IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5741  
Стар 23rd June 2012, 14:06
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Бижу, и аз си го мисля това следващия път да увелича малко ширината , и проекцията също . Повечето момиче тук препоръчват да не се слага много висока проекция, не мога да си обясня защо. Може би при кръглите импланти наистина стои изкуствено, но анатомичните според мен трябва да са или висока , или супервисока проекция, моите са 5,3 см проекция, и тъй като имах жлеза , сега отчитам като грешка, че не съм сложила МХ .
Нелс, честит рожден ден с малко закъснение . Много здраве, лично щастие и успехи ти пожелавам !
  #5742  
Стар 23rd June 2012, 14:28
Pufinka1805 Pufinka1805 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Момичета кажете малко повече за оттока,кога спада?Възможно ли е на едната гърда да няма никакъв оток?топли ли ви бяха гърдите след операцията?
  #5743  
Стар 23rd June 2012, 14:47
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Може пък едната да е с по-голям оток от другата, т.е. мястото да е по-травмирано. А и нали са си като две отделни операции.
И на други места във форума все повтарят, че са им студени имплантите, особено отдолу. А аз пък си мисля, че в началото, докато мястото е като възпалено, може пък да е по-топло. Иначе чакам с нетърпение моите си студени импланти, че да има къде да си изстудявам бирата.

Последно редактирано от Лина : 23rd June 2012 на 19:00
  #5744  
Стар 23rd June 2012, 18:42
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Да, с кръгли импланти съм и ще ги сменям защото са Пип
Закъснях малко ,но на есен се надяам всичко да мине нормално!
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
  #5745  
Стар 23rd June 2012, 20:09
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението

Нелка, как са приятелките? Раздвижват ли се?
Много бавно се случва промяната. Но вече спя настрани.

Ванеса, мерси за пожеланията!
Не се страхувай да слагаш най-високата проекция - аз съм с FX и съм супер доволна! Цаката е, че веднъж сложиш ли ултра висока, после не може да смениш на по-ниска.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #5746  
Стар 24th June 2012, 18:36
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanessa01 Виж мнението
Повечето момиче тук препоръчват да не се слага много висока проекция, не мога да си обясня защо. Може би при кръглите импланти наистина стои изкуствено
Когато говорим за среден профил винаги става въпрос за някой, избрал кръгли импланти.

Мисля, че и при анатомичните не трябва да се мисли винаги за ултра висока проекция. Всичко зависи от анатомията.... естествено е ако си имала големи естествени гърди, за да се запълни и опъне жлезата да се поставят ултра високи, но ако си чашка А не съм много сигурна...

Последно редактирано от lily.ana : 24th June 2012 на 18:39
  #5747  
Стар 25th June 2012, 18:56
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Когато говорим за среден профил винаги става въпрос за някой, избрал кръгли импланти.

Мисля, че и при анатомичните не трябва да се мисли винаги за ултра висока проекция. Всичко зависи от анатомията.... естествено е ако си имала големи естествени гърди, за да се запълни и опъне жлезата да се поставят ултра високи, но ако си чашка А не съм много сигурна...
Съвсем изцяло и напълно подкрепям!
И съжалявам, че понякога не мога да бъда така категорична като теб, Лилиана. (Да ти се не види и тактичността, много съм се вживяла нещо. )
  #5748  
Стар 26th June 2012, 09:15
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз съм оперирана от тактичност мъ Инче ... май с възрастта (и алцхаймера) поомеквам малко



П.П. Чак сега забелязвам колко тафтологги съм допуснала в горния си пост...
  #5749  
Стар 26th June 2012, 10:29
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Някой може ли да ми даде координати на Нина Дилова - телефон и адрес? Благодаря.
  #5750  
Стар 26th June 2012, 12:08
cherita cherita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 28
По подразбиране

Момичета, напипах си малка бучка в едната гърда, малко над шева и съм много притеснена. Аз съм 2 месеца след мамопластика, имал ли е някой друг такова нещо, естествено ще ида на лекар, но исках да ви питам и вас дали може да е нещо от силикона. Преди операцията си правих ехограф на гърдите и всичко беше наред.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:14.