IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2501  
Стар 2nd February 2013, 13:26
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvet81 Виж мнението
Здравейте!!!
Мина и моята операция вчера(най-накрая).
Смених си ПИП-ките при Стоянов и засега мога да кажа само хубави неща и за него и за екипа му!!!
Сложих Натрел 365cc.Има голяма разлика в външния вид .Стоят по -добре сегашните.Още са сковани като камък,нямам търпение да поспаднат малко да видя крайния резултат,но засега ги харесвам повече от предните.
Честито, Цвети! Много да се харесваш и да нямаш проблеми.
И аз искам снимки, ако може ...
Отговори с цитат
  #2502  
Стар 2nd February 2013, 16:14
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

cvet81, кръгли с кръгли ли смени? Честито и супер, че не са били спукани!!!

Аз не мога да мирясам... избягвам да се гледам и да го мисля.
Отговори с цитат
  #2503  
Стар 2nd February 2013, 16:54
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Aник,асиметрията ли или какво те притеснява?!?Като ти гледам фейса,размера хич не е голям
Отговори с цитат
  #2504  
Стар 2nd February 2013, 19:41
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от babyface79 Виж мнението
Привет, момичета. Живот и здраве, скоро и аз ще се радвам на гърди, каквито на практика почти нямам в момента След много мислене и проучване се спрях на Ильо Стоянов. Миналата седмица бях при него на консултация и се радвам, че с доктора се оказахме на съвсем едно и също мнение за търсения ефект - не голям и естествено изглеждащ бюст. Мисля да се оперирам на 14 март и даже вече нямам търпение Стоянов ми предложи Natrelle 295 MF и каза, че дори и да искам повече няма да ми сложи, защото ще стоят неестествено. Аз съм доста кльощава - 44 кг на 164 см и като цяло съм "тънка", с много фини кости. Стартът ми е кажи-речи нулев. Съгласих се с размера, но като чета тук на много от вас после им малеят гърдите. Аз като цяло не искам големи, но да не би пък с тези да нямам почти никаква разлика? Моля ви, ако има някой с подобен размер импланти да ми изпрати снимки на ЛС, за да знам долу-горе какво да очаквам. Забравих и още нещо да го питам - тези конкретно импланти текстурирани ли са и как са на пипане, по-меки или по твърди? Сигурно ще имам и много други въпроси до операцията и ще ви подосаждам леко, но поне така ще премина през чакането без много напрежение Благодаря ви предварително
Напълно му се довери! ) До сега няма една негова пациентка, която да му се е доверила за размер/вид на имплант, и да е съжалила.
А и не съм виждала негови гърди, които да се губят. Ти си много дребничка, със сигурност ще имаш доста сочна пазва с този кубик!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2505  
Стар 2nd February 2013, 21:47
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
cvet81, кръгли с кръгли ли смени? Честито и супер, че не са били спукани!!!

Аз не мога да мирясам... избягвам да се гледам и да го мисля.
Аник ,да с кръгли!Като твоите са ако не греша или ти си с 385???Имам бледи спомени.
Аз също не мирясвам с разликата в височината на зърната и различните ареоли които ми направи Тонев.3 години изкарах така ((((Сега с тези импланти се харесах,макар че нито ми е правил Стоянов там някаква допълнителна корекция...Просто реших че ще видя визията си с тях,ще изчакам няколко месеца и ако имам належаща нужда от повдигане тогава ще корегираме "целия пакет".Самия той ми каза,че ако направим повдигане след няколко месеца след 3 години файда никаква,пак ще се поотпусне ,само трайно ще остане корекцията на ареолите и височината на зърната(0,03 см която е разликата в момента)...
Та решила съм за сега да не го мисля и да престана да се гледам без сутиен и да се взирам.Децата така ми пълнят ежедневието ,че много много време не ми остава за циците(а и по добре!!!)
Спри да се дерзаеш...излишни рязания,средства и притеснения дали ще се оправят!!
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Отговори с цитат
  #2506  
Стар 2nd February 2013, 22:39
tanq28 tanq28 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 7
По подразбиране

babyface79 аз също съм 44 кг 164 см сложиха ми 300 кк но мисля че 330-340 би било най- добре прикачвам ти снимки определено резултата сега е 100% по добър но все пак малко по големи би било перфектно
Attached Images
Тип файл: jpg DSCF5129.jpg (100,0 КБ, 85 views)
Тип файл: jpg IMAG0125.jpg (111,7 КБ, 69 views)

Последно редактирано от tanq28 : 3rd February 2013 на 11:13
Отговори с цитат
  #2507  
Стар 3rd February 2013, 08:57
babyface79 babyface79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Благодаря ви за гостоприемството Сега като гледам снимките на момичетата с по 290 кубика хич не ми изглеждат малки. Но е може би защото си нямам почти нищо като старт А аз наистина съм доста слаба, подгръдната ми е 71 см, пускам и снимка, за да видите за какво телосложение става въпрос. Забравих да питам доктора, пък и той нищо не каза, какви ще са имплантите - soft touch или cohesive gel. Поне аз това виждам в таблицата на Natrelle като варианти. Кое е по-доброто? И още един въпрос към момичетата, които са се оперирали при Стоянов. Къде си правихте изследванията? Виждам, че кръвните могат да се направят и при него срещу 230 лв. По-скъпо ли е или по-евтино в сравнение с цените в другите лаборатории?
Attached Images
Тип файл: jpg photo.jpg (93,8 КБ, 63 views)
Отговори с цитат
  #2508  
Стар 3rd February 2013, 10:07
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

babyface79 Тялото ти е много хубаво и на снимката не личи да си много слаба. За изследванията, аз си ги направих в друга клиника и ми излязоха всичките 200 лв., а ако пък си вземеш направление от личния доктор ще ти излязат супер евтино. При Стоянов са си скъпи изследванията доста.
Отговори с цитат
  #2509  
Стар 3rd February 2013, 11:23
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

По-важни са останалите параметри на имплантите, а не толкова кубиците Бейбифейс.... И.С. подбира добре имплантите според индивидуалните анатомични особености на всеки. Не се впрягай на цифрата 290... най-вероятно това са твоите импланти (ако напиша "импланти" йощ веднъж ще ми е за първи път)
Отговори с цитат
  #2510  
Стар 3rd February 2013, 11:27
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ето на Таня (това е лично мнение и не го натрапвам като меродавно) ми се струва, че има прекалено голямо разстояние между гърдите и това е можело да се избегне с по-широка основа на имплантите.... дори и да са били същия кубик.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:07.