IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 16th October 2010, 21:06
Alexandra_Jekova Alexandra_Jekova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Maцки, аз ползвам хидратантен крем. Не един вид, не два. Купих си даже бадемово масло и течен витамин Е и се мажа отвреме навреме с тях. Иначе сутрин преди да си сложа грим (ако си сложа въобще) слагам крем с жожоба и витамин Е на Нивеа, вечерта или от същия, или бадемово масло или чист витамин Е. Правя си пилинг през седмица. А кожата ми все още си е безжизнена. Възможно ли е да е от климата в Англия? Вече не знам какво да мисля.
Тук дерматолозите и въобще лекарите са под всякакво ниво, не им пука особено. А нямам възможност да си ида в България само за единия дерматолог...
Филъри... мислила съм и накрая стигнах до заключението че чак дотам не смятам да стигам на този етап.
А за бръчката, колкото и дребнаво да ви звучи се притеснявам защото никога, никога, никога не съм имала дори една миниатюрна бръчица, нито мимическа нито от онези споменати по-горе вдлъбнатини. Кожата ми винаги е била като порцеланова и затова сега ми е като трън в очите.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 16th October 2010, 21:55
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Alexandra_Jekova
Maцки, аз ползвам хидратантен крем. Не един вид, не два. Купих си даже бадемово масло и течен витамин Е и се мажа отвреме навреме с тях. Иначе сутрин преди да си сложа грим (ако си сложа въобще) слагам крем с жожоба и витамин Е на Нивеа, вечерта или от същия, или бадемово масло или чист витамин Е. Правя си пилинг през седмица. А кожата ми все още си е безжизнена. Възможно ли е да е от климата в Англия? Вече не знам какво да мисля.
Тук дерматолозите и въобще лекарите са под всякакво ниво, не им пука особено. А нямам възможност да си ида в България само за единия дерматолог...
Филъри... мислила съм и накрая стигнах до заключението че чак дотам не смятам да стигам на този етап.
А за бръчката, колкото и дребнаво да ви звучи се притеснявам защото никога, никога, никога не съм имала дори една миниатюрна бръчица, нито мимическа нито от онези споменати по-горе вдлъбнатини. Кожата ми винаги е била като порцеланова и затова сега ми е като трън в очите.
Не ти трябват нито филъри нито кремове с жожоба , а по скоро психолог! От 10 години живея в Англия и от как съм тук кожата ми се изчисти и макар да съм на 40 нямам никакви бръчки освен назолабиалните гънки които си ги имам откак се помня!
Съвсем нормално да е кожата т да се променя и от да се образуват мимически бръчици ....всичко е въпрос на ген , и все още ти е много рано да се шашкаш за такива неща!Като станеш на 30 тогава ще му мислиш!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 18th October 2010, 03:43
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Случва се жени на 30г. да изглеждат по-добре от на 20-25г. , но аз говоря за бръчки около очите , които при младите са точно като паяжина , от грижите около 30-те - изчезва , а погледнете колко млади момичета имат хоризонтални линии по челото си и колко е различно челото на 30-год.поддържана жена / не говоря за използван ботокс / . За мен кремовете , които ползвам за сегашната ми възраст са много по-ефективни от кремовете , които трябваше да ползвам на 20-25 .
Иначе за теб , Алекс , с маски е най-ефективно да избистриш тена си . Но наистина при козметик , защото той все пак може да ти почисти и "отвори" кожата да поеме навътре .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #24  
Стар 18th October 2010, 13:04
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Аз съм против масовото мнение, че трябва да се използва точно козметика за подходящата възраст. Защото има 20-годишни на които кожата им е като на 30 и кусур, а има и 30-годишни с кожа на 20-годишни. Според мен козметиката трябва да е съобразена с нуждите, а не с възрастта.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 18th October 2010, 13:05
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Но иначе, съгласна съм че филъри на 19 е абсурд, също и разните там пилинги и подобни процедури които са за над 30-годишни. На 19 добра козметика е достатъчна.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 18th October 2010, 19:45
Alexandra_Jekova Alexandra_Jekova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Chaoslady, пилингът не е химически за да бъде над не знам си коя възраст. Най-обикновен пилинг за отстраняване на мъртвите клетки, препоръчва се всяка седмица и не се споменават никъде възрасти.
Стига с тези филъри, не са опция за момента.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 23rd October 2010, 18:26
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Alexandra_Jekova
Стига с тези филъри, не са опция за момента.

Най накрая да ти дойде акъла в главата
Отговори с цитат
  #28  
Стар 24th October 2010, 11:59
Alexandra_Jekova Alexandra_Jekova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Аз това ако не си прочела още в началото го казах.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Финибръчици
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:44.