IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5101  
Стар 6th May 2012, 19:36
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Емко,мен лично мн ме кефи такъв размер и то с потник.Ти си с анатомични нали?
  #5102  
Стар 6th May 2012, 19:37
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

И на мен много, много ми харесват! Естествени и размера е супер за тялото ти!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #5103  
Стар 6th May 2012, 19:42
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

абсолютно съразмерни за тялото.мн хубаво стоят.Със здраве!!!
  #5104  
Стар 6th May 2012, 19:53
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Да, Ели, анатомични са.

Мерси, обаче

аз бих си избрала или като на Нелката, по-високи, ако са анатомични, или кръгли, ниска проекция. Имам голямо деколте, направо площадка за кацане и с определени дрехи изглеждат все едно са някъде по средата на торса. Отделно, че в долната част са ми много наляти.

Но иначе, като цяло, не се оплаквам, да не остане някой с погрешно впечатление, просто така сме си устроени жените, да търсим под вола теле и все за нещо да мрънкаме
  #5105  
Стар 6th May 2012, 20:31
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ем, мисля че това си е патент на Заякова да ги прави да изглеждат максимално естествени и това виждам на снимката пък съм те виждала и с други дрехи и не са ти били по средата на торса , а съ'сем на място
  #5106  
Стар 6th May 2012, 21:01
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Емико, много ми харесват, супер естествено стоят и са в хармония с тялото ти. Това, че са наляти в долната част, на мен ми допада, надявам се и моите да се налеят след време. Едно на ръка, че изглеждат по-големи, а и е трудно на 'обикновения' човек (и не само!) да познае твои ли са или е играл ножа.

Инче, аз честно да ти кажа ще се затрудня с гръдните мерките 'преди' Ама ще налучкам нещо.

Нелка, отрЕза си главЪта, а? Ей, кат невидяла пиенье си, бах маааму. Ще ти мине до вторник, споко.
  #5107  
Стар 6th May 2012, 22:25
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Здравеите....
Имам едно питане....Към тези които си джиткат без сЮтиен ....Тази сутрин реших да се пробвам без...и.... след 30 мин почна да ме ме наболява и да ми тежи горния полюс....Това за първи път .....Думаите
Аз вече джиткам без сутиен през по-голямата част от деня. В началото и мен ме наболяваха и натежаваха, но после отшумя. Мисля, че е въпрос на привикване по-скоро.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
  #5108  
Стар 6th May 2012, 22:36
cherita cherita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 28
По подразбиране

Да ви питам някой имал ли е белег над гънката, четох, че на Бижу е под, а моя единия е над и ме притеснява дали ще се смъкне или така ще си остане. Другия ми е точно на гънката и даже сега не се забелязва много, но този много ме дразни.
Ето снимка и на моите, 335 сс, анатомични, на мен ми малеят, та ще чакам и аз да ми се поналеят, пък дано да станат по-големи
http://prikachi.com/images.php?images/776/4735776P.jpg

Само да ви кажа, моите са така настрани, защото съм карала рахит като малка и ми е дефектен гръдния кош и затова избутва имплантите настрани. Всички лекари ми казаха, че така ще стане заради особеността на гръдния кош, то преди и моите така си бяха пак настрани, ама какво да се прави, структура. Иначе аз съм доста слаба, 45кг, 168 см, подгръдна 69.

Емико, на мен твойте много ми харесват, много естествено седят, дано и мойте се поналеят в долната част.

Последно редактирано от cherita : 6th May 2012 на 22:40
  #5109  
Стар 7th May 2012, 08:32
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Аз съвсем добронамерено исках да кажа на Ванеса да се прегледа за КК, пък излязох Злобила

Гърдите на Глория и аз ги харесвам, но тя поне има добре оформени плътни рамене и ръце...Това съвсем променя визията в съчетание с едни големи бомби
Лъки, абсолютно съм сигурна, че си добронамерена, ама по начина по който си го написала, тя няма как да го разбере.
Пък ако ми кажеш как да кача точно на рамене и ръце - ама да ги заобля, а не релеф - ще съм ти благодарна цял живот.
  #5110  
Стар 7th May 2012, 09:29
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cherita Виж мнението
Да ви питам някой имал ли е белег над гънката, четох, че на Бижу е под, а моя единия е над и ме притеснява дали ще се смъкне или така ще си остане. Другия ми е точно на гънката и даже сега не се забелязва много, но този много ме дразни.
Ето снимка и на моите, 335 сс, анатомични, на мен ми малеят, та ще чакам и аз да ми се поналеят, пък дано да станат по-големи
http://prikachi.com/images.php?images/776/4735776P.jpg

Само да ви кажа, моите са така настрани, защото съм карала рахит като малка и ми е дефектен гръдния кош и затова избутва имплантите настрани. Всички лекари ми казаха, че така ще стане заради особеността на гръдния кош, то преди и моите така си бяха пак настрани, ама какво да се прави, структура. Иначе аз съм доста слаба, 45кг, 168 см, подгръдна 69.

Емико, на мен твойте много ми харесват, много естествено седят, дано и мойте се поналеят в долната част.

Оле,на мен пък ми се виждат много големи,а аз ще съм със същите,аз съм малко по-висока и по -тежка от теб,ама ще видим...MF ли са?

Момичета,имам дата за другата сряда,сигурно щеше да ме вмъкне и тази седмица,но аз имам изпити...

Лошото е,че до средата на юни трябва да съм със спортен сутиен и май май ще ходя на плаж с дрехи до тогава...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:11.