IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 10th November 2010, 15:18
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

А на мен ми казаха - минимум 1 месец ръцете да не се вдигат повече от 90 градуса /което представи си само колко много движения няма да можеш да правиш/ и спане по гръб поне 3 месеца....за да не отиде импланнтът някъде, където не трябва.
Значи, осигури си гледачка за поне 1 месец
Отговори с цитат
  #22  
Стар 10th November 2010, 15:40
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

за детето е ясно - вдигане на ръце абсурд, трябва някой да го 'гледа' ако не може да ходи още.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 10th November 2010, 20:29
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
отидох в най известната тогава клиника във Варна за консултация, на следващия ден поръчаха имплантите и след 5 дни ми беше операцията, а седмица след операцията летях за Германия

и коя е тя ?
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 10th November 2010, 20:37
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Цитирай:
отидох в най известната тогава клиника във Варна за консултация, на следващия ден поръчаха имплантите и след 5 дни ми беше операцията, а седмица след операцията летях за Германия

и коя е тя ?
Валем
тогава беше най известната, за в момента не знам. Но съм много доволна, особено като се има предвид че не съм търсила много.

Ако си сменям имплантите, най вероятно пак ще е при същия доктор, ако работи все още там, а ако не - ще го издирвам!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 10th November 2010, 20:38
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

а кой е той
Отговори с цитат
  #26  
Стар 10th November 2010, 20:42
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Вълков но той ги поставя надмускулно. Разбрах че повечето тук не сте привърженички на надмускулното. На мен ми харесва, особено като е за малки кубици като моите. Нямам изобщо увисване все още.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 10th November 2010, 20:51
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

незнам кога си оперирана, но поне последните 5- 6 години най- известната клиника е на д-р заякова, пък не съм разбрала да си нейна пациентка, затова попитах......колкото до надмускулното, аз лично не съм фенка защото : няма увисване в случаите с липсващи цици обикновенно като старт...там естетиката пък е плачевна като резултат.... в случаите с попълването на наличен поизпразнен бюст става по-добре като естетика, но пък увисването е бързо....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 10th November 2010, 21:01
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Важното е че аз съм доволна и ми харесват (пък и на мъжете с които съм била също)
Не знам защо толкова отричат надмускулното в БГ, просто на всяка различно и отива а и вкусовете са различни. Във Финландия масово го практикуват, консултирала съм се. Даже по често оперират надмускулно. Не споря кое е по добре - както казах вкусовете са различни и важното е да няма недоволни
Отговори с цитат
  #29  
Стар 10th November 2010, 21:17
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
колкото до надмускулното, аз лично не съм фенка защото : няма увисване в случаите с липсващи цици обикновенно като старт...там естетиката пък е плачевна като резултат....
Тединко,аз съм изключение значи щото бях скромния размер 75Б,а сега след 3,5г моите приятелки хич не са увиснали
Сигурно е така щото сутиена е моята втора кожа,не се разделям с него дори когато спя
Отговори с цитат
  #30  
Стар 10th November 2010, 21:20
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Сигурно е така щото сутиена е моята втора кожа,не се разделям с него дори когато спя
И при мен е така Свалям сутиена само когато се къпя и когато правя секс
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Няколковъпросакъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:02.