струва, ние само за кабелна даваме толкова, отдавна се чудя как да направя така, че да оптимизирам разходите за тия хем дребни и в същото време важни неща без които неможе.Някои знае ли нещо повече о въпроса?
Отговори с цитат
  #43  
Стар 6th September 2011, 19:37
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daniela84 Виж мнението
на мен ми казаха, че мтел имали нов план Фамилия с включен интернет, кабелна, домашен даже и минути към мобилни телефони за 25 кинта.Много малко ми се струва, ние само за кабелна даваме толкова, отдавна се чудя как да направя така, че да оптимизирам разходите за тия хем дребни и в същото време важни неща без които неможе.Някои знае ли нещо повече о въпроса?
http://www.mtel.bg/family-bundle/index.php

ето повече инфо, иначе звучи добре но най-добре питай на място, че като ги знам, може и да има нещо гнило в цялата работа
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie

Последно редактирано от Decu : 6th September 2011 на 19:44
Отговори с цитат
  #44  
Стар 9th September 2011, 11:31
galina.gor galina.gor не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 43
По подразбиране

да живее конкуренцията... много станаха офертите за нет и като гледам при всяка с нещо ново, което да те хване за потребител, тази на мтел я разглеждах има я в сайта им, влез да я разгледаш, че там инфото е най-точно, гледам и други примоцийки има особено за лупчетата.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 9th September 2011, 17:33
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Decu Виж мнението
http://www.mtel.bg/family-bundle/index.php

ето повече инфо, иначе звучи добре но най-добре питай на място, че като ги знам, може и да има нещо гнило в цялата работа

На теория семейната офертата е супер, с 1 замах цакаш за 4 заека - тв, нет, дом. и моб. тел и забравяш ... На мен ми изглежда улеснение с оглед на тва да не се чудиш кво си платил и кво не, кво си забравил да платиш и ще го изключат, така си плащаш на една фирма за всичките глезотии и си готов, обаче дали всичките услуги са качествени вече времето ще покаже ...
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #46  
Стар 13th September 2011, 13:53
galina.gor galina.gor не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 43
По подразбиране

така е, теоретично офертите си заслужават, но практиката си го показва кое си заслужава, в тоя ред на мисли подкрепям идеята за въвеждане на електронни учебници, поне знам, че върши работа по този начин са протичали мои лекции, много по-ефективно е като метод за преподаване.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 13th September 2011, 21:47
Аватара на brooklyn
brooklyn brooklyn не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Decu, благодаря за инфото, аз така или иначе отидох до офис на мтел, обясниха ми хората всичко....само че сега съм си вкарала друга муха - НЕТ1. Чета в нета все хубави отзиви за тях, имат и доста изгодна оферта за пакет цифрова и интернет за 25лв плюс няква застраховка, безплатни месеци и незнам си още какво....доста изгодно звучи и мисля да се хвана с тях
Дано е правилния избор....
Отговори с цитат
  #48  
Стар 13th September 2011, 23:15
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Няма защо
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Интернетдоставчик
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:04.