IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4891  
Стар 2nd May 2012, 12:59
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
но да уточня.... аз сЮтени с подплънки никогъж не съм носила преди мамото... джитках си по цици и разликата с дрехи се беше видима след операцията.
Ей тва е разковничето! А който е ръгал подплънки в сутиена, сЯ рИве, че разлика нЕма.
Днес за сефте се пуснах без 'държач', по двойно бюстие. Еми, малеят бе, мамицата му. И все по-малки ще стават. Или аз не съм У ред, или наистина се преебах.
  #4892  
Стар 2nd May 2012, 13:05
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Или аз не съм У ред, или наистина се преебах.
Мацка явно много си се навила и много се вторачваш. Аз бях така първите няколко месеца. Само ги гледах и се вайках: големи са криви са и тн и тн.
После реших да забравя за операцията и така малко по малко спрях изобщо да мисля за тях даже и във форума не влизах известно време.
Сега много си ги харесвам и не съжалявам за нищо.(Само, че не намалихме и ареолите, ама и на тях ще им дойде редът)
  #4893  
Стар 2nd May 2012, 13:07
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Или аз не съм У ред, или наистина се преебах.
Ти не си у ред
  #4894  
Стар 2nd May 2012, 13:20
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Ти не си у ред
Предвид съветите на по-старите тунинговани, би трябвало да ми мине. Дано е скоро.
Бях се замислила тези дни дали наистина оперираните не губим представа за реалността. Дори се сетих веднага за тази снимка, в нашия случай с обратен ефект...
  #4895  
Стар 2nd May 2012, 13:29
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ъхъ... има нещо такова
  #4896  
Стар 2nd May 2012, 18:12
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Еми, с теб съм отвсякъде. И дрехи по-трудно се намират,
абсЕлютно


Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
малеят бе, мамицата му. И все по-малки ще стават.
Ей тука грешиш. Няма да стават по-малки, по-големи ще стават, но трябва поне година да мине, да се наместят, ще се налеят. Този проблем го има май при всички в началото, щото с отоците изглеждат по-големи и като започнат те да спадат, всички изпадат в паника, че нищо няма да остане.

semele, нещо подобно ми се случи преди години, върнаха ме от планирана операция (не разкрасителна). Причините поради които ме върнаха са подробност..... тогава щях да се пръсна от яд, защото всичко беше организирано и съобразено с тогавашната ми работа, от която се откъсвах изключително трудно дори и за ден......та при мен беше за добро - оказа се, че изобщо не е необходимо да я правя тази операция, макар лекуващия лекар да твърдеше точно обратното. Всичко се случва точно както е трябвало да се случи. Отложи операцията, обърни внимание на здравето си, остави си малко време, съдбата сама ще ти подскаже какво трябва да направиш.
  #4897  
Стар 2nd May 2012, 18:36
cherita cherita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 28
По подразбиране

Хаха, явно всички в тоя форум страдаме от една болест Дано наистина с времето се налеят и да изглеждат по-големи. И мойте толкова ми малеят, че няма докъде, никой не е разбрал през дрехите, че съм си правила операция.

Нели, теб поне ти казват, че не си прекалила, а при мен дори не забелязват. Вчера си купих 3 сутиена, размер 3, тук са 1,2,3, 4, сигурно това на С ще отговаря, не са с подплънки, но са с твърди банели и подплатени и като сложа дрехите отгоре просто няма никаква разлика с преди както бях с подплънките. Приятелките ме успокояват, че преди си личало, че са подплънки, а сега че са гърди, ама аз незнам по какво си личи.
  #4898  
Стар 2nd May 2012, 21:24
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

semele, нещо подобно ми се случи преди години, върнаха ме от планирана операция (не разкрасителна). Причините поради които ме върнаха са подробност..... тогава щях да се пръсна от яд, защото всичко беше организирано и съобразено с тогавашната ми работа, от която се откъсвах изключително трудно дори и за ден......та при мен беше за добро - оказа се, че изобщо не е необходимо да я правя тази операция, макар лекуващия лекар да твърдеше точно обратното. Всичко се случва точно както е трябвало да се случи. Отложи операцията, обърни внимание на здравето си, остави си малко време, съдбата сама ще ти подскаже какво трябва да направиш.[/QUOTE]

Така си е, понякога е по-добре да се оставим на течението. А каквото има да се случва, ще се случи. Така ще имаш още време и след това ще си по-убедена от всякога за това какво точно искаш.
  #4899  
Стар 2nd May 2012, 21:58
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

semele, прегръщам те!!!

Nells, искам снимки да видя :"(
  #4900  
Стар 2nd May 2012, 22:37
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Пак пропуснах снимките....
И аз в категория "Като ша да е ,да е ...."

Ама току що гледах Цеца в шоуто на Слави..Е те такова нещо не искам,,,ако са ми малки...Няма разтояние между дините...Ужас...

Аз да попитам...Нормално ли е вече 4 месец и като спя на страна да ме боли??? Не мога да се отпусна хубаво на страна,почти към гърдата..Боли ...

Последно редактирано от Джуфи : 2nd May 2012 на 22:42
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:21.