IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 28th November 2011, 21:52
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anetonkl Виж мнението
Здравейте всички,реших да се включа и аз
Операция:изправяне на септум,премахване на
гърбица и повдигане на връх при проф.Бенчев.
Снимките са на 7-ят ден,на този етап съм доволна
http://anin02.snimka.bg/tuning/rino.632938.25555021
парола:123456
потр.име:anin02
И аз искам да видя снимките, но с тази парола не успявам...
Честито, успешно и бързо възстановяване!
Отговори с цитат
  #222  
Стар 28th November 2011, 23:03
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kris-Pis Виж мнението
УУУУАААААУУУУУ
Пу пу пу, да те заплюя, страхотна си
Засрамих се чакМного ви благодаря за милите отзиви,най-важното е всеки да се чувства щастлив след каквато и да е операция,а аз се чувствам имено така!Още веднъж благодаря ви,и на всеки месец ще качвам по някоя снимка(аз обичам да си качвам) на същия линк със същата парола,просто за не публикувам излишно същото.Благодарна съм от все сърце за стореното на целия екип в Каспела и специално на доц.Джамбазов и на д-р Димитров,всички са безкрайно отдадени на работата си,търпеливи и запазват спокойствие(че на какви ли не пациенти попадат)!Още веднъж едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ!!!
Отговори с цитат
  #223  
Стар 28th November 2011, 23:45
anetonkl anetonkl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Крис,пробвай сега
ще гледам да кача и нови,все пак минаха 3 седмици,но промяната все още не е голяма

Последно редактирано от anetonkl : 28th November 2011 на 23:48
Отговори с цитат
  #224  
Стар 29th November 2011, 00:03
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anetonkl Виж мнението
Крис,пробвай сега
ще гледам да кача и нови,все пак минаха 3 седмици,но промяната все още не е голяма
Ееее на снимките, разбираемо, си доста отекла, но е много хубаво, като спаднат отоците съм сигурна, че ще имаш малко сладко носле
Отговори с цитат
  #225  
Стар 29th November 2011, 00:10
anetonkl anetonkl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Благодаря ти!Всички сте много мили.
Успех на всички,които са планували да се оперират
заслужава си!
Отговори с цитат
  #226  
Стар 1st February 2012, 01:20
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Това са снимки от януари-4 месеца след операцията.До колкото може се вижда от някои снимки защо е лекото ми недоволство от месец и малко насам,но като помня как беше преди операцията,сега направо си е разкош Ще изчакам да мине време,за да преценя има ли нужда от 2-ра корекция. Лека нощ на всички
Отговори с цитат
  #227  
Стар 1st February 2012, 01:29
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DimchevaD Виж мнението
Това са снимки от януари-4 месеца след операцията.До колкото може се вижда от някои снимки защо е лекото ми недоволство от месец и малко насам,но като помня как беше преди операцията,сега направо си е разкош Ще изчакам да мине време,за да преценя има ли нужда от 2-ра корекция. Лека нощ на всички
Супер си, Дил! Ами ти как го усещаш нослето, отекъл ли е още, все пак са само 4 месеца...Аз си мисля, че връхчето ти може още да спадне, струва ми се леко подуто отгоре....но дори и така да е, пак си си бомба!
Отговори с цитат
  #228  
Стар 1st February 2012, 13:09
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Мерси,Крис (Много ти е дълго името вече Явно си внушавах в един момент,бях писала преди,че го усещам като мой почти изцяло.От известно време насам не е така,след като ставам от сън го усещам като нещо присадено,като натежал от средата надолу.А през другото време до вечерта поспада,но не изцяло.Имам лека болка на подутото място,което понякога е меко,друг път е вдървено.Любов 2 беше споменала за някакво топченце отвътре,аз също имам в дясната ноздра нещо подобно,като коричка го усещам.С извинение,но тези сополи нямат край,да му се не види.Общо взето нищо конкретно не мога да кажа,тъй като постоянно се изменя и като усещане и като форма.Вчера влязох в 5-ти месец след операцията и края на март се пада 6-тия,ако успея да си запазя час за тогава,трябва да отида на контролен преглед,ако не,когато успея,но със сигурност искам компетентното мнение на доцента.Живот и здраве нещата ще се наредят все някогаУспех на всички!
Отговори с цитат
  #229  
Стар 1st February 2012, 18:57
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DimchevaD Виж мнението
Мерси,Крис (Много ти е дълго името вече Явно си внушавах в един момент,бях писала преди,че го усещам като мой почти изцяло.От известно време насам не е така,след като ставам от сън го усещам като нещо присадено,като натежал от средата надолу.А през другото време до вечерта поспада,но не изцяло.Имам лека болка на подутото място,което понякога е меко,друг път е вдървено.Любов 2 беше споменала за някакво топченце отвътре,аз също имам в дясната ноздра нещо подобно,като коричка го усещам.С извинение,но тези сополи нямат край,да му се не види.Общо взето нищо конкретно не мога да кажа,тъй като постоянно се изменя и като усещане и като форма.Вчера влязох в 5-ти месец след операцията и края на март се пада 6-тия,ако успея да си запазя час за тогава,трябва да отида на контролен преглед,ако не,когато успея,но със сигурност искам компетентното мнение на доцента.Живот и здраве нещата ще се наредят все някогаУспех на всички!
Мерси, мила! Явно щом още се подува и спада, не е придобил окончателна форма, изчакай да минат 6 месеца поне и тогава си мисли "лоши работи"
Отговори с цитат
  #230  
Стар 5th February 2012, 17:02
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

аз съм 3 месеца след ОП и изобщо не мога да кажа, че си чувствам носа оздравял...спада, подува се, омеква, втвърдява се, подпухва и всякакви други метаморфози...трябват си поне 6 месеца май....при мен май се получава калциране, и се явяват някакви ръбове, но поне засега не се виждат много....за върха пишат, че при някои спада и до 9 месеца...една приятелка ми каза "ще си усетиш върха на носа нормално, чак след година"...така че, пейшънс гърлс...а Дил за сополите взимай Цинабсин таблетки 3х1 на ден поне 1 месец, много ще ти помогне за секрецията на носа вярвай ми (още след 2 ден ще почувстваш облекчение), а и ако пръскаш много морска вода и други работи в носа, може от това също да ти влияе лошо на "сополите", остави си лигавицата да почива...пробвай Цинабсин...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:56.