IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #571  
Стар 1st July 2010, 20:23
nadili nadili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 16
По подразбиране

Еми на бюро съм, ама все ходя напред-назад, а и доста колеги имам ... ще ме гледат странно, а не мисля да го разгласявам. За мен това си е доста лично.
Отговори с цитат
  #572  
Стар 1st July 2010, 20:30
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Ходенето няма да ти е проблем, ама аз в първите дни не можех една папка да преместя, без да почувствам болка. И не че не се справях някак, но все пак ако има хора около теб, ще направи впечатление, че има нещо необичайно. И дано не си споделила с някого, защото ти не мислиш да го разгласяваш, ама много често се намира кой да го направи вместо теб...
Отговори с цитат
  #573  
Стар 1st July 2010, 20:51
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nadili
Еми на бюро съм, ама все ходя напред-назад, а и доста колеги имам ... ще ме гледат странно, а не мисля да го разгласявам. За мен това си е доста лично.
И аз работя само на бюро, при това не ми се налага да ходя напред -назад, но мисля, че няма да можеш да скриеш операцията си. Ако ти се налага да си вдигаш ръцете за да вземеш някоя и друга папка от висок шкаф или да вдигнеш нещо по-тежичко, ще се наложи някой от колегите ти да ти помогне. На мен ми се налагаше да отварям тежка входна врата на сградата в която работя. Познай дали можех да го направя сама...При това се върнах на работа 10 дена след операцията. Разбира се, казах само на две колежки и никоя друга не знае, но...колеги взеха да се заглеждат в деколтето ми все по-често, та се налага да ги лъжа, че е от бельото...
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #574  
Стар 1st July 2010, 22:21
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

моето мнение - при все че никога не съм се лигавила, напротив, даже тук сме имали с някои хора доста яростен спор по въпроса за болката , е че няма да си готова определено ! Поне една седмица си като болен и имаш нужда да лежиш през няколко часа , тежестта и опъването са големи, а от елементарни неща се уморяваш лесно и бързо...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #575  
Стар 2nd July 2010, 08:45
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

Аз се оперирах в сряда. Първите 4-5 дни /до неделята/ си бях в къщи, като постоянно имах нужда да си полягвам, тъй като ми се виеше свят, а и болката не е за подценяване /и аз не съм от лигавите/. От понеделник тръгнах на работа, като цяла седмица бях на половин ден /до обяд/. Бях значително по-добре, но се изморявах лесно, конците придърпваха много неприятно и нямах търпение да се прибера и да си легна. След десетия ден постепенно се престраших и да шофирам. Така че и аз съм на мнение, че ще ти са необходими повечко дни.
Отговори с цитат
  #576  
Стар 2nd July 2010, 08:50
PAVLINA78 PAVLINA78 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 5
По подразбиране zdr

Izvinqvai che ti pisha na lichnite i te bezpokoq pri kogo se operira i kolko ti struvashe razkajimi i za bolkata i vsichko koeto si pochustvala sled sabujdaneto si ot operaciqta .Az sashto obmislqm ogolemqvane na busta no vse oshe se dvomq mejdu lekari a i chesnichko da si priznaq se i strahuvam.She sam ti blagodarna ako mi razkajesh .Kolko ti struvashe operaciqta
Отговори с цитат
  #577  
Стар 2nd July 2010, 16:32
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране Re: zdr

Цитирай:
Първоначално написано от PAVLINA78
kolko ti struvashe razkajimi i za bolkata i vsichko koeto si pochustvala sled sabujdaneto si ot operaciqta .She sam ti blagodarna ako mi razkajesh .Kolko ti struvashe operaciqta
еее, ама това е писано тука безброй милион пъти, незнам защо някой трябва да го обяснява на друг на лични. след като има огромна тема само за усещанията на наовооперираните ! Просто попрочетете малко !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #578  
Стар 10th July 2010, 22:13
kali77 kali77 не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 3
По подразбиране Re: Колко кубика да си сложа?

Здравеите!Относно кубиците настояваи за пове4е.Аз направих тази грешка сложих 315 и неможах да до4акам 1 година и ги смених с 460 като платих отново.сега ве4е съм супер доволна.размерите са ми 1.60 49 кг
Отговори с цитат
  #579  
Стар 11th July 2010, 13:40
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране Re: Колко кубика да си сложа?

Цитирай:
Първоначално написано от kali77
Здравеите!Относно кубиците настояваи за пове4е.Аз направих тази грешка сложих 315 и неможах да до4акам 1 година и ги смених с 460 като платих отново.сега ве4е съм супер доволна.размерите са ми 1.60 49 кг
напълно ЗА.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #580  
Стар 11th July 2010, 19:55
Жаклин Жаклин не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 44
По подразбиране

На catwoman 500cc стоят много добре. За какво да слагам малки и после да си блъскам главата, че съм претърпяла тежка операция за едното нищо - 200-300 кубика.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкокубикадасисложа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:52.