IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 25th November 2007, 23:06
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

имаше една много хубава приказка и мисля, че това е проблема на повечето хора......хубава врузка се получава "не когато се гледаме влюбено един друг, а когато гледаме в една посока" .........няма как да ти се получи номера с привлекателна тийнеиджърка
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
  #242  
Стар 25th November 2007, 23:13
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Лошото е, че не я възприемах като "привлекателна тийндейджърка".Родителите й са я възпитали страшно добре, интелигентно момиче е и има много реални вижадния за света.Иска от живота, това което и аз искам и никога, дори и за секунда не съм си мислел, че ще подходи като човек на нейните години.Мислих, че съм открил момичето, което винаги съм търсил и желал, но както си витаех из облаците тя много бързо ме свали.
  #243  
Стар 25th November 2007, 23:20
petyaaaa petyaaaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 269
По подразбиране

adinka, ми не съм много добре в смисъл такъв, че от една страна не съжалявам, че се разделихме, защото като че ли за 1г. пораснах колкото за 5г, изнесох се на квартира, станах по-самостоятелна и оцених много неща. а докато бях с него през цялото време не знаех какво искам, тормозех се от факта, че родителите ми са много против (дотолкова, че докато живях с него 3 месеца, един път не дойдоха да ме видят къде живея и какво правя...), страхувах се ужасно от някакви абсолютно материални неща като това как ще трябва аз да издържам семейството, понеже той е със средно образование и има по-ниска заплата от моята, представях си всякакви апокалиптични картини за това как и децата ни ще бъдат без амбиции за развитие, как ще живеем в мизерия и презрени на моите родители... и никога не успях да оценя и да се боря за това, което ИМАМ. оцених го чак напоследък, с новия ми приятел, който е с висше образование, висока заплата, кола, амбиции, приет и харесван от родителите ми... и който или не ме обича, или не знае как да го покаже
накратко... аз все още не съм си отговорила на въпроса "какво искам". и знам, че докато не си отговоря, и 10 мъже да сменя, и 10000 пъти да изневеря, пак няма да се чувствам удовлетворена от живота си.
  #244  
Стар 25th November 2007, 23:21
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

няма начин....разочарованието винаги боли......но колелото се върти........ след най-ужасните моменти винаги ми се е случвало нещо хубаво....пожелавам го и на теб
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
  #245  
Стар 25th November 2007, 23:28
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Леле ужас,много много ми стана мъчно за теб.При мен как да кажа няма проблем поне от финансова гледна точка,родителите ми ме гледат повече от перфектно,писала съм в други теми за какви неща и интервенции са ми спонсориТой е още 10000 пъти по добре материално осигурен,с 2 хотела и 1 в процес на строеж,с хубави коли(като за него кола 2007 вече е стара),но това е последното нещо което ме вълнува,аз имам кола,но от родителите ми пак и отново,както всичко по мен и около мен.моите родители изобщо не ми дават да съм с него,категорично.Не знам как ще мога да имам друг приятел,тъй като сегашния ми живее срещу мен,и това ще се окаже доста голям проблем да се засичаме всеки ден на улицата примерно

petyaaa,извинявай за въпроса ама ти обичаш ли го още твоя бивш приятел....
  #246  
Стар 26th November 2007, 00:16
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ама и вие се "похвалихте".... в темичката
  #247  
Стар 26th November 2007, 13:13
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Да, големи хвалби голямо нещо
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
  #248  
Стар 26th November 2007, 14:53
petyaaaa petyaaaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 269
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Ама и вие се "похвалихте".... в темичката
Хаха, да, и аз това се усетих по едно време
  #249  
Стар 26th November 2007, 16:32
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Днес ми е много забавно и весело, пере ме лимката яко
__________________
www.DobraOferta.com
  #250  
Стар 27th November 2007, 11:26
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

на мен пък ми е точноно обратното, шибано настроение- но няма да се хваля
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Похвалисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:26.