IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4671  
Стар 4th April 2012, 20:01
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kalinka86 Виж мнението
Бях прецакала албума без да искам. Оправих го. Ами момичета, искрено ви благодаря за подкрепата и съветите, наистина не разбирам много от тези неща, но наистина искам голям бюст като вашите. Моят е леко по - сплескан, иска ми се да постигна леката вирнатост на повечето от темата със снимките. Наистина много красиви гърди...
Не зная до колко е възможно да се изравнят, но доктора каза че ще се постарае, което пък не ми гарантира нищо. Май главно за големината го правя и заради това, че искам да има повече синхрон в тялото ми. Имам по - едри бедра, а ако имам по - голям бюст ще е по - симетрично някак, а започна ли диета край с гърдите, напълно изчезват...

Ще ви следя с интерес, имам още време искам да взема най - доброто решение. Да избера най - добрите импланти и т.н.
Всичко хубаво мили момичета! Пак ще се вписвам тука от време на време, а сега отивам да работя, че днес малко се отлабих :Д
калинка, и аз подкрепям абсолютно казаното от другите момичета!
Моля те не избързвай и помисли много добре!!!
допусни поне за малко, че от гърдите, които имаш сега, и които не са хич малки, стегнати са, с хубава форма, може да се получат едни недотам симетрични гърди, при все че ще коригирате и асиметрия, която не успях да видя. Само заради единия малко по-голям обем, може да развалиш страхотния си бюст и да съжаляваш горчиво за това...Освен всичко това ще трябва да изтърпиш много болка, дискомфорт и да се изръсиш сериозно! Това е несериозно в твоя случай!
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
  #4672  
Стар 4th April 2012, 20:23
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Adelini Виж мнението
Това е несериозно в твоя случай!
Много несериозно и глупаво.
  #4673  
Стар 4th April 2012, 21:15
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

калинка, и аз подкрепям казаното от другите момичета!Моля те не избързвай и прочети всичко написано в "пострадали'може да развалиш страхотния си бюст и да съжаляваш горчиво за това...
  #4674  
Стар 4th April 2012, 21:26
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Ей, как го наплашихте момичето.Иска големи гърди,вижда нещо което иска да коригира,защо пък не.Калинка86 видях ти снимките,според мен гърдите са ти хубави и аз не виждам асиметрия но ти си знаеш най-добре.Аз като отидох на консултация при Стоянов той ми каза,че гърдите ми са идеални и не вижда смисъл и причина за операция.Но аз бях решила,не се харесвах,исках да се чуствам добре в кожата си.
Да това е операция,да има неудобства,болка,период на възстановяване.Има и вариант да не се получи това което си мислил в началото.И все пак всичко мой приятелки с импланти се харесват повече след операцията,а имаше такива който си имаха по мое мнение идеални гърди.Не ми се обиждайте ама толкова страшно го описвате и едва ли не излиза,че всяка втора операция свършва с криви гърди.
  #4675  
Стар 4th April 2012, 21:54
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bela_s Виж мнението
Ей, как го наплашихте момичето.Иска големи гърди,вижда нещо което иска да коригира,защо пък не.Калинка86 видях ти снимките,според мен гърдите са ти хубави и аз не виждам асиметрия но ти си знаеш най-добре.Аз като отидох на консултация при Стоянов той ми каза,че гърдите ми са идеални и не вижда смисъл и причина за операция.Но аз бях решила,не се харесвах,исках да се чуствам добре в кожата си.
Да това е операция,да има неудобства,болка,период на възстановяване.Има и вариант да не се получи това което си мислил в началото.И все пак всичко мой приятелки с импланти се харесват повече след операцията,а имаше такива който си имаха по мое мнение идеални гърди.Не ми се обиждайте ама толкова страшно го описвате и едва ли не излиза,че всяка втора операция свършва с криви гърди.
Изказваме лично мнение, момичето пита и ние отговаряме, но тя решава в крайна сметка кое е по-доброто за нея
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
  #4676  
Стар 4th April 2012, 21:57
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Аз ако имах нейния обем, както са и разляти, не бих ги пипала, казах го и преди. Затова и помислих, че е за реоперация.
Но красотата е субективна.
  #4677  
Стар 4th April 2012, 21:58
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз поткрепям Лили - Калина нека се консултира с психолог първо. Ако не се чувстваш добре в кожата си, мн вероятно да е другаде проблема. Защото проблем с гърдите нямаш! Какво нямаш - ти си за завиждане направо!
Единици от форума са виждали бюста ми "преди", т.е. може би е един от най-нелицеприятните (да не кажа грозен), и въпреки това ми отне години чудене и маене дали съм готова да поема риска от имплантиране на чуждо тяло в моето... Ние хубаво си лафим тука за размери, марки и параметри, ама е хибаво от време на време да споменаваме, че операцията не е като ходене до фризьора.. Още повече ако трябва да се разбута нещо толкова съвършено! Яд ме хваща!! Калина, мъжа ти на какво мнение е?

Като ми се отвори снимката, от начало помислих, че е "след" и си казах "Леле, колко успешна операция!"...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4678  
Стар 4th April 2012, 22:02
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ох, като се замисля, аз ако съм на мястото на НГ щях да я върна. Независимо дали би отишла при друг, аз нямам да имам сърце да "барна" нещо толкова красиво. Все пак нека си напомним, че няма нищо по-красиво от естественото.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4679  
Стар 4th April 2012, 22:05
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bela_s Виж мнението
.... едва ли не излиза,че всяка втора операция свършва с криви гърди.
Аз за тия 5 години, откакто се оперирах, горе-долу с такова впечатление съм останала Както и да е... И аз видях снимките - може да станат мнго хубави с импланти, но... да се изберат разумно, както и доктора. Освен това асиметрията много често става по-явна, когато се сложат импланти.
  #4680  
Стар 4th April 2012, 22:14
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Освен това асиметрията много често става по-явна, когато се сложат импланти.
Това се случи и при мен.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:01.