IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 15th May 2013, 21:58
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Дано и аз да съм от късметлийките,искрено се надявам.
Ти нали не искаше деца? Какво стана сега ?
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 15th May 2013, 23:41
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Да се изкажа ....
Значи , имах хубави сиски мъжка шепичка или така наречената чаша мартини ...
При първото раждане нададох 12 кила цици 6 та мярка .. Свиркаха ми по улиците ..
И на 6 месец бях наполовина от преди да забременнея ... с яки сиси щото бях като млекодойна крава ... После изчезнаха ...... Ни кореми , ни стрии , ама аз танцувах по 8 ч на ден .... Сега в 1 месец сиските ми са вече в Е от натурални по натурални , болят яко , 3 кила отгоре иииии ...... Преди бях на 19 а сега 39 .. така че ... сами си направете сметка ..... Взъвръщане към предишните мерки и форми след раждането ..... вече не се и надявам .. много трудно .....
Отговори с цитат
  #23  
Стар 16th May 2013, 07:36
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

И аз първия път родих на 20 г.,а втория на 31 г.И ЕГН-то си има значение.Колкото е по-млад организма по-бързо се връща форма.Да не говорим,че с първото дете,за няколко месеца бях с 10 кг по-слаба от преди да забременея
Отговори с цитат
  #24  
Стар 16th May 2013, 07:49
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Определено и възрастта си оказва влияние. Аз съм от породата на скакалецовидните и винаги съм била слаба. Преди да родя бях даже грозно слаба. И качването на килограми ми беше невъзможно, въпреки че плюсках като прасе. Родих на 20 и за нула време влезнах във форма, нямах стрий и никакви поражения. Но от както чукнах триесетте наддадох на килограми и заприличах на човек. Но определено сега вече ако не спортувам и не внимавам как ям трупам сериозно около бедрата и задника. Една бременност сега незнам дали няма да остави поражения.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 16th May 2013, 22:36
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Шоки,чак поражения предвид,че си токова слабичка.Просто можеш по-трудно да се избавиш от някое излишно килце.Ама ти с твоята момичешка фигура можеш да си го позволиш
Отговори с цитат
  #26  
Стар 16th May 2013, 23:29
lambada lambada не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Много благодаря на всички за отговорите Съжалявам ,че чак сега се пиша,но напоследък е голяма лудница покрай мен
Съгласна съм за индивидуалните различия,но най-голямото ми опасение е,че с мечтаните евентуални нови гърди,няма да мога да кърмя. Та силиконът пречи ли или не на кърменето? Знам ,че някак е нелогично да питам така при положение,че нито съм бременна още,нито скоро ще събера парите, но определено вътрешното ми усещане е ,че това ми е най-сериозната спирачка. Така или иначе ......нови гърди ще има...решила съм,искам много и все повече, но ако това ще пречи на кърменето ,знам че ще рискувам благоразположението на мъжа ми.
Още веднъж благодаря за включванията
Отговори с цитат
  #27  
Стар 17th May 2013, 07:48
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Няма да пречи на кърменето ти. Все пак консултирай се и с пластичен хирург за по-компетентно мнение.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 17th May 2013, 08:58
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Въобще не би трябвало да ти попречи на кърменето.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 17th May 2013, 09:05
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Аз имам импланти от година и осем месеца.Сложих ги след раждането на първото ми дете.В момента съм бременна в четвъртия месец и след няколко месеца ще мога да ти отговоря със сигурност.Оперира ме др Стоянов и ми гарантира,че ще мога да кърмя пак в бъдеще.При първата бременност бюста ми порасна много но и качих 20 кг.След като спрях да кърмя не ми увисна но все пак не си го харесвах.Някакси беше малко празен.Сега гърдите ми се увеличиха но още нося същия размер D,ще видим как ще е докрая.Надявам се да не напълнея пак толкова много и това си оказва влияние.Категорично ще си кърмя бебето,а после ако се наложи ще коригираме бюста.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 17th May 2013, 09:24
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Още едно бъдещо мамче на хоризонта. Така ви се радвам. Живи и здрави да сте. И не ни забавяйте, защото ще ви тормозим след това с въпроси, ако евентуално , се случи и ние да забременеем.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Засиликонапредипървораждане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:06.