IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5851  
Стар 27th June 2010, 16:38
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

kisha, при който и да отидеш, моят съвет е в никакъв случай да не се връщаш при Скерлев. Резултата е лош и то след един не толкова труден старт. Щом не се е справил първият път, какво смяташ, че ще постигне при сегашната ситуация, когато положението вече е много по-сложно Виж Тепавичарова, Анастасов...и аз не знам къде да ходиш
  #5852  
Стар 27th June 2010, 18:57
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Киша, първоначалното ти състояние не е било толкова лошо ( при мен беше далеч по- трагично)
Аз много не разбрам от импланти, но да не би да имаш капсулна контрактура.
http://prikachi.com/files/1590917b.jpg
Едната гърда ми се вижда с променена форма- особенно като видях снимките веднага след операцията- не е било така в началото
Докторът изключи ли го този вариант?
  #5853  
Стар 27th June 2010, 21:23
kisha kisha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 51
По подразбиране

Piny, струва ми се, че не е КК, но пък знам ли.....не трябва ли да има болка,напрежение....
двете ми гърди не бяха еднакви, сега съвсем не са....и като гледам май трябва да се обере още доста кожа....не знам какво други импланти имате впредвид- моля ви, кажете...
реално като се изправя добре и поизпъча, нещата изглеждат добре, но пък това не ми е нормалната стойка....
имам много слаба съединителна тъкан, но смятам, че това не е причина да се получи такова увисване
__________________
390cc
  #5854  
Стар 27th June 2010, 21:30
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

мен ако питаш, най-добре да се консултираш и с друг специалист. Виж какво ще ти каже той и какво ще те посъветва да направиш. Аз не бих си оставила гърдите в това състояние, и то не заради увисването, а защото едната гърда има различна форма от другата и това си личи дори на снимките със сутиена.
От какво може да се промени формата на гърдите?
Те-дда къде си?
  #5855  
Стар 27th June 2010, 21:38
kisha kisha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 51
По подразбиране

да, може би тя ще каже...
__________________
390cc
  #5856  
Стар 28th June 2010, 02:52
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Кisha , ако още на третия месец си била така , което по снимковия материал се вижда , че май не е така , тогава може да обвиняваш лекаря си . Ако е след шести - осем месеца - за съжаление - своя организъм . За мен това е повдигане на имплант от мускула , става в течение на времето , когато е минала всякаква гаранция на лекаря за негова грешка .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
  #5857  
Стар 28th June 2010, 03:05
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Малка грешка от моя страна - и на снимките с белезите го има този "зачатък " , после се е доразвил .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
  #5858  
Стар 28th June 2010, 06:10
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

В случая това си е чиста лекарска грешка. Неправилно подбрани импланти, неправилно позиционирани. Трябвало е да направи вертикален белег. Раунд блок , при положение, че нейната собствена млечна жлеза е голяма не е трябвало да прави.
  #5859  
Стар 28th June 2010, 21:18
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Според мен проблемът не е в избора на имплантите...и не мисля,че има нужда от смяната им.....първоначалното положение е свързано освен с птоза, и доста голяма асиметрия, които не са коригирани добре и освен това джобовете не са изработени правилно...ако това не беше така смятам,че резултатът с тези импланти щеше да е отличен....т.е по мое мнение е нужна корекция на джобовете и още обиране на едната гърда..ако киша погледне снимките на бобето, ще види,че нейният старт е абсолютно същия...крайната форма е различна заради разликата в имплантите, но може да се види как при добра работа асиметрията и птозата ги няма....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5860  
Стар 29th June 2010, 22:00
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

привет момичета Отдавна не съм писала, но много ми се струпа напоследък и нямах особено много време.
Да споделя какво стана с моя оток. Ходих на още един мамолог, в София, той потвърди, че има леко прегъване на импланта, без да е нарушена цялостта му. Това прегъване е раздразнило тъканите и в следствие на това имам 2 подути лимфни възела. Пих антибиотик и отокът намаля, както и болката. Сега се напипва подутината, което най-вероятно е имплантът. Два пъти ходих и при Стоянов, той ме прегледа обстойно и каза, че няма нищо притеснително. Имате ли опит или чували ли сте за подобен случай?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:52.