IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #741  
Стар 31st October 2016, 23:34
mimka85 mimka85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте, момичета. Някой може ли да се включи с " прясна" информация за цените при Заякова и дали е доволен от резултата.
Отговори с цитат
  #742  
Стар 24th November 2017, 02:14
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Почти година след интервенциите ми при нея, и гледайки снимките от "преди" и "след" (когато събера сили ще кача материал, след малко качвам гърдите) , имайки предвид че обърнах процеса консултация-манипулация т.е. след манипулацията потърсих второ мнение съм доволна от резултата постигнат по отношение на абдоминопластиката. Все още посещавам консултации за да определя резултата от гърдите. Въпреки това, дали от грешка в комуникацията /очакванията/представите идеята за бюста,който очаквах по отношение на имплант,корекция на ареола не беше задоволителен. Може би защото Natrelle бяха прекалено нови 2016 година или аз не бях достатъчно конкретна и настоятелна в обяснението си, съветвам да работите с конкретни снимки (т.е. ефекта,който желаете да постигнете) и дали това е постижимо в ситуацията ви.

Последно редактирано от Caprice® : 24th November 2017 на 03:51
Отговори с цитат
  #743  
Стар 27th November 2017, 12:50
wanesia wanesia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте, красиви момичета, мина вече месец от повдигането ми на бюста при доктор Заякова, изключително съм доволна от резултата и отношението към мен. Докторката ме спечели още на консултацията. Разбира се, че имаше и болки и дискомфорт, но всичко си заслужава когато се погледнеш. Винаги бих препоръчвала доктор Заякова, а и планирам блефаропластика пак при нея СЪС СИГУРНОСТ.
Отговори с цитат
  #744  
Стар 8th December 2017, 18:13
Аватара на Зори
Зори Зори не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: varna
Мнения: 196
По подразбиране

Здравейте и от мен!
от личен опит мога да кажа, че повече за нищо на света няма да стъпа в тази клиника!
Много не приятно впечетление ми направи самото държание на д-р Заякова , дори и при консултацията... исках колкото се може по скорошна дата да ми даде за операция , защото имах заминаване за чужбина, отговорът и беше - " Да,да то вие все за чужбина заминавате, и все много бързате " и някакви такива глупости взе да дрънка...
случеят ми е следния:
първата ми операция беше поставяне на импланти, след месец и полувина десният ми имплант се свлече на долу, а левият беше изкривен от вътрешната страна на гърдата.
втората операция беше за корекция, което излезе по не споучлива дори и от първата!!!
след месец левият ми имплант се свлече на долу, и след още месец и десния. грозна гледка...
сега вече ме е страх да се доверя на такива прехвалени доктори , който само имената им са големи, а уменията са ги сложили на втори план!!!
__________________
http://www.mamaibebe.com/text/4a128eed0f3f9.gif
стар 69 кг.
след 4 месеца 52кг
Отговори с цитат
  #745  
Стар 9th December 2017, 09:33
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zorka6orka Виж мнението
Здравейте и от мен!
от личен опит мога да кажа, че повече за нищо на света няма да стъпа в тази клиника!
Много не приятно впечетление ми направи самото държание на д-р Заякова , дори и при консултацията... исках колкото се може по скорошна дата да ми даде за операция , защото имах заминаване за чужбина, отговорът и беше - " Да,да то вие все за чужбина заминавате, и все много бързате " и някакви такива глупости взе да дрънка...
случеят ми е следния:
първата ми операция беше поставяне на импланти, след месец и полувина десният ми имплант се свлече на долу, а левият беше изкривен от вътрешната страна на гърдата.
втората операция беше за корекция, което излезе по не споучлива дори и от първата!!!
след месец левият ми имплант се свлече на долу, и след още месец и десния. грозна гледка...
сега вече ме е страх да се доверя на такива прехвалени доктори , който само имената им са големи, а уменията са ги сложили на втори план!!!
Както ти го описваш/казваш - свличане надолу на имплант - не съм чувала. Освен да са надмускулно? Обаче кой сега поставя по този метод? А ти спазва ли всички препоръки за пазене в следоперативния период - сутиен, невдигане на тежко, невдигане на ръцете повече от 90 градуса и т.н.?
Отговори с цитат
  #746  
Стар 9th December 2017, 11:53
Аватара на Зори
Зори Зори не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: varna
Мнения: 196
По подразбиране

Ооо повярвай ми , има случаи с изпаднали 2-3 см. надолу импланти.Дори самата докторка като ме видя- постави тази диагноза!
Спазвах всичко казано от нея...
подмускулно са ми имплантите!
при първата операция само десният ми имплат беше изпаднал , а след втора операция /уж за корекция/ стана по страшно - и левия тръгна надолу месец след операцията , малко след това десния също
Тя дори пак ми заговори ,да съм си запиша час за трета операция :О що за наглост... два пъти ми сасипа гърдите тази жена!
моята първа операция беше малко по сложна - повдигане на млечни жлези, леко обиране на излишната кожа и импланти, явно вообще в това не и е силата!
__________________
http://www.mamaibebe.com/text/4a128eed0f3f9.gif
стар 69 кг.
след 4 месеца 52кг
Отговори с цитат
  #747  
Стар 9th December 2017, 19:56
El_83 El_83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 25
По подразбиране

Тези, които са с повдигане, как са белезите при вас?
При мен всичко вървеше прекрасно, докато доктора не реши да махне коричките...На вертикалните разрези от ареолата надолу, бяха станали ранички с корички в горната част, където се събират и в долната където се събират.
След като махна коричките там станаха отворени ранички През 3 дни ходех на превръзки, мазаха ме с лекарство....Сега остана само една отворена, и много ме притеснява.
Доктора каза, че това е от кожата и от тежеста на импланта ( 405 кубика)
При вас как беше? Все си мисля, че ако не ги беше отчупил щеше да се оправят по бързо
Отговори с цитат
  #748  
Стар 9th December 2017, 21:44
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Зори Виж мнението
Ооо повярвай ми , има случаи с изпаднали 2-3 см. надолу импланти.Дори самата докторка като ме видя- постави тази диагноза!
Спазвах всичко казано от нея...
подмускулно са ми имплантите!
при първата операция само десният ми имплат беше изпаднал , а след втора операция /уж за корекция/ стана по страшно - и левия тръгна надолу месец след операцията , малко след това десния също
Тя дори пак ми заговори ,да съм си запиша час за трета операция :О що за наглост... два пъти ми сасипа гърдите тази жена!
моята първа операция беше малко по сложна - повдигане на млечни жлези, леко обиране на излишната кожа и импланти, явно вообще в това не и е силата!
Щом два пъти не се е справила НЕДЕЙ ДА ХОДИШ ПАК ПРИ НЕЯ. То даже втория път е могло да премислиш, но хайде.
Отговори с цитат
  #749  
Стар 11th December 2017, 09:31
Аватара на Зори
Зори Зори не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: varna
Мнения: 196
По подразбиране

както каза, за нищо на света вече няма да стъпя в тази клиника...
постъпих наивно и повярвах,че тази д-р Заякова е наистина много добър специалист, но уви....
искам просто да го кажа тук в този форум, момичетата които са решили да легнат под ножа , точно в неината клинника , да си имат едно на ум за нея!
__________________
http://www.mamaibebe.com/text/4a128eed0f3f9.gif
стар 69 кг.
след 4 месеца 52кг
Отговори с цитат
  #750  
Стар 12th December 2017, 09:53
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Зори Виж мнението
както каза, за нищо на света вече няма да стъпя в тази клиника...
постъпих наивно и повярвах,че тази д-р Заякова е наистина много добър специалист, но уви....
искам просто да го кажа тук в този форум, момичетата които са решили да легнат под ножа , точно в неината клинника , да си имат едно на ум за нея!
Правилно постъпваш. Всички грешки трябва да се казват.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
viki/isi

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаяковаquotКамийquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:28.