IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2441  
Стар 17th March 2012, 08:01
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Аз мисля, че става въпрос за тези, които са били (и ще бъдат) на консултация тази година. Които са записани от миналата година ще платят 950.
  #2442  
Стар 17th March 2012, 09:55
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Сега се сещам,че като бях на регистратура и плащах, момичето ме пита за каква сума сме се разбрали с професора /не бях се чувала с него от миналата година,тогава беше казал 950/...Аз седя и се чудя какво има предвид, защото направлението по ЗК е при нея и се вижда какво ще ми се прави...Учудено й казах 950 лв и тя вика "Добре!", но не ми обясни нищо...Може би Хана е права...има някакво разделение....

Последно редактирано от Krissstin4enceto : 17th March 2012 на 11:38
  #2443  
Стар 17th March 2012, 11:36
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Сега се успокоих.Криси щом са те питали, значи и нас ще ни питат.
Оххх направо като си помисля какво ми предстои и ми става меко казано еуфорично
Аз съм си планувала 3 седмици отпуска за да мога да се върна без синини, обаче при мен ще има видима промяна...и като ще почне едно разпитване....вие как се справихте с това?
  #2444  
Стар 17th March 2012, 13:14
Qgodina Qgodina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 86
Exclamation

Здравейте! Има ли някой за операция на 20 март?
  #2445  
Стар 17th March 2012, 15:00
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от Sky05 Виж мнението
...обаче при мен ще има видима промяна...и като ще почне едно разпитване....вие как се справихте с това?
Sky05,ако си виждала снимките ми ще разбереш какъв голям нос съм имала. Преди да замина само на брат ми казах,че ще правя ринопластика,понеже останалите роднини щяха да роптаят за решението,което съм взела. Вярваш или не,но те не забелязаха въобще. В анфас има много малка разлика и особено сега когато ми отича носа,имам чувството,че е станал с предишните си размери. Дано да спадне-стресирам се когато се гледам! За ноздрите да не говорим колко големи ми изглеждат,но при пипане усещам,че просто има голям оток. Една моя приятелка ми каза: "Изглеждаш различно!" Аз и отвърнах:"Ами подстригах си бретона и се боядисах." А тя отвърна: "Не,ти и друг път си била с такава прическа,нещо друго е!" Ха-ха! Не ѝ казах каква е моята тайна!

Последно редактирано от annnna : 17th March 2012 на 15:23
  #2446  
Стар 17th March 2012, 16:44
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

annnna разбира се, че съм ти видяла снимките и резултата е супер. Ами при мен е доста голям и месест носа, но надявам се поради оттока да не се забелязва много.Аз също не съм казала на родителите ми, само на сестра ми. И аз мисля след операцията да си оставя бретон, че като ме видят на тази промяна да набелгна хахаха:2054 :
  #2447  
Стар 17th March 2012, 18:33
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Аз мисля, че след като цената е обявена сигурно е тази, но ...По принцип, когато има инфлация, като в нашата държава е кущунство док да оперира при старата цена, но пак но
  #2448  
Стар 17th March 2012, 19:12
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sky05 Виж мнението
annnna разбира се, че съм ти видяла снимките и резултата е супер. Ами при мен е доста голям и месест носа, но надявам се поради оттока да не се забелязва много.Аз също не съм казала на родителите ми, само на сестра ми. И аз мисля след операцията да си оставя бретон, че като ме видят на тази промяна да набелгна хахаха:2054 :
Не се притеснявай...Хората не забелязват комплексите, които ние имаме, те са ни приели такива, каквито сме Ще забележат,че има нещо различно,но нали не са го гледали както ние-под лупа и затова ще се чудят каква е промяната...Лесно ще мине номера с прическата
  #2449  
Стар 17th March 2012, 21:53
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от Krissstin4enceto Виж мнението
Не се притеснявай...Хората не забелязват комплексите, които ние имаме, те са ни приели такива, каквито сме Ще забележат,че има нещо различно,но нали не са го гледали както ние-под лупа и затова ще се чудят каква е промяната...Лесно ще мине номера с прическата
При мен е много смешно...ако знаете как ме подминават познати и след 3 крачки се спират като гипсирани и мигат около 30 секунди за да се осъзнаят, че виждат всъщност мен .... голям смях....ама аз преди бях с очила, сега нямам....преди бях с черна къдрава коса, сега съм червена права....и на последно място, но не по важност, с гърбав огромен нос, а сега малък и прав .....аз ги мъча малко като казвам, че промяната е от прическата, но като ги гледам как се взират говорейки с мен и се мъчат да открият аджаба какво друго не им се връзва, накрая взема та им кажа какво съм променила и те се хващат за главата....всчики ме поздравяват за смелостта и казват, че те не биха се решили на такова нещо....ние меко казано сме си героини
  #2450  
Стар 18th March 2012, 00:08
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

хахха супер! Ти доста неща си променила във външността си! Сигурно се чувстваш като друг човек. Какво е усещането да забравиш старото си аз?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:40.