IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5621  
Стар 12th June 2012, 19:52
cherita cherita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 28
По подразбиране

Бижу, и на мен доктора ми каза, че е трябвало да сложим по-големи, аз съм с 335, каза другия път направо 410 даже беше готов веднага да ме оперира ама и аз няма за един размер да се подлагам на операция, живот и здраве ако имам второ дете тогава ще сложа по-големи ))
На теб какво ти каза за белезите, на мен да не ги мажа с нищо и че до 8мия месец ще избелеят, мойте са червени и много ме дразнят и се чудя дали да не ги мажа с нещо все пак.
  #5622  
Стар 12th June 2012, 20:02
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

черита как готов веднага да те оперира?!? на мен ми каза че ще говорим септември,да минат 6месеца
  #5623  
Стар 12th June 2012, 20:33
cherita cherita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 28
По подразбиране

Веднага е малко образно казано, каза ми, че ако искам да ги сменя може да ми сложи 410 скоро, но аз понеже не искам не го попитах след колко време може, предполагам, че трябва да се изчака, щом и на теб ти е казал 6 месеца. А ти защо искаш да се оперираш толкова скоро, заради размера или нещо друго? Извинявай ако си писала вече, но не помня всеки случай.
  #5624  
Стар 12th June 2012, 21:15
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Аз съм единствената може би която би си сменила циците за по малка кубатура
  #5625  
Стар 12th June 2012, 21:17
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Инче, и аз не знам къде ги побрах, ма се оказа, че още можело. Някой ден, след още някоя бременност, ако положението загрознее, тогава ще му мисля.

Черита, каза да НЕ ги мажа с нищо. И мойте са червени, единия даже се оказа разтегнат (идея нямам от какво ), та положението там е далече от естетично и красиво. Уж щели да избледнеят, да видим. Дано!
Аз започвам да ги мажа с арган, пък да видим. Ако не помогне, едва ли ще навреди (така или иначе е номер едно масло за мен, кожата става страхотна).

Ели, теб какво те притеснява, големи ли са ти?! Да не искаш да лягаш за 3-ти път? Недей!
  #5626  
Стар 12th June 2012, 21:32
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Откъде го купувате този арган?!?
  #5627  
Стар 12th June 2012, 21:33
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
Откъде го купувате този арган?!?
Питай ЛилитУ. Има навсякъде вече по големите аптеки и дрогерии, на различни марки.
  #5628  
Стар 12th June 2012, 21:45
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Аааа ок мерси. А иначе пак бих легнала стига да знам.че ще съм доволна от резултата
  #5629  
Стар 13th June 2012, 06:33
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Джуфи, моята лявата много дълго време беше нечувствителна отдолу и тръпнеше понякога. Не знам кога се оправи, не съм забелязала.

eliii, скоро те мислих теб, но някаква лудница имах и не сварих да пиша. Аз нали се чувствах наедряла, но то май след М се поспихнах. Обаче сутиените са си ми малки - ръбът на чашката едва скрива ареолата но не мога да ги подменям, страшно много са и все хубави
Сутринта се гледах в банята (по принцип избягвам, да не се ядосвам) - ако на есен ми оправи качествено леката разлика, ще взема да се харесам. Аз в жега сега през деня в къщи и без сутиен джиткам, не мога да се спарвам.
  #5630  
Стар 13th June 2012, 09:25
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

anik пак ли се налага корекция???
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:28.