IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1671  
Стар 18th April 2012, 13:10
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ами Жуфе.... гравитацията си казва думата, но като говорим за това напълване отдолЕ по-скоро става въпрос за дооформяне на гърдите при гънката... аз и там имах отоци и ми бяха едни такива плааааааавни почЕти без гънка, но след първия месец тоз д-ефект се оправи

Ти много си отслабнала, мисля че при теб се е "спихнала" собствената жлеза... чак пък такъв спад от 95 на 88 няма как да стане ако не е съпроводено от драстично отслабване... фнимавай да не се стопиш, ей!
Отговори с цитат
  #1672  
Стар 18th April 2012, 13:55
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

При мен размерът на сутиена не се е променял, а днес за първи път се мерих със сантиметъра, като ви чета вас - подгръдна 68, гръдна 82
Имам предвид, че с времето улягат, отпускат се и мускулът и кожата, омекват, напълват се отдолу. Имам чувството, че с всяка година, по-хубави стават, освен ако няма някоя асиметрия, която започва повече да личи
Отговори с цитат
  #1673  
Стар 19th April 2012, 08:43
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Ани, чашка С ли си?

Джуф, баси разликата. Колко килца свали бе? Ти май преди 2 седмици някъде се оперира...

Абе мойте сиси се поклащат като се движа, нормално ли е толкова скоро да се случва?! Не са статични като първите дни, омекнаха и си се полюшват леко.
Отговори с цитат
  #1674  
Стар 19th April 2012, 08:52
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
хехехе ( Oops
Тези мерки не отговарят на никакъв размер. Моля, вземете още веднъж мерките си и ги въведете отново.) излезна ми 70 А

Нали за банелите се говореше,че могат да се носят след като се резорбират вътрешните шевове,и заздравеят външните.И след 6 месец ,че дотогава се оформяли.....уфф не си спомням...

Инче ,излезна това февруари.А резултата е на всеки 6 месеца,на магарето за следене..Нали ви казах че съм карък..
А отслабнах бързо,щото бях до леглото на тати ден и нощ.Ни ядене ни пиене....имах буца в гърлото..Но маи почвам да си ги връщам...Два дена след погребението почнах да ям..

Бижуууу,,,ама честито нов тунинг ) Със здраве да си го носиш.... как мина?? Даваи снимки....
По тая схема аз трябва да съм Б ,а дефакто съм С ....мах
Ей, мило, съболезнования за твоя татко. Ама такъв е живота за съжаление ... всякакви неща ни се случват. На 6 месеца, на 6 - ще си ходиш и това е ... т.е. най-важното е да ходиш. Ще си върнеш килцата щом си почнала да ядеш. Сега тъкмо имаш избор - колко да ядеш и съответно колко да качиш.
Същото ми излезе и на мен в сайта на Триумф: "Oops
Тези мерки не отговарят на никакъв размер. Моля, вземете още веднъж мерките си и ги въведете отново." Май нещо не им е наред на тях ... И тва с разликите не им е много вярно.
Отговори с цитат
  #1675  
Стар 19th April 2012, 08:57
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Аааа не, не сме се пазарили така. Че аз наистина без цици ще остана.
Не, не, Аник е имала предвид, че ще ти се наливат отдолу и затова ще се променят. А пък аз специално като се налеят отдолу ми се виждат по-големи. Така че - вярвай в доброто бъдеще така да се каже. (Ей, как пък нямам емотикони!)
Отговори с цитат
  #1676  
Стар 19th April 2012, 09:16
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
[B]Джуф, баси разликата. Колко килца свали бе? Ти май преди 2 седмици някъде се оперира...

Абе мойте сиси се поклащат като се движа, нормално ли е толкова скоро да се случва?! Не са статични като първите дни, омекнаха и си се полюшват леко.
Джуфито е доста отдавна оперирана - може и към 6 месеца да са станали вече. И според мен е свалила към 7-8-10 кила, за да смъкне 5 см от подгръдна. Много е отслабнала и рязко освен това, но ще се оправи.
Брей, Бижу, ти си направо като след реоперация - много бързо възстановяване и раздвижване на циците. Бравос! Радвай се! Обаче искаме снимки по-рано. А, и забравих още на кой му малееха, както и на теб Бижу, та: вие сте с анатомични и те винаги изглеждат по-малки в сравнение с кръглите със същия кубик. Така че няма място за сравнение. Но пък анатомичните си имат своите предимства - няма горен полюс и са стоят по-естествено (което не личи никак в началото). Аз съжалявам, че първият път сложих кръгли (а не анатомични), но ... минало свършено.
Отговори с цитат
  #1677  
Стар 19th April 2012, 09:40
cherita cherita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 28
По подразбиране

Моите също доста ми малеят, аз съм с анатомични 335сс, а като си представя, че мислех, че ще са ми големи и исках да слагам предния размер 295. Добре, че бяхте вие да ме разубедите, че съвсем нищо нямаше да имам. Трябваше да сложа 375 ама нали и аз като Шоки все повтарях, че не искам големи гърди сега ще си ходя с по-малки Дано не спаднат много. че съвсем нищо няма да ми остане.
Иначе и мойте като на Бижу вече са доста по-меки, чак не очаквах толкова скоро да омекнат, аз съм едва 8ми ден след операцията.
Отговори с цитат
  #1678  
Стар 19th April 2012, 10:30
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cherita Виж мнението
Трябваше да сложа 375 ама нали и аз като Шоки все повтарях, че не искам големи гърди сега ще си ходя с по-малки
Казах ли ти? Казах ли ти? Казах ли ти?


Аз съм много щастлива, че за пръв път в живота ми послушах съвет, да сложа най-големия кубик, който мога да изкрънкам от хирурга, без да се притснявам. И пак ми малеят. Даже онзи ден един познат ми каза, че съм трябвало да сложа по-големи.. Или по-мекото - "Аааа, ти ти не си прекалила!" Значи не е само в моя телевизор...
Като се сетя, че Заякова ми предлагаше максимум 290сс.... Щах да съм бясна в момента!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1679  
Стар 19th April 2012, 10:41
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cherita Виж мнението
Моите също доста ми малеят, аз съм с анатомични 335сс, а като си представя, че мислех, че ще са ми големи и исках да слагам предния размер 295. Добре, че бяхте вие да ме разубедите, че съвсем нищо нямаше да имам. Трябваше да сложа 375 ама нали и аз като Шоки все повтарях, че не искам големи гърди сега ще си ходя с по-малки Дано не спаднат много. че съвсем нищо няма да ми остане.
Иначе и мойте като на Бижу вече са доста по-меки, чак не очаквах толкова скоро да омекнат, аз съм едва 8ми ден след операцията.
Споко, ще се налеят след 2-3 седмици като спаднат съвсем отоците при мен беше така, оформиха се, наляха се и сега са по-хубави, в началото с отоците бяха по-прибрани и неподвижни.
А белезите станаха тънки като конци, след като се отпуснаха вътрешните шевове, че единия беше по-грозен, но с това лепене е страхотно, поне белезите ще са минимални.
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
Отговори с цитат
  #1680  
Стар 19th April 2012, 11:38
Аватара на BeHappy
BeHappy BeHappy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Adelini Виж мнението
Споко, ще се налеят след 2-3 седмици като спаднат съвсем отоците при мен беше така, оформиха се, наляха се и сега са по-хубави, в началото с отоците бяха по-прибрани и неподвижни.
А белезите станаха тънки като конци, след като се отпуснаха вътрешните шевове, че единия беше по-грозен, но с това лепене е страхотно, поне белезите ще са минимални.

Adelini за какво лепене говориш. Интересувам се от заличаването на белезите. Поръчах на мъжа ми да ми купи Дерматикс или Зарадерм от чужбина . Ако има нещо друго казвай . Като ви чета ми олеква че избрах по-големите кубици. Дано 425сс, не малеят.Вече няма връщане... в понеделник, ще съм чисто нова
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:38.