IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #731  
Стар 21st May 2009, 01:22
Аватара на Целувчица
Целувчица Целувчица не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: в мечтите ти
Мнения: 12 059
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Т-Е-Д-И
Взех си и аз на фрутини 200мл тубичка продавачката каза че е нова опаковка.6.85 струваше.С екзотични плодове.
Като моят ли?
__________________
Добрите момичета правят вечерята, а лошите питат какво ще има за закуска
Отговори с цитат
  #732  
Стар 21st May 2009, 09:24
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sladylankata
Цитирай:
Първоначално написано от Т-Е-Д-И
Взех си и аз на фрутини 200мл тубичка продавачката каза че е нова опаковка.6.85 струваше.С екзотични плодове.
Като моят ли?
да
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #733  
Стар 21st May 2009, 11:44
Аватара на lady 85
lady 85 lady 85 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 455
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
и маслата за тяло на Фрутини .За тях специално като ги отвориш ти идва да ги изядеш ,толкова сладко миришат ,а и доста дълго мириса се задържа върху кожата и дрехите .Все едно си с парфюм
Най-добрите! От две години ползвам само това с черешата и ванилията. Всеки път ми иде да си посегна.
И аз отдавна с него се мажа!Няма такъв нситен аромат.. Душ гела също

Бабри сигурна съм че ще ти хареса точно черешата ,знаейки сходните ни вкусове :P
Отговори с цитат
  #734  
Стар 23rd May 2009, 21:47
sndim sndim не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 34
По подразбиране

Вече има хиалуронова киселина на гел капсули с ниско молекулярно тегло за хидратиране на кожата и ставите. При прием поне три месеца кожата изглежда по-свежа и сияйна, бръчките се заглаждат.
Може да се пие и от жени, които си слагат филъри с хиалуронова киселина, забавят процеса на разпадане до една година.
Какво представлява процесът Injuv® - Хиалуроновата киселина (ХК) представлява глюкозаминогликан с високо молекулярно тегло подобен на хондроитин сулфата, който присъства в големи количества в извънклетъчната матрица на кожата, където задържа огромни количества вода за доброто овлажняване на кожата, съединителните тъкани и хрущяла. Тя играе важна роля в поддържането и регулирането на влажността в тъканите и улеснява транспортирането на хранителни вещества в клетките и освобождаването от отпадъчните вещества от метаболизма. Хиалуроновата киселина може да бъде открита във всички тъкани, като най-високи са концентрациите й в кожата и синовиалната течност, която облива ставите и хрущяла. Оптималните нива на ХК са от особена важност за здравето на ставите и хрущяла.

Injuv® е революционна нова форма на хиалуронова киселина. Този патентован процес осигурява уникална форма на ХК, преминала през естествено ензимно пречистване за по-добро усвояване. Injuv® представлява хиалуронова киселина с ниско молекулярно тегло, която се извлича от гребените на петлите. С помощта на ензими молекулата на ХК се разцепва на полимери с по-ниско молекулярно тегло, които могат да се приемат орално и да се усвояват от организма. При този процес на ензимна обработка химичният състав на ХК остава непроменен. Патентованият процес за промяна на молекулярното тегло на ХК е разработен в Япония.

Клинични изследвания показват, че Injuv® ХК не само значително подмладява кожата и се грижи за ставите, но има благотворно въздействие и върху зарастването на рани.

Върнете се в началото
Отговори с цитат
  #735  
Стар 27th May 2009, 15:38
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

[quote="Т-Е-Д-И"]
Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
по едно време бях чел анякъде че се дискутира как да се придаде блясък на лицето и се чудеха момичетата какво да смесят. вчера масажистака ми каза, че има някакво мазилце с тониращ, даже бронзиращ ефект за лице на LUMENE, което придавало точно този сияен този ефект. сега търся в момента в нет да видя какво представлява.
Gordani oriflame върши същата работа и е страхотен за лятото, придава ти на лицето златист тен
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #736  
Стар 28th May 2009, 08:15
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Някой ползвал ли е това ? Само за нокти на краката ли е ?
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #737  
Стар 28th May 2009, 08:46
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Да, само за краката е и е голяма глупост. Всъщност с това "пилене" нежно на пожълтялата част наранява нокътната плочка и си правиш много по- голям проблем (това е лично мое заключение, до което съм стигнала благодарение на това, което Слънчислава е казвала, тъй че за по- компетентна информация най- добре нея питай). Ползвах го 2-3 пъти без да пиля... бе безсмислена работа
Отговори с цитат
  #738  
Стар 28th May 2009, 08:54
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Аз не виждам особено голям смисъл да се пиля сама, като ходя на маникюр мацката преценява дали има нужда и ми го прави тя, не бих рискувала да си отнеса нокътя сама
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #739  
Стар 28th May 2009, 09:17
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

А, то за отнасяне на нокътя с тая мижава пиличка и дума не може да става Ама по принцип от Слънчи знам, че туй пилене/полиране не плочката си е нараняване на целостта й и май не е хубаво да се прави, защото по- лесно се хващат гъбички или нещо подобно беше
Отговори с цитат
  #740  
Стар 28th May 2009, 10:33
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

Apo, много правилно си разбрала, пилене на ноктите само ако след това се сложи специално лекарство, което запечатва нокътя и лекува гъбния проблем, ако изобщо има такъв.
__________________
"....I want you love and I want your revenge,
I want you love, I don't wanna be friends...."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:07.