IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4461  
Стар 26th March 2012, 22:17
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

А някой знае ли кой е официалният представител на Алерган за България?
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
  #4462  
Стар 27th March 2012, 08:46
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Принципно е така, но ме е страх след проблема с ПИП. Нали и тогава имаше 2-3 хирурзи, които не ги препоръчваха. Не казваха реална причина, и изведнъж се разбра какъв е проблема. Притеснявам се да не стане същото с Макган...?
Нормално е да се притесняваш,особено след като веднъж вече си преживял неуспешна операция.Следващата е нормално да ти е параноя..И аз се побърках с моите Пипки Но специално за Макган не мисля,че притесненията са основателни,и няма база на сравнение с Пип..Макган-ът си е утвърдена марка със стабилни последователи,а и в по-ранен пост ти описах какви са най-вероятно причините определени доктори да имат преференции към определени импланти,а други да неглежират..Също мисля,че след скандала Пип всички останали компании,произвеждащи импланти са строго следени и проверявани,и надали ще бъде допуснат риск с качеството на геловете на пазара..
  #4463  
Стар 27th March 2012, 09:06
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stiuardka Виж мнението
Здравейте!
Отдавна не съм се включвала в темите, само Ви чета.
Имам следния проблем, исках да споделя с Вас:
Преди 2 месеца си открих странна бучица в гърдата. Отидох на преглед в Бургас при известен доктор, казаха ми, че е някакъв възел... Реших да се консултирам с пластичния ми хирург, който ми сложи имплантите преди години и ми каза следното : вероятно фиброаденом, но проблем с имплантите НЯМА категорично ( с ПИП съм) ! Посъветва ме да отида в София. Отидох във ВМА при хирург, който се консултира и с пластичния хирург в болницата. Резултатът - спукан имплант!!! И направо не знам какво да мисля? Този, който ме оперира казва,че всичко е ок. Друг съвсем друго. И за капак това, като се налага спешна подмяна. На кого от тримата да повярвам... Разтроена съм, а време минава...
Преди 2 седмици смених моите Пипки.Чудих се,маех се,четях постоянно статии и се плашех все повече.Отговора на доктора,който ми ги сложи,беше да не се притеснявам,нищо им нямало на имплантите,създавала се изкуствена паникаДа го хванеш и да го .........(особено имайки предвид факта,че ми ги продаде на цената на най-скъпите импланти-1500 евро,но тогава нито съм ровила,нито съм се интересувала,смятах,че докторът си е доктор и на ум не ми е идвало,че ще бъда излъгана от него)
Чела съм много истории за жени,които са били убеждавани,че нищо им няма,но в последствие се оказва,че диагнозата е спукан имплант..Отивай и си ги сменяй,миличка..Не се притеснявай,веднъж решила го ще мине бързо и после ще бъдеш горда собственичка на още по-красив бюст
Успех от мен
  #4464  
Стар 27th March 2012, 10:44
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

Елисавета, а кой е твоят доктор,защото подозрително ми напомня на моя
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
  #4465  
Стар 27th March 2012, 11:27
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SvetaDqvoliq Виж мнението
Елисавета, а кой е твоят доктор,защото подозрително ми напомня на моя
Доцент Иван Трайков,УМБАЛ''Свети Георги''Пловдив,водят го някакво си светило в хирургията-много добър специалист в пластична и реконструктивна хирургия,но не и в мамопластиката...Общо взето голяма мизерия сътвори,а отгоре на това и с парите ни измами С мъжа ми доста се чудихме дали да го съдим,но се отказахме от разправии..Имплантите бяха качени на врата ми,а в долната част гърдата ми беше празна,много неестетично издържан бюст,който ми струваше 4000 евро,и то с Пипки
А твоят кой е,Цвети?Смятам,че е добре да се знае кой от кой е изпатил,за да могат четящите форума да бъдат информирани и сами за себе си да решават,въпреки че никога не си застрахован,за съжаление
  #4466  
Стар 27th March 2012, 11:27
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Бела, къде ходи на мамолог.
Ходих при една докторка препоръчана ми от свекърва ми.Д-р Дилова,аз ходих в медицински център "Борола",преглежда също и в "Бодимед".

Последно редактирано от kalyna : 27th March 2012 на 11:29
  #4467  
Стар 27th March 2012, 11:44
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от елисавета Виж мнението
Доцент Иван Трайков,УМБАЛ''Свети Георги''Пловдив,водят го някакво си светило в хирургията-много добър специалист в пластична и реконструктивна хирургия,но не и в мамопластиката...Общо взето голяма мизерия сътвори,а отгоре на това и с парите ни измами С мъжа ми доста се чудихме дали да го съдим,но се отказахме от разправии..Имплантите бяха качени на врата ми,а в долната част гърдата ми беше празна,много неестетично издържан бюст,който ми струваше 4000 евро,и то с Пипки
А твоят кой е,Цвети?Смятам,че е добре да се знае кой от кой е изпатил,за да могат четящите форума да бъдат информирани и сами за себе си да решават,въпреки че никога не си застрахован,за съжаление
Леле, кръвта ми се качва в главата като чета за такива истории! Не, че бихте взели някакви пари обещетение от него, но си струва да го съдите само за да му създадете проблеми. Не коментирахте ли цената предварително? Как не го е срам, знаеш ли каква му е чистата печалба от тази операция??? Която дори не е със задоволителен резултат...
Сега поне коригирахте ли ги? Ментор ли сложи? Пак при същия ли?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4468  
Стар 27th March 2012, 12:45
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bela_s Виж мнението
Ходих при една докторка препоръчана ми от свекърва ми.Д-р Дилова,аз ходих в медицински център "Борола",преглежда също и в "Бодимед".
Точно същата мисл да посетя и аз. Колко ти струваше прегледа Бела?
  #4469  
Стар 27th March 2012, 15:07
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

Струва 40 лева в Борола.
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
  #4470  
Стар 27th March 2012, 18:30
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Точно същата мисл да посетя и аз. Колко ти струваше прегледа Бела?
40 лева
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:41.