IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #801  
Стар 4th February 2012, 17:09
Аватара на tita tita tita
tita tita tita tita tita tita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Ако си по отворения метод, тези кончета ги махат на консултацията на седмия ден. Ти не си ли ходила на такава? Можеш да мажеш с нещо, щом е сухо. Аз почиствах мястото с розова вода. Не помня дали съм го мазала с нещо.
Ами не обадих се на док и се разбрахме направо на 10тия ден да отида защото не ми се разкарваше само,и сега вторник ще ходя незнам по кой метод е но тази сутрин видях че си се отлепи едно от кончетата както когато имаш раничка благодаря ти за отговора незнам мисля да пробвам с вазелин или нещо такова предполагам че няма да стане нещо
Отговори с цитат
  #802  
Стар 6th February 2012, 09:41
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Момичета, я кажете този Цинабсин, за изчистване на секретите, колко време след операцията може да почне да се приема ? И за колко време трябва да си взема таблетки?
Отговори с цитат
  #803  
Стар 6th February 2012, 12:40
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Крис,Цинабсин е хомеопатично лекарство за лечение на синузит.За разлика от други хомеопатични,в опаковката на Цинапсин има листовка за състава му и как да се приема.Аз съм изхвърлила опаковката,но помня че имаше 4 основни съставки като съчетанието им спомага за дишането и намаляване на отока на лигавицата.Определено спомага и за изчистване на секретите-това забелязах,когато ги взимах първия път.3 пъти по 1 таблетка на ден в продължение на 1 месец.Не зная колко време след операцията може да се приема,най-добре да попиташ фармацевт или някое друго компетентно лице,въпреки че е хомеопатично лекарство.
Отговори с цитат
  #804  
Стар 6th February 2012, 12:47
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DimchevaD Виж мнението
Крис,Цинабсин е хомеопатично лекарство за лечение на синузит.За разлика от други хомеопатични,в опаковката на Цинапсин има листовка за състава му и как да се приема.Аз съм изхвърлила опаковката,но помня че имаше 4 основни съставки като съчетанието им спомага за дишането и намаляване на отока на лигавицата.Определено спомага и за изчистване на секретите-това забелязах,когато ги взимах първия път.3 пъти по 1 таблетка на ден в продължение на 1 месец.Не зная колко време след операцията може да се приема,най-добре да попиташ фармацевт или някое друго компетентно лице,въпреки че е хомеопатично лекарство.
Мерси, мила
Отговори с цитат
  #805  
Стар 7th February 2012, 17:24
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

е аз мисля, че няма проблем да се ползва Цинабсин скоро след ОП, ако не помогне няма да навреди...но с хомеопатията трябва търпение да се приема по-дългичко понякога...
Отговори с цитат
  #806  
Стар 8th February 2012, 06:07
Аватара на tita tita tita
tita tita tita tita tita tita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 37
По подразбиране

Вчера ходих да ми махат лонгетата понеже ми е 10ден.Чаках док един час и 40мин след което най-накрая си вдигна телефона и каза че тръгнал спешно към София!Естествено се размрънках все пак не съм от пловдив а вчера в този сняг едвам стигнах и той супер несериозно дори не се обади да предупреди!Както и да е една от сестрите мисля че беше ми свали лонгетата това което видях никак не ми хареса първо носът ми е още много подут от едната страна няма оток от другата има подуто и стои криво върхът е доста подут и стои голям и топчест изпаднах в някакъв УЖАС сестрата каза че това щяло да се оправи просто още бил много подут сложи ми пак лонгета и след 1 седмица пак трябва да ходя. Незнам много съм притеснена ще се оправи ли тази разлика от двете страни на носа и защо още 1 седмица с лонгета ! Просто съм в шок.
Отговори с цитат
  #807  
Стар 8th February 2012, 08:09
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tita tita tita Виж мнението
Вчера ходих да ми махат лонгетата понеже ми е 10ден.Чаках док един час и 40мин след което най-накрая си вдигна телефона и каза че тръгнал спешно към София!Естествено се размрънках все пак не съм от пловдив а вчера в този сняг едвам стигнах и той супер несериозно дори не се обади да предупреди!Както и да е една от сестрите мисля че беше ми свали лонгетата това което видях никак не ми хареса първо носът ми е още много подут от едната страна няма оток от другата има подуто и стои криво върхът е доста подут и стои голям и топчест изпаднах в някакъв УЖАС сестрата каза че това щяло да се оправи просто още бил много подут сложи ми пак лонгета и след 1 седмица пак трябва да ходя. Незнам много съм притеснена ще се оправи ли тази разлика от двете страни на носа и защо още 1 седмица с лонгета ! Просто съм в шок.
Найстина звучи не сериозно , особено в този студ така да те разкарват. Преди от подутата страна имала ли си проблем , по който док вероятно да е работил ? Защото ако там е повече работено е възможно да имаш по-голям отток. Успокой се и се въоръжи с търпение ...
Отговори с цитат
  #808  
Стар 8th February 2012, 09:09
Аватара на tita tita tita
tita tita tita tita tita tita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 37
По подразбиране

ами не поне аз не знам стесняваха ми носът от двете страни незнам от това ли да е направо се побарквам дано всичките нерви и това притеснение да се оправдаят накрая че като видях как едната страна е по прибрана а другата изпъкнала и направо откачих а за търпението ще търпя то и без това друг избор нямам
Отговори с цитат
  #809  
Стар 8th February 2012, 13:20
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Tita, ти нали се оперира някъде в Габрово или някъде там в този регион? Или нещо се бъркам...

Последно редактирано от Лудите клавиши : 8th February 2012 на 13:29
Отговори с цитат
  #810  
Стар 9th February 2012, 05:09
Аватара на tita tita tita
tita tita tita tita tita tita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 37
По подразбиране

не в Пловдив се оперирах при доц.Трайков мисля че е от екипа на Джамбазов но не съм сигурна знам че работят в една клиника
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:22.