IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th November 2010, 00:42
Next Next не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 6
По подразбиране Няколко въпроса към оперираните

здравейте,момичета. от скоро ви чета, тъй като имам голямо желание за уголемяване на бюста. имам 2 раждания и 2 кърмения, нищо не ми е увиснало, защото просто няма какво...съвсем съм плоска. тази седмица ще ходя на консултация за първи път, при доц. евстатиев. реших при него заради ниската цена, но реално не съм видяла много снимки. иначе най-много ми харесват гърдите, правени от ильо стоянов, ще отида и при него, но едва ли ще мога да си го позволя. много ще ми помогнете, ако ми отговорите на няколко въпроса:
-ако има пациентки на евстатиев, моля да си кажат мението;
-какво представляваъ тези дренажи и от какво зависи продължителността на поставянето им;
-как се справят след операцията майките на малки дечица,които имат нужда от грижа и през нощта;
-как реагират мъжете/партньорите ви и бързо ли свикват с новите гърди;
-дали има гърди на изплащане /колкото и смешно да звучи/
сигурно ще се сетя и за още неща и ще ви питам.
благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th November 2010, 05:38
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Ами да ти отговоря набързо Не съм била с дренажи и май не всички лекари ги поставят. Нямам деца, а когато се оперирах даже и постоянен партньор нямах... честно да ти кажа след операцията доста вдигнах летвата относно партньорите :P Моите гърди не са на изплащане но до колкото знам някои лекари предлагат тази опция.

Успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th November 2010, 08:57
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Относно дренажите - при поставянето на импланти тъканите се режат и се получава вътрешно кървене, изтичане на лимфа, плазма, така че дренажите се слагат за да отведат навън тези течности. Не е задължително, но пък организма сам по-бавно ги резорбира и се създават условия за появата на инфекции и други усложнения от такъв характер, а и заздравяването става по-бавно, образуват се сероми и хематоми.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th November 2010, 10:33
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

До колкото си спомням един хирург предлагаше на изплащане, но вноските бяха твърде високи. По-добре се интересувай от потребителски кредит, ако си на трудов договор. Това че си в отпуск по майчинство не е проблем, стига доходите на семейството да не са съвсем ниски. Колкото до цената при Евстатиев, там е малко относително. Цената обявена в сайта не е крайна, това е цена само на операцията. Най-добре отиди на консултация. Аз бих ти препоръчала да провериш цените и да си избереш няколко хирурзи, с които да се консултираш. Така ще направиш избор при кого да се оперираш.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th November 2010, 11:04
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Дренажите са задължителни за твоето здраве, но не всички ги правят...
Ако нямаш много средства, помисли и дългосрочно - имплантите се подменят поне на 10 години, а недай си Боже да ти се наложи ре-операция, усложнения, капсулна контарктура и т.н.....
Аз, въпреки че сега имам парите и мога да си го позволя, се замислям, ще мога ли да си обслужвам имплантите след 10-20 години....Когато децата ми ще са студенти, ще имат нужда от още повече средства и колко егоистично би било да дам всичките си пари за ре-операции, ако нямам достатъчно за всички нужди...
Just think!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th November 2010, 11:25
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Дренажите са задължителни за твоето здраве, но не всички ги правят...
точно това имах предвид, ако някой ти изтъкне като предимство това, че няма да ти сложи дренажи и може да си тръгнеш веднага, помисли пак!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th November 2010, 12:01
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nike_13
Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Дренажите са задължителни за твоето здраве, но не всички ги правят...
точно това имах предвид, ако някой ти изтъкне като предимство това, че няма да ти сложи дренажи и може да си тръгнеш веднага, помисли пак!
Да, освен това някои ги правят, но много малко време, което пак е недостатъчно.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th November 2010, 12:06
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Мисля че е индивидуално, понеже аз нямах дренажи но вече 4 години не съм правила инфекция и гърдите ми са в отлично състояние. С това не подценявам дренажите но някои просто нямат нужда
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th November 2010, 12:07
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

а от дренажите не остават ли допълнителни белези?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th November 2010, 12:13
Next Next не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 6
По подразбиране

благодаря за отговорите.определено едно такова решение трябва добре да се обмисли. бих се радвала ако се включат и пациентки на Евстатиев, има ли във форума ?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Няколковъпросакъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:08.