IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2151  
Стар 14th February 2012, 17:32
kraska_n kraska_n не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanydj Виж мнението
kraska_n, Честито носле и от мен!!! Изглежда мн добре!
Разкажи ни, моля те, какво точно ти е правено???
Желая ти бързо възстановяване
Благодаря, tanydj Изправяха ми носна преграда, гърбичка, повдигане и стесняване .
  #2152  
Стар 14th February 2012, 21:16
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Kraska, на снимките на колко дни са....има доста голяма разлика от преди (доколкото мога да видя), но все още не може да се добие представа за истинския ти нос, но все пак изглежда доста добре, браво....бързо възстановяване
  #2153  
Стар 14th February 2012, 21:25
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
Smile

Краси,хубав ти е станал носа и аз ти пожелавам по-бързо възстановяване.
  #2154  
Стар 14th February 2012, 23:26
kraska_n kraska_n не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от etaniel Виж мнението
Kraska, на снимките на колко дни са....има доста голяма разлика от преди (доколкото мога да видя), но все още не може да се добие представа за истинския ти нос, но все пак изглежда доста добре, браво....бързо възстановяване

etaniel, снимката с превръзките е правена на втория ден, след операцията, а другите - на седмия ден
  #2155  
Стар 15th February 2012, 15:22
topitka topitka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 32
По подразбиране

Честито и от мен kraska_n много добре се е получило
  #2156  
Стар 15th February 2012, 15:34
Аватара на silviya.ivanova
silviya.ivanova silviya.ivanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 20
По подразбиране

Хубав нос kraska_n! Да ти е честит Аз също се оперирах скоро на 02.02 и при мен възтановяването е много бавно..днес ми е 13 ден и още имам синини, и гадни кръвоизливи в очите Понеже видях на снимките, че и ти си имала на 7-мия ден исках да те попитам дали са ти минали вече и слагала ли си си някакви капки или пила ли си някакви лекарства за тях?

Последно редактирано от silviya.ivanova : 15th February 2012 на 16:08
  #2157  
Стар 15th February 2012, 15:42
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

Silviya.ivanova доволна ли си от резултата,как мина операцията ти,какво точно ти прави доцента.Разкажи нещо повече,и чакаме снимки
  #2158  
Стар 15th February 2012, 16:05
Аватара на silviya.ivanova
silviya.ivanova silviya.ivanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 20
По подразбиране

От малкото което видях на 7-мия ден съм много доволна Утре ще ходя да ми свалят всичко и ще видя крайния резултат Иначе операцията мина добре..около 2 часа е била и е имало малко усложнения, защото на ренгена не се видя, че имам изкривена носна преграда, а освен това имах и проблеми с дишането, защото лигавицата ми се беше надула и съм имала нещо като кисти или полипи не знам точно, но доктора ги е почистил и се надявам да нямам вече такива проблеми Иначе като го питах какво точно ми е правил освен тези неща каза от всичко премахване на гърбичката, скъсяване, стесняване и повдигане на върха. От това което видях гърбицата я няма, върха си е голям, но ще спада и ноздрите са ми доста големи и утре ще попитам дали ще се по приберат малко Иначе 2 часа преди операцията ми бяха били една инжекция и благодарение на нея изобщо не съм се притеснявала След като се събудих веднага ми биха обезболяващи и не е имало никаква болка.. възтановяването ми е по бавно сигурно, защото са ми правили доста неща. До 11-ден бях се едно още с тампони не можех да дишам изобщо и имах големи проблеми със съня, но вече взе да се поотпушва и вчера успях да се наспя за първи път Имам и още малко синини и гадни кръвоизливи в очите, но се надявам скоро и те да си отидат Като ми свалят всичко ще се снимам

Последно редактирано от silviya.ivanova : 15th February 2012 на 16:08
  #2159  
Стар 15th February 2012, 16:47
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silviya.ivanova Виж мнението
От малкото което видях на 7-мия ден съм много доволна .........
Много се радвам за теб, мила
  #2160  
Стар 15th February 2012, 17:05
kraska_n kraska_n не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silviya.ivanova Виж мнението
Хубав нос kraska_n! Да ти е честит Аз също се оперирах скоро на 02.02 и при мен възтановяването е много бавно..днес ми е 13 ден и още имам синини, и гадни кръвоизливи в очите Понеже видях на снимките, че и ти си имала на 7-мия ден исках да те попитам дали са ти минали вече и слагала ли си си някакви капки или пила ли си някакви лекарства за тях?

Силвия , честито носле и на теб При мен - 15 ден - все още има кръвоизливи в очите и синини д-р Димитров ми каза , че те ще изчезнат най - бавно ... попитах за някакви капки или мазило, но той ми каза , че сами ще си изчезнат с времето ... въпреки всичко пробвах с капки ,изкуствена сълза, но усетих парене в очите и до тук с опитите , а сестрата ме посъветва да се мажа външно с хепароид и наистина помага за синините Що се отнася до съня , аз лично си слагах 2-3 възглавнички и си спя като пич Ако те интересува нещо друго , ще се радвам да помагам иииии чакаме снимки на новото носленце, Силвия
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:16.