IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th July 2006, 17:54
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране ROACCUTANE

dfh
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th July 2006, 19:44
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

http://www.roche.bg/roche/default.as...ucts&prodid=35
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th August 2006, 13:04
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

swim_fan, имам приятелка, която го взимаше, курса беше 6 месеца, нямаше чак толкова страшно акне преди, от време на време и излизаха пъпки, но нищо страшно. Въпреки всичко тя започна лечението. До колкото си спомням не се пие самостоятелно, а се комбинира с противозачатъчни и още таблети за вече не си спомням какво. В процеса на лечението кожата ти изсъхва страшно много и се лющи, освен това навън не трябва да се показваш без да си обилно намазана със слънцезащитен крем с възможно най-висок фактор дори и в облачно време, настъпват страхотни промени в настроението - все едно втори пубертет, не знам на какво се дължи това, може и да е било от противозачатъчните, но пък не съм чувала да се пие самостоятелно въпросното лекарство.

Като минаха 6те месеца и спря да го пие продължиха да й излизат пъпки, промяна общо взето нямаше, единствено докато го пиеше се беше съсухрила отвсякъде и хабеше по бутилчица боди лосион за няколко дни без ефект. След това дерматологът й каза, че щом не са видни резултатите след 6те месеца лечение трябва да направи още 6!

Добре си помисли дали си готова на такова нещо без гарантиран краен резултат, вярвай ми, другарчето ми се беше измъчила тотално.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th August 2006, 13:40
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

Tsvetik, първо аз съм мъж и малко трудно ще ми предпишат противозачатъчни. Второ, прочетох листовката на лекарството и там пише че това лекарство не трябва да се комбинира с нищо друго. Важно е да се потърси съвет от лекар имащ опит в лечението със системни ретиноиди - в случая Роакутан. А не някой шарлатанин. Кофти, че е доста скъпо( окло 120 лв опаковката) и лечението трае цели 6 месеца, но ще го преглътна като знам че резултатите може да са много добри. Поне от това което четох като отзиви в чуждите сайтове, имам големи надежди относно крайния резултат. След 3 дена го започвам, стискайте ми палци

П.С. А това за изсъхването на кожата е вярно, трябва да се ползват хидратиращи средства за устните и кожата.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th August 2006, 14:37
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

един приятел го пие, имаше ужасни пъпки по гърба, сега вече няма нищо. ама не съм забелязала да му изсъхва кожата. даже след месец и нещо му намалиха дозата, защото имаше голямо подобрение.
освен това го купува от склад, за 105 лева. така че намери си познати, за да ти излезе по-евтино, това са си 40-50 лева на месец 8)
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th August 2006, 15:17
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

За цената в бг не знам каква е, приятелката ми е ливанка и беше ходила при много известна тамошна дерматоложка, която оправя кожите на всички ливански певици и звезди, наистина много добра, но пък при приятелката ми нямаше особен ефект както вече писах. Вярно няма как да пиеш противозачатъчни

Много внимавай със слънцето, трябва да слагаш много висок фактор особено сега както е лято иначе можеш да станеш на петна, ние живеехме тогава и двете в Дубай, където слънцето е убийствено и ходихме на плаж няколко пъти заедно докато тя беше на лечение, въпреки, че се мажеше обилно и седеше под чадър й се появиха малки тъмни петънца по краката.

Настроението й също много се променяше, изведнъж е като буреносен облак, в следващия момент започва истеричен смях и малко по-късно рев, не знам при мъже не би трябвало да се появят чак такива емоционални дупки понеже вие като начало сте си по-корави

Стискам палци да се отървеш от проблема защото е наистина много неприятно, аз в пубертета също имах доста и какво ли не съм опитвала без резултат докато не отзвучаха сами, но пък това си е проблема на мазните кожи...

И както каза bimbi си ги купувай от склад, аптеките с тия надценки се уливат.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th August 2006, 15:27
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

явно зависи какъв е проблема, защото авера ми пък го караха да ходи на плаж, и да се пличка в морето, заради солената вода, помагало за пъпките.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th August 2006, 22:30
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

Днес пих първата доза За предпазване от изсъхване на кожата си купих си Nivea Lip Care за устните, Нивеа лосион за тяло, и хидратиращ гел за лицето - пак на Нивеа
Ла Рош и Нивеа ще забогатеят от мене Да се надявам че цялата работа ще бъде с успешен край

bimbi, твоят приятел на колко години е и по колко милиграма на ден му предписаха да пие? И още едно въпросче, почувствал ли е някакви болки в ставите? Надявам се лекарството да не води до умора и отпадналост, защото плуването и фитнеса ми отиват на кино
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th August 2006, 23:47
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ами той е 72 набор. виж за другите неща ще го питам утре, за да не ти говоря глупости
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th September 2007, 15:25
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

няма смисъл да пиеш някакви хапчета, а пък храненето ти да е нездравословно. както казва баща ми:"В една кофа мед, ако сложиш лайна, меда се разваля, но ако в една кофа лайна сложиш мед, няма файда". не искам да обидя никого! препоръчах ви в темата за акне една книга и тук отново ще я кажа: http://www.helikon.bg/index.php?act=...PHPSESSID=ab06
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ROACCUTANE
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:42.