IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th June 2004, 16:46
d_sivkova d_sivkova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2004
Град: Sofia
Мнения: 5
По подразбиране hranitelni dobavki i otslabvane

Niakoi sluchaino dali znae hranitelna dobavka za otslabvane s dobri rezultati?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd July 2004, 13:50
Tania
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Kakvo znachi cialostno zdravoslovno hranene i umereno fizichesko natovarvane.
Ako taka poddargash forma moliate konkretizirai se.
Az sam na 37 godini.
Hrania se 1 maksimum 2 pati na den. Ne iam tlasti mesa, sladko, veche pochti sam zabravila vkusa na hliaba i testenite izdelia. Pochti ne pia alkohol [riadko samo vino]. Osven tova ticham 2-3 pati v sedmicata ot 3 do 5 km, no vse pak poddargam ot 2 godini nasam 70kg na visochina 1.71.
Mislia si i az che veche mi e nugna malko pomosht i ot vanka.
A moge bi barkam neshto?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd July 2004, 15:39
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

не е моя работа май да давам коментари тук, понеже състоянието на 37 годишна жена е доста различно от това на 27 годишен мъж и принципите са малко различни.
това което мога да кажа без да претендирам, че е готово решение е следното: решението е спорта, а не гладуването. писал съм поне на 3 места тук във форума, че ефекта на спорта е не само енергията която харчиш по време на спортуването, но и засилване на метаболизма и тонуса. казваш че тичаш 3 км 2 пъти седмично. Ами след като няма резултат очевидно трябва повече а и не е важно като километри колко тичаш, важното е организма да се натовари, за да може да предизвикаш реакция вътре в него. ако не му задаваш екстремни ситуации- организма няма причина да променя нещо в себе си. Опитай да тичаш по-вързо. тичай 4 пъти в седмицата.

за храненето- яж 3 пъти дневно, даже 4 пъти, но малко. казваш, че не ядеш тлъсто- знаеш, че всички мазнини са висококалорични нали? например сладоледа има над 50% сметана и калоричност 500-600 калории за 100 гр. за ориентир ще кажа че чистата захар има малко над 400 калории. въпреки че очевидно знаеш принципите за храната, да отбележа че консумирането на хляб не е толкова лошо нещо.
в дългосрочен план УМЕРЕНОТО консумиране(особенно на пълнозърнести хлебчета) ти гарантира здраве, жизненост, чуство за ситост- все важни неща за да може да спортуваш и да водиш активен живот.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th August 2004, 10:12
oktay oktay не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2004
Мнения: 1
По подразбиране

ima li proteyni koyto da oformqt tqloto 4akam otgovor i kolko ste mi izleze
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd August 2004, 03:37
lola
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

niama znachenie
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd August 2004, 09:02
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ami togava koy proteyn ste prepor14ate kato za 14 godisen.Kogato hih da si kopuvam proteyni kazaha mi 4e s1m bil mal1k i ne s1m si poznaval tqlo i ot togas zapo4nah da se kalebaq dali da si vzema proteyi i dali ste mi navredi na zdraveto
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th September 2004, 11:04
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ot protein ni6to ne moje da ti stane, dali 6te izqde6 4 qica, edna pyrjola, 2 4a6i mlqko i 2 lajici med ili 6te pie6 protein vse taq. Na kutiite si ima dozirovka, sledvai q. Kutiq struva okolo 7lv i e okolo 500gr. . Ako ne trenira6 mnogo 6te ti stigne za okolo mesec, grubo. Syvet - na 14 NE! hodi da bluska6 shtangi poneje e moderno i mackite se kefat na golemi banici v tesni fanelki. Ako iska6 hubavo tqlo zapi6i se na karate i pluvane - 14 e idealna vuzrast (pone za karate 100%). O6te ne sa ti zaqknali kokalite i 6e se izgurbi6 kato kamila. Ako karateto te pali kato ideq moga da ti sydejstvam da zapo4ne6 trenirovki pri edni mom4eta deto sa mnogo v 4as.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th September 2004, 16:26
Nina
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Хранителни добавки

Наднорменото тегло може да се дължи на няколко фактора: неправилно хранене, нарушена обмяна на веществата в организма, задръстване на организма с шлаки и токсини, липса на физическа активност. Но, каквато и да е причината, за да се чувствате некомфортно, тя може да се разреши успешно с няколко месечен прием на биологичноактивни хранителни добавки. Все пак внимавайте и с тях, защото не всички са качествени и естествени продукти.Ако желаете да получите професионална информация (безплатна), можете да установите контакт с мен на e-mail - а ми.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th September 2004, 09:21
Гост
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Споделен резултат

Случайно попаданах на тази дикусия и смятам да споделя това, което съм постигнал лично. През 1997 г тежах 117 кг. Съпругата ми много държеше да отслабна. Бивш спортист съм и знам как се контролира теглото, но неисках да отслабвам по този начин защото е много мъчителен и обременяващ. Тогава случайно / или не, защото случайни неща няма / попаднахме на Хербалайф. С програмата за клетъчно харанене и няколко допълнителни продукта аз за една година отслабнах 42 кг. и вече 7 години тежа 75 кг. и не ми е проблем да поддържам това тегло. На базата на моя резулт и това, че не се връщат килограмите т.е. има дълготрасен резултат, моята съпруга стана консултант към Хербалайф. С това аз мога да помогна. Моят e-mail e efilabreh@yahoo.com
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th October 2004, 17:48
kittiee kittiee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2004
Мнения: 16
По подразбиране

Хлябът не е лошо нещо, трябва да се отървете от тази идея, за глад и изподталяване. Клетките биологично са зададени така, че имат нужда от прием на три вида вещества /грубо казано/ - въглехидрати, протеини и мазнини. От което и трите да се лишите, ще ви проличи рано или късно и не дай си Боже, може да си причините необратими лоши промени в организма. В този смисъл, хляб трябва да се яде, хубаво е да е пълнозърнест. Същото се отнася и до захарта, олиото и т.н. Въобще, растителните мазнини са полезни. Яжте сурови ядки. Яжте мляко. Въобще, ако душата и тялото ви иска шоколад, хапнете малко - няма лошо. Терзанието, че не си го изял е хиляда пъти по-вредно отколкото самият прием на шоколад. Увреждането на психиката е вторичен ефект от постоянния глад, така че внимавайте.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: hranitelnidobavkiotslabvane
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:37.