IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2051  
Стар 27th February 2015, 06:56
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Асенов беше моят "скулптор", след неговата намеса носът ми е много крив, с дупки и не мога да дишам
От Енчев познавам и други пострадали- виждала съм и твоите снимки, цяло чудо е как те оправи Авшар.
Много си права, че ако ревизията е успешна, започваш нов живот. В момента не се чувствам себе си и сякаш времето спря- само чакам и мисля как да го оправя ((

Последно редактирано от DanKem : 27th February 2015 на 06:58
Отговори с цитат
  #2052  
Стар 27th February 2015, 09:30
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

И аз се чувствах по същия начин не можех да живея нормално само моя нос ми беше в главата не можех да понасям отражението си в огледалото а цял ден само това правих.На докторите на които си се спряла ще си свършат работата перфектно независимо кой ще избереш..Аз Авшар го харесвам защото метода му на опериране е уникален с толкова приятни спомени съм от операциятя нито болка нито оттоци нито главоболие само една лепенка на носа и без тампони в ноздрите дишах прекрасно от първия миг след операциятя и до ден днешен е така..Моята приятелка която пратих при него беше с такива жестоки сраствания в носа почти нямаше проходимост сега е супер и носа и е много красив.Аз като чета тука какви са тези операции по 7 ,8 часа направо настръхвам моята ревизия с този огромен белег отгоре беше 3 часа.
Отговори с цитат
  #2053  
Стар 27th February 2015, 12:22
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Да, целодневни са му операциите на Асенов, поне да имаше защо :/. На мен ми окапа косата от упойката и всевъзможни други "екстри". На всичкото отгоре за мен няма един хубав нос без забележки в темата, но сама съм си виновна, че не четох и не гледах предварително.
Надявам се втори път да не съм чак такъв карък и да ме оправят. Спряла съм се на Илхан само и мисля с него да си остана, ако юни ме приеме за пациент, чух че отказва понякога
Отговори с цитат
  #2054  
Стар 27th February 2015, 14:13
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

На Раби много хубав нос и направи то и нейното положение беше кошмарно.Дано да те приеме като пациент бива си го наистина аз във фейсбук съм разглеждала и негови носове много са изпипани.Ама Илхан и като мъж е много готин.
Отговори с цитат
  #2055  
Стар 28th February 2015, 02:18
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Мерси Рими, дано наистина ме иска като пациент Мъж си имам, ама на лекар не случих
Отговори с цитат
  #2056  
Стар 1st March 2015, 18:47
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

А аз да питам, Авшар къде оперира ? И неговите цени ли са според болницата в която оперира, както при Дилбер ?

Рими, имаш ЛС

Последно редактирано от simona_80 : 1st March 2015 на 18:58
Отговори с цитат
  #2057  
Стар 3rd March 2015, 22:57
Di1234 Di1234 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Simona не знам в коя болница оперира, но вчера асистента му ми даде цена от 7000евро за първа ринопластика.
Отговори с цитат
  #2058  
Стар 4th March 2015, 18:32
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Някъде бях чела, че при него цената е 6000 евро, явно се е вдигнала
или аз нещо съм в грешка
Отговори с цитат
  #2059  
Стар 4th March 2015, 18:59
Di1234 Di1234 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Или вече работи на други цени или това е цената за българи. Може да се провери като му се обади някой знаещ турски

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
Някъде бях чела, че при него цената е 6000 евро, явно се е вдигнала
или аз нещо съм в грешка
Отговори с цитат
  #2060  
Стар 4th March 2015, 21:10
impossible is 0 impossible is 0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 27
По подразбиране

Най-накрая изчетох цялата тема и вече мога и аз да се включа
Наистина от началото на темата цените доста са се повишили.Аз си харесах Авшар още от самото начало,като се колебая и за Илхан/дано да не бъркам изписването на имената/.
Рими,питам те тук,не на лични за да е полезно и за други,в коя болица оперива Авшар?Доколкото си спомням ти имаше придружител,който говори езика.В болницата придружителя с теб ли?Как се разбираше с медицинския персонал?На теб колко време след обаждането ти даде час?За Илхан се чака толкова много,а мен не ми се чака.Първа рино ще ми бъде.Нямам търпение!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:03.