IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4851  
Стар 25th April 2012, 20:09
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

semele, спокойно!
Кръвните изследвания стават от днес за утре, имаш време. Другите, посочени в дългия списък на Стоянов, стават веднага.
Много момичета твърдят, че ги претупва, аз не мога да кажа такова нещо. Консултацията ми беше над 40 мин и разисквахме надълго и нашироко. Предполагам зависи и от самия пациент де, аз си водех диалог през цялото време, не съм кимала с глава.
Не съм пила нищо за възстановяването. Мисля, че тези рекламирани напоследък продукти са 'мижи да те лъжа'.
Успех и да се похвалиш!

ПП 335 МФ не са големи импланти, спокойно.
ПП1 С какви параметри си ти?
  #4852  
Стар 25th April 2012, 20:38
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

semele, спокойно!
Шашнала си се много, и аз бях така. Аз съм няколко дни след теб, с втората ми операция. Добре, че спомена за празниците, че бях забравила ,че ще се почива.. Някой знае ли точните дати, които се водат почивни?

335 сс са малки. Дори за миньонче. Поне по моя вкус. Така, че за големи - няма да са!

И аз останах с чувството, че ме претупа, но не се притесних въобще. Бързо избра имплант, бързо се споразомяхме за начин, на два пъти , тва - онова... А аз съм сложен случай, аз би трябвало да се притеснявам. Но се доверих на преценката му.

Мое лично мнение е, че няма нужда да се пие нищо след, както нищо преди. Имаш нужда само от положителна настройка!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4853  
Стар 25th April 2012, 21:25
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Ok,ще ви послушам,може да си взема само витамини,но ще почна да ги пия след това...Ще го попитам първо...

Ами аз съм 1,73,не съм едра като структура ,и съм доста слаба,и раждала,следователно в гърдите съм като пет стотинки под чаршав,надявам се ,че като съм кърмила ин т.н. И кожата като си ми е леко виснала по-бързо да заприличат,че аз както винаги в последния момент преди лятото....

Чесно казано много ме е страх и въпреки ,че от малка съм искала винаги гърди ( не силикон,просто гърди) сега ме е шубе и съм на косъм да се откажа....

Утре смятам да кажа на майка ми,защото е лекар и две от изследванията -рентгена и ехографията може тя да ми ги направи...

Много ме е страх да не е някаква разочарована от мен или да се разтрои....
  #4854  
Стар 25th April 2012, 22:07
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от semele Виж мнението
Чесно казано много ме е страх и въпреки ,че от малка съм искала винаги гърди ( не силикон,просто гърди) сега ме е шубе и съм на косъм да се откажа....

..
И мен ме беше страх много. Нормално е. Не се отказвай! цялото притеснение и следоперативния период си струват. Като мине ще си много щастлива!

Успех!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4855  
Стар 26th April 2012, 09:22
marta_1 marta_1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 49
По подразбиране

semele няма се пУашиш

Чакаме те тук нова и щастлива! ...и отказване нЕма
  #4856  
Стар 26th April 2012, 11:00
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Semele, спокойно. Пожелавам ти всичко да е наред и скоро да четем колко си доволна) Мога да те уверя, че 335сс няма да са ти големи със сигурност. Аз съм 162см./43кг. и с моите 375сс хич не са ми огромни
  #4857  
Стар 26th April 2012, 13:53
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

semele, я горе главата!!! Знаеш какъв кеф е като се осъзнаеш с гърди!!! Особено ако си бил 5ст под чаршаф (и аз така ). Моите много дълго време бяха криви като круши, пък ми се струваха най-прекрасните. Ти щом имаш кожа и с този малък анатомичен имплант, само ще ги навириш, няма да бият на очи.
  #4858  
Стар 26th April 2012, 17:56
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Много ви благодаря,така и така се е видяло ,че ще ходя,след вашите коментари,найстина ще вляза с бодра крачка
  #4859  
Стар 26th April 2012, 19:37
cherita cherita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 28
По подразбиране

semele, аз съм точно с МФ 335, моята операция беше преди две седмици, много естетвено седят още отсега. Изобщо няма да са ти големи, аз оревах света, че не искам големи, понеже съм много слаба, 168 см, 45 кг и с много фини кости, но сега ми малеят и съжалявам, че не сложих по-големи. Никой, който ме е видял с дрехи не разбира, че съм си направила гърни, но аз преди ходех с много големи подплънки. Нищо, живот и здраве след няколко години ако имам второ дете ще ги сменя с нещо по-голямо )) Изобщо не съжалявай, че не си поискала по-малки, и аз като теб исках 295, добре, че момичетата от форума ме разубедиха, сега съжалявам, че не съм сложила 375.
Ще видиш колко е готино да имаш гърди, аз вчера бях с рокля без сутиен, няма такъв кеф))
  #4860  
Стар 1st May 2012, 15:21
Аватара на deni_90
deni_90 deni_90 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Бургас
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cherita Виж мнението
, аз оревах света, че не искам големи, понеже съм много слаба, 168 см, 45 кг и с много фини кости, но сега ми малеят и съжалявам, че не сложих по-големи.
и аз бях по същия нечин след операцията ... съжелявах че не си направих по-големи ама .. :d иначе наистина ми е много гоитино да си ходя постоянно без сутиен
__________________
ВИНАГИ БЪДИ СЕБЕ СИ !!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:18.