IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th January 2010, 20:44
Аватара на tqbe
tqbe tqbe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 28
По подразбиране Как да сваля черна боя?

здравейте, мойта ситуация е малко сложна. Значи първо бях руса много пепеляво руса,но ми беше изтощена косата и я поскъсих педя под раменете.Боядисах я чисто черна,от тогава мина 7-8 месеца и досега съм си с черна коса. Последните 4 пъти се боядисах с боята на Лонда-чисто черна. Сега много ми харесва този цвят тъмен шоколад на Лореал Кастинг. Но това черното как мога да го направя такъв цвят ако някой знае или си е свалял черната боя моля да ми даде съвет
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th January 2010, 21:56
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

С римуувър за боя. Те са 2 шишенца, които се смесват и свалят само оксидантните наслагвания, без да обезцветяват естествения цвят на косата. Цапотиш се веднъж, ако искаш още по-светло да стане, пак повтаряш. Аз така си свалих черната боя и пак съм си руса
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th January 2010, 22:51
Аватара на Петифура
Петифура Петифура не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 172
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rossi_spi
С римуувър за боя. Те са 2 шишенца, които се смесват и свалят само оксидантните наслагвания, без да обезцветяват естествения цвят на косата. Цапотиш се веднъж, ако искаш още по-светло да стане, пак повтаряш. Аз така си свалих черната боя и пак съм си руса
А от къде си го купи и каква цена е тази римуувър?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th January 2010, 22:57
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

отиди при проверен фризьор и не си прави експерименти с изтощената си коса...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th January 2010, 18:41
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

С ножица!!!
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th January 2010, 00:05
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

От магазин за професионална козметика. Има различни марки, около 15-20лв струва. Ако можеш да се боядисваш сама, значи ще успееш и с това да се справиш. Можеш и на фризьор да отидеш, те използват същия продукт за сваляне на боя. Но дали ти ще си направиш експеримента, или във фризьорски салон ще го направят, е едно и също ако спазваш пропорциите и времето за нанасяне и престой. Римуувъра го дават като неизтощаващ и несъдържащ амоняк. Успех ти желая и не прибягвай към ножицата има възможност и не е изгубена кауза!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th February 2010, 16:37
Аватара на TEDDY_BEAR
TEDDY_BEAR TEDDY_BEAR не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rossi_spi
От магазин за професионална козметика. Има различни марки, около 15-20лв струва. Ако можеш да се боядисваш сама, значи ще успееш и с това да се справиш. Можеш и на фризьор да отидеш, те използват същия продукт за сваляне на боя. Но дали ти ще си направиш експеримента, или във фризьорски салон ще го направят, е едно и също ако спазваш пропорциите и времето за нанасяне и престой. Римуувъра го дават като неизтощаващ и несъдържащ амоняк. Успех ти желая и не прибягвай към ножицата има възможност и не е изгубена кауза!

Роси,на теб колко време ти отне,за да станеш пак руса? Аз се замисляла за такава промяна,но ме притеснява да не остана без коса,докато постигна заветния цвят
__________________
Не искам да бъда всичко за всеки,искам да бъда нещо за някой...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th February 2010, 17:53
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

На втория ден след като смъкнах боята се обезцветих при фризьор и стана светло русо, на следващото боядисване след месец вече беше бяло русо и си го поддържам, обезветявам само корените и отгоре матирам и така...Не ми се изтощила косата, но я поддържам с много маски, балсами, кристали и т.н. Нито е започнала да пада повече отколкото си падаше като бях черна. Без коса няма да останеш, просто трябва да ползваш качествена козметика, да полагаш повече грижи и да не се обезветяваш със супри от сорта на българския блондор, а с по-качествени, както и да не ги смесваш с окислител над 9%.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th February 2010, 12:02
Аватара на TEDDY_BEAR
TEDDY_BEAR TEDDY_BEAR не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rossi_spi
На втория ден след като смъкнах боята се обезцветих при фризьор и стана светло русо, на следващото боядисване след месец вече беше бяло русо и си го поддържам, обезветявам само корените и отгоре матирам и така...Не ми се изтощила косата, но я поддържам с много маски, балсами, кристали и т.н. Нито е започнала да пада повече отколкото си падаше като бях черна. Без коса няма да останеш, просто трябва да ползваш качествена козметика, да полагаш повече грижи и да не се обезветяваш със супри от сорта на българския блондор, а с по-качествени, както и да не ги смесваш с окислител над 9%.
Разбира се за поддържането няма как да минем без това,още по-малко без хубавата козметика. Понеже говорих с един ,двама фризьори,мнението им беше,че ставало с постепенно обезцветяване за период от около 5-6 месеца,ако искам да си запазя косата като дължина и здравина.затова ми беше интересно колко време ти е отнело на теб. Аз определено ще се доверя на някой фризьор да ме обезцвети,в никакъв случай няма да експериментирам вкъщи
__________________
Не искам да бъда всичко за всеки,искам да бъда нещо за някой...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th April 2010, 18:30
B_a_r_b_i_E B_a_r_b_i_E не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Ох, този RemoveR страшно много изтощава косата. Всяка коса, която е била боядисвана, независимо какъв цвят е доста сух, а с него става още по зле.... Косъма става тънък и като я боядисаш руса.. незнам дали ще оцелее...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдасвалячернабоя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:36.