IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 27th May 2008, 14:37
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Как така само в София, ти не си разгледала надолу
ето:
Варна:
ул. "Преслав" 35, "Макфарма"
ул. "Цар Симеон" 36, "Санита"
бул. "8-ми Приморски полк" 119, "Фармакон"
ул. "Цар Освободител" 77, аптека "Валя Дечева"
ул. "Цар Освободител" 67, "Св. Иван Рилски"
ул. "Христо Ботев" 4А, "Галантус"
ул. "Г. С. Раковски" 23, "Квантум"
ул. "Княз Борис I" 76, "Херба"
ул. "Княз Борис I" 59
ул. "Съборни" 56, Маринова
ул. "Съборни" 24, "Ларго Фармация"
Отговори с цитат
  #112  
Стар 27th May 2008, 19:52
didi84 didi84 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марта80
Здравей Диди84. Никакъв телефон, само от аптеката.
Първите две седмици свалих най-много около 6 килограма, но аз бях доста тежка за височината си. После имах около почти месец задържане и сега съм между 8-9 килограма общо по-малко. На мен ми действа, като ми намалява апетита страхотно и не се храня, както преди. Бях супер лакома и се нахвърлях на всичко, което ми попаднеше и ставаше за ядене. Сега разбира се вече ми е малко по-трудно да свалям, но съм адски доволна и продължавам да го пия вече два месеца. Минах на разделно, не съм винаги супер стриктна, но ям като цяло 3-4 пъти по-малко от преди. Включих и спорт, изключих сладкото и тестените изделия, макар от време на време да си позволявам по нещо мъничко. Само за сравнение, можех да изям един от големите милка шоколади от 300гр, а сега ми стига и едно парченце и то много рядко. Ям много плодове и салати. Но все пак като ми се прияде нещо различно не се лишавам, просто в много по-малки количества. Макар да ям малко, съм жизнена и имам енергия. Тази година минах без пролетна умора.
Не знам на теб как ще ти действа, ти колко искаш да свалиш?
Пише, че също така гори мазнините и засилва обмяната, това няма как да го видя нагледно, но мисля, че може и да е вярно.
Ами това е, надявам се да съм ти била полезна, но си мисля, че ние с теб сме два различни случая.
Мда.. Май сме различни случаи. Аз искам да постопя тлъстинки около кръста и коремчето, както и ханша и бедрата. Мисля, че 4-5 килограма ще са ми достатъчно. Общо взето тренирам 3 пъти в седмицата, но за сметка на това съм 8 часа плътно на стол в работа и не мога и глава да вдигна да се пораздвижа.Напоследък да си призная доста си хапвам вечер, което май ми е и проблема. Сега съм решила след 5 часа да не слагам нищо в уста и днес ми е първия ден. Да се надяваме, че няма да ми е много трудно, все пак времето се постопли и би трябвало да не ми се хапва много. Освен това без сладко "не мога" 10 дена бях само на зеленчуци, месо и плодове(по 1-2 на ден), но не смъкнах. Съвсем малко усетих, че поохлабяха дънките, но не съществено Затова реших да пробвам Карбо Слим. Взема ли заплата, ще си го купя :P и ще пиша резултатите какви са при мен. А ти от коя аптека си го купи? Някъде около центъра или... ?
Отговори с цитат
  #113  
Стар 28th May 2008, 11:42
ilski ilski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: София
Мнения: 77
Изпратете съобщение чрез ICQ до ilski Изпратете съобщение чрез Yahoo до ilski
По подразбиране

Днес ми сервираха новината, че добавките, които си поръчах ги нямали налични. Та останах само с Фет Бърнъра. Но реших да си купя и Карбо-Слима, след мъничко отивам на шопинг, та дано след няколко дни има с какво да се похваля и аз (няколко минусчета в кг)
Поздрави на всички!
__________________
Keep smiling!
Отговори с цитат
  #114  
Стар 28th May 2008, 12:52
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Като си го купиш и пийнеш първите две пиши за отзиви
Отговори с цитат
  #115  
Стар 28th May 2008, 13:51
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране :)

Здрасти, Марта
Здравейте и всички останали които не познавам. Ние от старите кучета май само с теб(Марта80) си останахме. Аз дълго време не писах, но си имах лични проблеми. Даже ако трябва да съм честна от около 2 седмици не съм пила КарбоСлим. По-рядко тренирам отпреди. Но преди да стане този инцидент, бях отслабнала с общо 8 кг откакто започнах. Сега си седя пак така. От петък започвам отново хаповете. Отсега нататък се надявам да няма неприятни изненади и да мога да ви радвам с присъствието си )
__________________
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/20292.gif ЩЕ ИМ ПОКАЖА АЗ НА ТЯХ!!!!
Отговори с цитат
  #116  
Стар 29th May 2008, 01:15
ilski ilski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: София
Мнения: 77
Изпратете съобщение чрез ICQ до ilski Изпратете съобщение чрез Yahoo до ilski
По подразбиране

Мила, 8кг за колко време?
Аз днес си купих КарбоСлима и започвам от утре с него.
__________________
Keep smiling!
Отговори с цитат
  #117  
Стар 29th May 2008, 16:43
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Здравейте момичета, Мила много се радвам да те видя отново на фронта Дано проблемите да се разрешат бързо, надявам се да не са от здравословен характер, всичко друго ще се нареди. Горе главата. Браво, че си запазила теглото си, досега нямахме някой, който да ги е спирал и не знаехме как е с йо-йо ефекта, но това само ме окуражава, че няма такъв.
Илски, да пишеш веднага щом глътнеш първите две, ти колко килограма искаше да отслабнеш.
Успех момичета
Отговори с цитат
  #118  
Стар 29th May 2008, 17:01
ilski ilski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: София
Мнения: 77
Изпратете съобщение чрез ICQ до ilski Изпратете съобщение чрез Yahoo до ilski
По подразбиране

е първите две ги глътнах днес на обяд. Ама за няколко часа не може да има ефект, нали?

Ами идеята ми е поне още 7кг...
__________________
Keep smiling!
Отговори с цитат
  #119  
Стар 29th May 2008, 17:51
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Ами би трябвало горе долу веднага да усетиш намаляване на апетита, а от коя аптека ги купи и за колко?
Отговори с цитат
  #120  
Стар 29th May 2008, 22:46
ilski ilski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: София
Мнения: 77
Изпратете съобщение чрез ICQ до ilski Изпратете съобщение чрез Yahoo до ilski
По подразбиране

Марта, от аптека на Графа, ама коя точно ... как да обясня, близо до пазарчето ))

За 39лв.... Аз защо бях останала с впечатлението, че са към 20лв, та добре че имах пари в себе си
__________________
Keep smiling!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: CarboSlim
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:04.