IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 22nd April 2008, 00:49
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране :)

Кой сега е номер.... 7. Падна и седмото кило момичета
Аз малко се забавих с поста, мислех че съм го пратила преди, но явно не се е получило. Свалих поредните 2 кила и тази седмица ), е не е като 25 кг за един месец, както при колегите от другия СЛИМ, но си мисля, че пак е нещо.

Стискам палци и на останалите от славната ни групичка. Трябва да видим колко кг общо сме свалили .
Желая успех на всички в отслабването(как искам и аз едно надписче "Аз вече отслабнах")
Хайде момичета пускайте и вие данните за тази седмица
__________________
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/20292.gif ЩЕ ИМ ПОКАЖА АЗ НА ТЯХ!!!!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 23rd April 2008, 00:04
porcelanova_mechta porcelanova_mechta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 16
По подразбиране :)

Седмичен отчет:
1 килограм по-малко. Общо 5 за 3 седмици. Малко по-слабо се представям от останалите участнички . Но за сметка на това тези 5 кила много ми личат. Всички вече ми правят комплименти, че съм отслабнала. Не е нучно да ви казвам как се чувствам. Вие, които сте свалили дори повече, знаете много по-добре от мен. Сега идва поредното препятствие - Великден. Не знам вие как сте ама аз съм луда по козунак и агнешко. Дано това не ме върне обратно в първи клас . Въпреки че тази година съм решила да се стегна и да не ям такива промишлени количества. Вие видяхте ли, че и в страницата на Карбослим вече има форум, въпреки че още не се пише много много...
Отговори с цитат
  #53  
Стар 23rd April 2008, 08:22
еми илиева еми илиева не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 18
По подразбиране

Marta 80,поздравления за резултата !!!!!!!Аз все още съм само с 2 свалени кг, но като се има предвид,че забравям да го пия хапчето.Рабтя сезонно по Зл.пясъци и точно сега ми е много натоварено.Но мога да кажа,че и при мен убива тотално апетита.Сладко не ям,ако някои не ме почерпи бонбон.
Успех момичета!!!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 23rd April 2008, 16:01
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Еми пак не е зле поне ги задържаме засега, а ще видим наистина как ще ни е по Великден. Дано не се разпусна тогава, макар че честно казано се съмнявам Ти по колко пиеш сега и по кое време горе долу?
Chagrinче изостави ни ти нещо, какво става? Има ли напредък след последния път как се чувстваш
Мила честито и на теб. Браво все така да продължаваме.

Момичета по Великден ще имам нужда от особена подкрепа
Целувам ви и напред със свалянето.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 23rd April 2008, 16:03
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Опааа Порцеланче и на теб да са ти честити свалените килца и зло да те забрави (и килата и те никога да не се връщат)
Отговори с цитат
  #56  
Стар 24th April 2008, 08:50
kroexist kroexist не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 86
По подразбиране

Еми честито на всички и да не направите някоя беля по Великден, та после да се получи обратен ефект... STAY AWAY FROM THE LAMB... хехехе
Отговори с цитат
  #57  
Стар 25th April 2008, 01:28
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране :):):)

Браво кроексист. Много ми хареса това с агнешкото. Мен ако питаш по-добре: Stay away from the Дроб сърма и Козунака. И да си хапнеш малко агнешко няма да е толкова лошо надявам се (понеже аз наистина ще си хапна поне малко)
Иначе ти разгледа ли сайта на КарбоСлим, какво мислиш? Видях в други теми, че си наясно с нещата и разбираш. Тук ще оценим мнението ти.
__________________
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/20292.gif ЩЕ ИМ ПОКАЖА АЗ НА ТЯХ!!!!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 25th April 2008, 05:52
kroexist kroexist не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 86
По подразбиране

Ами да няма нищо по хубаво от дроб сарма и пълнена агнешка плешка по Великден (много наситени "лоши" мазнини... лияяяк). Та за Carbo Slim... нека бъда откровен с теб, ... аз търгувам с такива продукти (хранителни добавки) и откровенно разглеждайки профила на този продукт, не открих нищо особено което да предразполага вдигането на толкова много шум около този продукт. А иначе и цената си му е както трябва. Не ме разбирайте погрешно, продуктът може и да е ОК, но на БГ пазарът има такива продукти които са се доказали а и компаниите (марките) които стоят зад тях са повече от сериозни. С други думи, новите неща винаги може да изглеждат по апетитни и льбопитни от известните до момента, но експериментирането си има цена и в много редки случаи се отплаща обратно. А и нека си говорим честно... не на всеки един продукт действа по определен начин. Не мисля че шумът около този продукт е оправдан! Оф, ама и аз като се разпиша и "ходи ме спри" ... Happy Easter Everyone...
__________________
www.SILABg.com
онлайн каталог за спортни храни
(5% ОТСТЪПКА за членове на forum.tialoto.bg)
телефон: 0887 764 403
скайп: silabg.com
Отговори с цитат
  #59  
Стар 25th April 2008, 09:48
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kroexist
.... Не мисля че шумът около този продукт е оправдан! ...
Ух, тъкмо бях решила да си го купя... .. То не че има продукт, относно който всички да са единодушни, но нали ти си по-запознат...(не знам защо реших, че си в мъжки род , извинявам се, ако греша... )
Ти какво би препоръчал за намаляване на апетита...? Редуктил 10 мг ми понасяше отлично btw, ама нали е особено вреден и т.н....
Отговори с цитат
  #60  
Стар 25th April 2008, 11:00
kroexist kroexist не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 86
По подразбиране

Еми да момченце съм Редуктил недей да взимаш... няма да влизам в обяснения защо (ти си знаеш). Моят съвет за продукт редуциращ апетита ти препоръчвам на EST Suppressor. Той работи в две насоки: 1во намалява апетита и 2ро намалява отделянето на Кортизол което е нещо които всички искаме. Кортизолът забавя метаболизма и е функция на стреса. Наи добе работи в комбинация с продукти съдържащи елемента Synephrine... комбинацията е ненадмината ако търсите бързи и трайни резултати. Това не са лекарствени средста и са регистрирани в ХЕИ като хранителни добавки. Ако имате въпросчета питайте ... Friday is almost over people... It's about time to start hunting the lamb down and knock off some hard boiled eggs hehehehe
__________________
www.SILABg.com
онлайн каталог за спортни храни
(5% ОТСТЪПКА за членове на forum.tialoto.bg)
телефон: 0887 764 403
скайп: silabg.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: CarboSlim
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:02.