IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5911  
Стар 4th August 2010, 07:25
SANTRA SANTRA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Много ти благодаря за бързия отговор. На мен миналата година ми отказаха. Тази година пак ще се пробвам, но вече за по-малко пари тъй като успях да събера определена част като спестявах.
  #5912  
Стар 4th August 2010, 14:00
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Честно казано аз съм една от окепазените от Тонев. Ако отидеш при него - не му слушай суперлативите.../виж ми снимките и си направи извода/ След корекцията при Георгиев - съм доволна за сега от резултата...
  #5913  
Стар 4th August 2010, 19:42
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

petiarad, много съжалявам, че така се е случило при теб. Потърсих снимките ти, но не ги намерих. Ако е удобно, би ли ми казала какво се случи, може и на ЛС? Надявам се оттук нататък всичко да е наред с гърдите ти и да им се радваш много дълго време!
  #5914  
Стар 4th August 2010, 22:29
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

Може ли и аз да видя снимките ти, Петя? От всеки хирург има доволни и недоволни....трудно е да се прецени
  #5915  
Стар 5th August 2010, 09:46
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

вчера бях на контролен преглед ( два месеца и половина след операцията). Докторът е доволeн, аз съм доволна. Белeзите около ареолата са много тънки - като конец, а тези които минават надолу са почти незабележими. Абсолютно гладки и с цвета на кожата ми. Аз се мажа само с крема, който моят доктор ми даде (той самият го е патентирал между другото)
  #5916  
Стар 5th August 2010, 10:27
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

Поздравления, Piny! Много се радвам за чудесната новина!
  #5917  
Стар 5th August 2010, 17:38
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

kiarra_81,Здравей аз съм тук от ветеранките и ще ти дам съвет да избереш подмускулния метод на поставяне.Оперирана съм от Динев два пъти,първия беше надмускулно и след година резултата беше увисване и доста изразен риплинг.Вторият път подмускулно доста по добре-ако искаш мога да ти пратя снимкиТой Динев не е много фен наподмускулното ,но мисля че се справя добре.Оперирах се и трети път но при Н.Г. за да сменя ПИП-ките с Арион и съм доволна.В момента съм с 425сс, а започнах с 310сс.Това е ако искаш още инфо питай.
  #5918  
Стар 5th August 2010, 19:38
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

Много ти благодаря, diana1977. Определено и аз искам подмускулно, от всичко което изчетох, направих извода за себе си. В началото се бях насочила именно към Динев, защото неговите творения наистина ми харесаха най-много, но това, че ги слага надмускулно, ме отказа от него. Вече горе-долу се ориентирах къде и как, но ще ти бъда благодарна ако ми покажеш снимки след втората ти операция, и след третата. Два дни не спрях да чета темите тук, вече не мога и да спя нормално, все за това мисля. Единствената пречка да не предприема веднага тази операция е малкият ми син, който просто няма кой да го гледа, докато аз се възстановя дотам, че да мога да го вдигам и да го обгрижвам както досега. Незнам какво да правя, колко да изчакам.... Тук-таме срещнах постове на майки на много малки дечица, които споделиха че съвсем скоро ще се оперират. Ако някоя от тях се включи как са се справили след това с децата, имало ли е кой да им помага или се е наложило сами да се оправят, ще им бъда много благодарна. Не искам да чакам повече, но дълга ми към малкото ми детенце е на първо място все пак.
  #5919  
Стар 5th August 2010, 20:24
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Мисля си, че ако няма кой да гледа детето ти поне 3 седмици, ще трябва да изчакаш. Не е толкова лесно и безобидно, първите дни няма да можеш себе си да гледаш, камо ли малко дете. Това е мое лично мнение, разбира се.
  #5920  
Стар 5th August 2010, 20:54
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Днес само на две места влязох и съм приятно впечатлена от реалните мнения .
Емико , ако не ме бяха отрязали на лични за софийска среща , щеше да имаш още една позната с творение .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:38.