IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 28th June 2009, 23:40
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Максимализмът е хубаво нещо, но е добре човек да бъде реалист.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 29th June 2009, 00:08
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране Моля?

Кой бил максималист?
Отговори с цитат
  #53  
Стар 29th June 2009, 00:39
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Максимализмът е хубаво нещо, но е добре човек да бъде реалист.
Хехех , виж не говоря за малка асиметрия на ноздрите която дори не бих забелязала Виждала съм снимки на мацки на които са им махнали гърбиците но не са им скъсили носовете така 4е изглеждат още по дълги и на мен определено не ми харесват .Вси4ко е въпрос на вкус.....
Отговори с цитат
  #54  
Стар 29th June 2009, 08:57
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Дай 2-3 примера на носове, които не ти харесват.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 29th June 2009, 10:15
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tainichka
Цитирай:
Първоначално написано от want
Чета форума от няколко години и ако трябва да бъда честна до сега ми е харесвал само един единствен нос на боби-пл, колкото за зурлите ...ами и това се слу4ва и то не защото не си обяснила като хората а просто заради некадърността на лекаря!Освен добър пластичен хирург доктора трябва да е и естет !За нещастие пове4ето пласти4ни хирурзи в БГ са търговци без никакъв усет .
И на мен ми харесва само нейния нос. Но пак, за кой ли път вече повтарям, че носът й преди операцията е бил фин и освен гърбицата друг недостатък е нямала.
Аз пък харесах доста носове в този форум, и моя включително, имайки пред вид за себе си, че имам още отоци за спадане и съм все по-хубава всеки ден! Искам да ви кажа, че при толкова разгледани снимки - резултатите на другите бяха тези, които ме нахъсиха и аз да мина през процедурата! И искам да ви кажа, че според моите колежки изглеждам невероятно след промяната, ама наистина изключителнло добре! Който има опасения за процедурата - или да пита, за да бъде успокоен и да добие реалистични очаквания, или да млълчи и да спре да плаши и разколебава останалите, които искат!!! Представете си какъв кошмар да разбереш, че еинствения начин да се отървеш от един ужасен комплекс, е оплюван и обявяван за несигурен, съмнителен и т.н. Човек просто трябва да знае какво да очаква, за д а се ориентира и по-успешно да избегне нежеланите ефекти (аз например така се ориентирах какво да обясня на доктора, за да не ми направи чип нос и в същото време да си имам иззвивка на профила!)

Peace!
Отговори с цитат
  #56  
Стар 29th June 2009, 10:22
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

и още нещо важно - носът трябва да пасва на лицето, дори и да не е перфектно симетричен; един перфектен нос, ако стои като залепен с канаколит, не мисля, че би направил някого доволен
Отговори с цитат
  #57  
Стар 29th June 2009, 14:37
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Освен добър пластичен хирург доктора трябва да е и естет !За нещастие пове4ето пласти4ни хирурзи в БГ са търговци без никакъв усет .
Аз не вярвам, че докторите не са естети и нямат усет за красота. Просто правят каквото могат (и каквото е постижимо за конкретния случай) и го решават в движение по време на самата операция. Ако ти оперират черния дроб, няма да разбереш дали д-рът си е оставил ръцете, но на лицето се вижда ясно.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 29th June 2009, 14:46
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

tainichka, в цитираното от теб има смисъл и има доста голяма доза истина, но и ти си права.Истината за мен е, че в БГ пластични хирурзи няма!Има такива специалисти по изгаряния да речем карали някакви курсове по есететична хирургия някъде си за 3 месеца, гордо пъчещи се за пластични хирурзи.
Спомням си преди 5 години мисля, зададох следния въпрос на Тонев:
Защо работите тук, а не навън?Не са ли смешни цените, на които работите тук (тогава 500 лв. беше при него корекция на двете уши)?Навън бихте изкарвали много повече!
Нищо не ми отговори.Защо ли?
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #59  
Стар 29th June 2009, 21:46
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Дай 2-3 примера на носове, които не ти харесват.
Моето мнение не е меродавно това 4е на мен не ми харесват не зна4и 4е не са хубави...просто въпрос на вкус и виждане .Между другото мацката която си е пуснала снимките (след тебе) в новата тема за снимки също изглежда много добре
Отговори с цитат
  #60  
Стар 29th June 2009, 21:48
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tainichka
Цитирай:
Първоначално написано от want
Освен добър пластичен хирург доктора трябва да е и естет !За нещастие пове4ето пласти4ни хирурзи в БГ са търговци без никакъв усет .
Аз не вярвам, че докторите не са естети и нямат усет за красота. Просто правят каквото могат (и каквото е постижимо за конкретния случай) и го решават в движение по време на самата операция. Ако ти оперират черния дроб, няма да разбереш дали д-рът си е оставил ръцете, но на лицето се вижда ясно.
По скоро е комбинация от двете !Некадърност + липса на усет за красиво и естетично!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Свинсказурла
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:16.