IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5481  
Стар 14th April 2010, 15:00
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

Имам птоза но е на малка гърда +асиметрия ,но ще се прави обиране на кожа около ареолите ще пробвам да ви ориентирам с този линк
http://www.ienhance.com/physician/pa...cImageID=15417
или http://www.locateadoc.com/pictures/c...ael-30410.html
нещо такова
  #5482  
Стар 14th April 2010, 15:21
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

Според мен, ако си много слаба и с никаква жлеза кръглият инплант НЕ е добра идея. Особено пък Ментор. Помисли за анатомични Макган ФФ- висок профил. С него би могло да се създаде добър горен полюс. Не знам ФХ как ще стоят. 315 сс - ширината им е 11.5, а проекцията 5.5. Но пък са свръх висок профил.
  #5483  
Стар 14th April 2010, 18:59
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране Re: ...

Цитирай:
Първоначално написано от kaka G
Според мен, ако си много слаба и с никаква жлеза кръглият инплант НЕ е добра идея. Помисли за анатомични Макган ФФ- висок профил. С него би могло да се създаде добър горен полюс.
Подкрепям !
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
  #5484  
Стар 15th April 2010, 07:47
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

разликата между моделите е голяма и основния момент според мен е какво е разстояниято м/у ареолата и ключицата, което ще определи дали и трябва висок, среден или нисък като модел анатомичен иплант...така,че в случая не може да се каже реално кой от моделите е подходящия...защото тези високи модели не са за един къс гръден кош като моя например....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5485  
Стар 15th April 2010, 09:59
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

Ами, Теда, това вече е задължително докторката да го направи. Така на прима виста можем да дадем съвет само за основни неща. Макар и снимка да изпрати момичето, трудно може да се прецени. Според мен трябва да обясни какво иска и какво НЕ иска да се получи, за да се олесни хирурга.
  #5486  
Стар 15th April 2010, 10:14
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

точно това имах в предвид - да не я объркваме с някакви модели, които може да не са това което трябва...и доколкото разбрах тя иска и е поръчала кръгли, защото се притеснява от ротацията...така че нашето мислене и предлагане мисля,че е излишно, но не ни пречи да си побъбрим и да има материал з ачетене и за другите, интересуващи се от анатомичниет варианти, да не ти кажа колко не знаят,че има разлики между анатомчините импланти...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5487  
Стар 15th April 2010, 11:55
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

За съжаление снощи не успях да се фотографирам ,така се случи...не ме обърквате..накрая аз ще решавам...от говорене загуба няма да има при всички положения...Опитвам се да намеря кръгъл имплант с тази основа и малко по голяма проекция...но не успявам..надявах се че ще има някакво разрешение,но уви.Гледах снимки на daysi 1 , тя е при тепавичарова със същият такъв имплант ментор кръгъл със същият профил и мекота...но тя ес 350 и се чудя и при мен ли ще изглеждат така харесват ми..ама найстина е можело още малко по изпъкнала да бъде гърдата..
  #5488  
Стар 15th April 2010, 12:03
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

А за снимка найстина ще пусна и се надявам да се включите с коментари ...найстина ми помагате да се ориентирам по добре ..и намирам отговори във всеки един пост а за Теда най вече
понякога се чудя не се ли уморявате да повтаряте едно и също постоянно.на такива като мен.. въпреки че съм изчела почтио целия форум не мисля че съм наясно
  #5489  
Стар 15th April 2010, 13:37
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

"да не ти кажа колко не знаят,че има разлики между анатомчините импланти... "

Хаха! Аз само това знаех! С тази моя спонтанност... понякога желанието ми е толкова силно, че не намирам време за толкова важни неща. И след като момичетата са намерили този форум /което аз не направих/ се старая да помагам, макар че не винаги е възможно. Може вместо "да изпиша вежди, да извадя очи". Още повече, нямам претенции, че съм особено компетентна.
  #5490  
Стар 15th April 2010, 15:56
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

е поне без да искаш си уцелила на докторка, която пък аз търсих половин година с моите изисквания
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:57.