IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 20th November 2017, 12:29
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ами.... в началото (първите няколко месеца) нормалните сутиени не са удобни. Ако ти се налага да излизаш и да носиш дантелен трябва да е без банели.

Относно колко време трябва да се носи спортният сутиен ИС ще ти каже, но през нощта за спане си е по-удобно с него дори и след периода, в който е задължителен.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 20th November 2017, 22:38
dilqna86 dilqna86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Аз другата седмица ще се оперирам при ИС (реоперация след първоначална при друг) и специално питах за сутиена, понеже имам модела на Триумф, който знам, че се ползва. Явно нещата са се променили, момичетата казаха, че вече не бил Триумфът, а някакъв специален. Все пак казаха да си взема наличния, докторът да прецени дали да го ползва.
Иначе аз много време спях със спортен, поне половин година.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 21st November 2017, 12:01
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cath.v27 Виж мнението
На мен ИС беше първият хирург, който посетих и на когото се спрях, иначе имах часове за още двама негови колеги. Силно се надявам, че е преценил правилно и аз ще бъда доволна от резултата си. А за сутиена значи вече ги има по моловете? Четох много стари теми, че трябвало да се поръчват и тн.,
Ще споделиш ли дали толкова много боли следоперативният период? И кога горе долу се върна към нормалното ежедневие...

Благодаря ти!
Болката е индивидуална за всеки. Мен гърдите и разрезите грам не са ме болели. Болеше ме единствено и само гърба. Най-силния дискомфорт е до един месец след операцията, след това всичко отшумява. АЗ не можех да спя настрани един месец след операцията въобще. Дори сега, няколко години след операцията, спането настрани ми е неудобно, защото ми убиват гърдите. Спя на диван, полубърната. Гърдите ти ще бъдат твърди като камък до около 6 месеца. След това до година ще се оформят окончателно.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21st November 2017, 23:08
Aleks27 Aleks27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Ами.... в началото (първите няколко месеца) нормалните сутиени не са удобни. Ако ти се налага да излизаш и да носиш дантелен трябва да е без банели.

Относно колко време трябва да се носи спортният сутиен ИС ще ти каже, но през нощта за спане си е по-удобно с него дори и след периода, в който е задължителен.
Разбирам... ще разговарям с него по този въпрос. Той ме посъветва, да си създам навик и да спя със сутиен. Изобщо ходенето без сутиен да ми е заради някакъв случай или на плажа... с цел да си запазя формата и вида максимално във времето.

Благодаря ти за отговора
Отговори с цитат
  #25  
Стар 21st November 2017, 23:09
Aleks27 Aleks27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dilqna86 Виж мнението
Аз другата седмица ще се оперирам при ИС (реоперация след първоначална при друг) и специално питах за сутиена, понеже имам модела на Триумф, който знам, че се ползва. Явно нещата са се променили, момичетата казаха, че вече не бил Триумфът, а някакъв специален. Все пак казаха да си взема наличния, докторът да прецени дали да го ползва.
Иначе аз много време спях със спортен, поне половин година.
Ще се радвам да споделиш след операцията какви са ти впечатленията...
Успех ти пожелавам!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 22nd November 2017, 20:48
El_83 El_83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 25
По подразбиране

Аз се оперирах на 12.10
Сутиена, които дават там не е Триумф, с предно закопчаване е, мисля, че съм 130лв се плащаше.
Всичко е прекрасно там, на 27 съм на първа консултация след конците. Аз бях с конци 19дни, защото имам и повдигане.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 23rd November 2017, 11:34
Aleks27 Aleks27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от El_83 Виж мнението
Аз се оперирах на 12.10
Сутиена, които дават там не е Триумф, с предно закопчаване е, мисля, че съм 130лв се плащаше.
Всичко е прекрасно там, на 27 съм на първа консултация след конците. Аз бях с конци 19дни, защото имам и повдигане.
Страхотно! Пожелавам ти резултата да е повече от впечатляващ!
За сутиена да, пише в листа, който са ми дали, че се купува в деня на операцията и струва 130 лв... но предполагам, че след това ще може да си купуваме и други сутиени предназначени за силиконов бюст.
Дано и аз да се похваля след 2 месеца с добър резултат
Отговори с цитат
  #28  
Стар 24th November 2017, 03:42
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Привет cath.v27,

Аз съм с Natrelle Inspira TRX и дали заради брой други причини, не съм доволна от импланта, Обмислям ре-операция т.е. решена съм на ре и изборът ми ще бъде Ментор. Преди самата операция се спрях на Натрел по първобитната логика най-скъпото- най-хубаво и сега не съм доволна .
Отговори с цитат
  #29  
Стар 24th November 2017, 09:53
Aleks27 Aleks27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от Caprice® Виж мнението
Привет cath.v27,

Аз съм с Natrelle Inspira TRX и дали заради брой други причини, не съм доволна от импланта, Обмислям ре-операция т.е. решена съм на ре и изборът ми ще бъде Ментор. Преди самата операция се спрях на Натрел по първобитната логика най-скъпото- най-хубаво и сега не съм доволна .
Здравейте,
Какво Ви кара да не сте доволна...?
Цената е много относителна и зависи от хирурга. При д-р Георгиев Ментор са най-скъпите ако не се лъжа, а при д-р Стоянов са с около 700 евро по-евтини.
Вие при кой сте оперирана?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 24th November 2017, 16:13
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Здравейте,

Пълна информация относно инервенцията съм качила в тази тема http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5459 относително късно ( 1 година след гърдите), защото не желаех публично изразеното ми мнение да е повлияно емоционално. Когато аз се оперирах, Натрел беше възможно най-скъпият вариант, относно цените имплантите 7600 лв + корекция "ареоли" 1500лв =9100 лв. Аз имах tub бюст,който хубаво се поизпълни изпълни , но не съм удоволетворена от корекцията на ареола, което е допустим риск, щом се работи през ареоли. Не направих достатъчно добро проучване, за което определено съжалявам. Относно Натрел- гледах много снимки и виждам че самият имплант не дава "изразен горен полюс на гърдите", което е ефекта, който аз лично търся, харесвам и за който си платих но това е друга тема. Коментирах с Георгиев и той каза че при Натрел,които се произвеждат в Коста Рика, се наблдава срастване на тъканите и следва да ги сменя. При мен това ще е във времето тъй като планирам бременност, но съм благодарна на Георгиев за акуратната консултация, прекрасен човек, както и ИС. При един от двамата ще правя РЕ ,когато времето му дойде.

@all някой чувал ли е подобно нещо за Natrelle Inspira?

Последно редактирано от Caprice® : 24th November 2017 на 18:23
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колебаниемежду
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:52.