IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th June 2009, 13:57
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране Повторна ринопластика

ПОМООООООООЩ!!!!!!!!!!!!!!Имам голияма нужда от вашата помощ,обръщам се към всички,които посещавате този форум.Преди 2 год си направих пластична операция на носът и резултата е крайно не задоволяващ.Не се плашете правих я в чужбина,така че този дето ми се подигра с носа не е български хирург Не знам как е при всички вас,които сте се оперирали,но при мен все още ме ме понаболиява костта при по-силен допир.Да не говорим,че в долната част( връхчето ) е много широко и не симтрично.Вече съм готова психически за нова операция,но не знам към кои доктор да се обърна.Знам от прочетени материали,че за повторна ринопластика е необходима намесата на наистина много добър хирург,защото в повечето случаи има нужда от присаждане на нова хрущялна тъкан.МОЛЯ ВСЕКИ КОЙТО МОЖЕ ДА МИ ПОМОГНЕ С НЯКАКВА СЕРИОЗНА ИНФОРМАЦИЯ ДА МИ ПИШЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th June 2009, 14:10
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=8334
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th June 2009, 14:17
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

В началото на годината си правих рнопластика при Джамбазов /Пловдив/ и съм доволна от резултата. Видях и други негови пациентки, от които аз знам само за една недоволна, но все пак изборът е личен.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th June 2009, 14:34
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Избери Джабмазов,не съм негова пациентка,но ти го казвам,тъй като съм видяла тук много снимки на перфектните нослета които е направил.Прочети темата за него и се убеди,гледайки и снимките.Успех!!!!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th June 2009, 14:45
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

С риск да стане вече като реклама, ще ти кажа че аз съм много доволна от доц. Джамбазов. Доколкото знам той прави доста реоперации след като други хирурзи са си оставили ръцете. Освен това е и УНГ и ако има нанесени някакви други поражения ще може да ги пипне и тях. Както казва patrisha, обаче избора трябва да е твой. В този форум има доста информация и мисля, че ще успееш да добиеш представа към кого да се насочиш. Късмет!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th June 2009, 09:13
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

3 от 3 Джамбазов звучи много укуражаващо особенно след ужаса който изживях а пък за хвърлените на вятъра 3 500 евро хич и да не говорим.Това да ми е за урок на мен,а на всички останали казвам НЕ СЕ ПОДЛЪГВАЙТЕ ОТ ТИТЛАТА НА ЕДИН ДОКТОР-ТЯ НЕ Е ГАРАНЦИЯ ЗА НЕГОВАТА СРЪЧНОСТ.Доктора.който си остави ръцете на моя нос е единствения,който има титлата Т-SENIOR в Гърция и се казва Зисис Букувалас,не че някой българин ще се засили да се оперирва в Г-я,но все пак.......може пък и да предпазя някой от тичане по мъките
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th June 2009, 09:19
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Благодаря ви много на всички,които се отзовахте на моя SOS.Ще изчакам за още някой съвет и отзив и тогава ще пристъпя към нов опит за придобиване на така мечтания от мен нос.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th June 2009, 09:36
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Знам, че с реконструктивна ринопластика се занимава Енчев. Но цената е като тая в Гърция.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25th June 2009, 10:04
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от siss
Знам, че с реконструктивна ринопластика се занимава Енчев. Но цената е като тая в Гърция.
Да Енчев, той даже и тук работи в екип с гърци. Аз всъщност се опитвах да събера инфо за него, но беше не много успешно. Издирих само една мацка която се е оперирала при него. Видях и нослето, хубаво е. На за мен един резултат не е достатъчен.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25th June 2009, 13:32
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Не бих му се доверила щом работи с гърци.Те щом са дошли в БГ да си вадят хляба няма какво да говорим Там явно им е станало доста тясно,а там със сигурност има повече хляб........
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повторнаринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:42.