IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5131  
Стар 7th May 2012, 14:03
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

момичета!

Бижу, това което си показала на мен не ми харесва, доста е вулгарно чак и ареолите да прозират, освен ако не си на курорт, или в нощен клуб Виж, зърната лееко закачливо ако намигат през материята е секси, но пак не става за навсякъде. И при мен това се оказа доста голям проблем, алтернативата е или сутиени с твърда чашка (което си е мъка отвсякъде), или не едноцветен десен, като на моята снимка, тогава зърната не личат. Започнала съм лека-полека да обновявам гардероба си заради тези зърна.

Аз пък нещо ако харесвам, това са слаби, добре оформени женски рамене и в комплект с едни цици, си е направо разкош. Но това е структура, ген.....който си го има има, който го няма - харесва онова, което има
  #5132  
Стар 7th May 2012, 14:08
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
А толкова харесвам ей така, но...
Не че не ми харесва,виждала съм Калина и с по-прозрачни,но за мен това просто не е прилично ...Освен ако не си на плажа примерно и си си махнал мокрия бански...

За да съм по-ясна аз и по бельо харесвам себе си или други жени,но няма да тръгна така...
  #5133  
Стар 7th May 2012, 14:43
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Не съм се изразила правилно, трябваше да уточня. Не ми харесва прозрачната материя, напротив даже. Харесва ми формата и големината на бюста на Калина и начина, по който стои в този топ (дИмек потник ).
  #5134  
Стар 7th May 2012, 14:47
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Аз пък нещо ако харесвам, това са слаби, добре оформени женски рамене и в комплект с едни цици, си е направо разкош. Но това е структура, ген.....който си го има има, който го няма - харесва онова, което има
И аз харесвам изящни ръце и рамене, циците са плюс, разбира се.
Твоите примерно, стоят много добре в топ, без допълнителни подплънки, повдигания и пр., но моите не ме кефи как стоят в същата дреха...за мое оргомно съжаление, защото това са 90 % от летните ми парцалЯ...
  #5135  
Стар 7th May 2012, 15:05
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Тази Калина ли е, Риана ли е - незнам, но цицте не са чак толкоз големи и аз не видях чак ареоли, но определено е предизвикателно.
Лилянке, ти с такива памучни потничета ли ходиш?
__________________
Ordnung muss sein!
  #5136  
Стар 7th May 2012, 15:08
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
но цицте не са чак толкоз големи
Лъки, предвид твойте прелести, нормално е тези да ти малеят. Аз ако застана до теб и ще се гръмна вероятно.
  #5137  
Стар 7th May 2012, 15:15
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Извинявам се, че се намесвам. Но аз мисля, че ако застанеш до прелестите на Лъкето, няма да искаш да стреляш, а по-скоро да живееш вечно, за да им се любуваш. (емот "Бях там и видях")
  #5138  
Стар 7th May 2012, 15:20
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ма не ме разбирайте погрешно, хубави не винаги е равно на големи Въпреки че аз съм любител на по-налятото
Бижу, не вярвам твоите да са по-малки от на тази Калина, явно нещо губиш представа за себе си.
__________________
Ordnung muss sein!
  #5139  
Стар 7th May 2012, 15:30
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Желая да продължа по темата с нов въпрос. Нелката освободили се от остатъчния алкохол? Утре не се ли пада ден вторник?
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
  #5140  
Стар 7th May 2012, 15:33
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Лъки, предвид твойте прелести, нормално е тези да ти малеят. Аз ако застана до теб и ще се гръмна вероятно.
Диамант, всичко наоколо може да гръмне, не само ти. Лъкевите сякаш са пълни тротил. (емот свръх напрежение).
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:51.