IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 6th February 2007, 13:43
yafufa yafufa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 60
По подразбиране

да

А какви са тези масажи,за които говорите?Сама ли да си ги правя,как?
Че ако е по-ранен стадий на КК,можело да се оправи с масажи!
Благодаря на знаещите!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 6th February 2007, 14:55
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Чела съм, че първите стадии на контарктурата, се премахва с масажи, но лекаря трябва да е опитен т.е. не можеш да ги правиш сама, масжите дори стават и малко болезнени, но предвид избягването не реоперация са за предпочитане, предполагам ти си в начална фаза, след като нямаш болка (ако бъобще е капсуловане де....)
Отговори с цитат
  #23  
Стар 6th February 2007, 15:30
yafufa yafufa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 60
По подразбиране

emisof би ли ми казала каква цена плати за "поправката" на КК,просто информативно.Благодаря ти предварително!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 6th February 2007, 15:36
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Ами аз и двата пъти с махането на капсулата си сложих и нови импланти, но не съм плащала за КК. Тъй като първите ми две оп. са при един и същи - той и двата пъти ми предложи да ми махне само капсулата, като ще платя за разните му консумативи само ама аз си смених и имплантите. А иначе знам, че може да се отвори само и да се направят нещо като нарези по капсулата, колкото да отпусне импланта. Но по това, което разказваш, дори и да е КК, не е тежък случай, ако не ти пречи, не я махай. Аз едната си я носих 3 год., другата 2 г.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 6th February 2007, 15:42
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

На мен *** ми каза 900лв за махане на капсулата.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 6th February 2007, 15:43
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
На мен *** ми каза 900лв за махане на капсулата.
Толкова струва навсякъде анестезията
Отговори с цитат
  #27  
Стар 6th February 2007, 15:43
yafufa yafufa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 60
По подразбиране

Благодаря от сърце!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 6th February 2007, 15:48
Venice Venice не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 81
По подразбиране

Сигурна ли си, Сладка Тони?

Множко ми се вижда за анестезия. Аз мисля, че анестезията + разни други разходи общо се смятат в рамките на няколкостотин лева най-много.

Ще се радвам, който знае да сподели.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 6th February 2007, 15:57
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Аз платих толкова при втората си операция, не съм плащала втория комплект импланти и това е изказване на док-а че толкова струва анестезията
Отговори с цитат
  #30  
Стар 6th February 2007, 16:10
slan4iceto slan4iceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 27
По подразбиране

В МА,където се оперирах платих за операция + упойка и престой към 500 лв. Отделно ме питаха дали искам някаква упойка за 100 лв.,която отказах и не съжалявам.След упойката бях леко замаяна,но грам не ми се повдигаше,а уж предложената била за това..тези които си платиха допълнително се скъсаха да повръщат.Е,може в този случай просто да съм извадила късмет...Нали навсякъде има ценоразписи..операцията без упойка ли е калкулирана..че може ли такава операция без упойка??! И на мен ми се вижда множко 900 лв. САМО за упойка??!..доктора май гледа да избие труд!!! Може би не е тук мястото да питам,ама сега като сме в ЕС мислите ли,че ще се приемат вече "рекламации"??!До сега,като чета,реоперациите все са били за сметка на потърпевшата...Имам предвид случаи при лошо позициониране, неестетичен резултат от избора на големината на имплантантите /нали докторите решават какви и колко!!!/,или както е в моя случай непремахване на асиметрия на гърдите,че и разлика в нивата на зърната и...Как мислите имам ли шанс да си търся правата,ама без да плащам два пъти за едно и също??!Има ли други вече минали по този път с успех!!!! За КК може би докторите не носят вина и затова искат да се плаща..нали понякога самия организъм го предизвиква??!Извинете ме,ако някъде другаде сте говорили за това,не съм го прочела.С поздрав!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Еднатагърдатвърдадругатамека
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:54.