IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2091  
Стар 2nd September 2008, 16:02
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

честито и от мен на skylove!

бобе на мен ми харесват гърдите ти,лично аз мисля,че това може да се оправи след време,но ако си решена за корекция направи това което е нужно.
успех ти желая
  #2092  
Стар 2nd September 2008, 16:06
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Бобе, аз като прекален педант съм "за" корекцийката, но съм далеч от мисълта да те товаря с мнението си ... И така ми изглеждат добре
  #2093  
Стар 2nd September 2008, 18:14
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Здравейте мили момичета, реших се да ви пусна снимки сега от днес 6-ти ден от операцията.
честито!със здраве да си ги носиш
наистина се радвам за теб!докато ме нямаше и нямах достъп до нета се сетих,че операцията ти е в края на август и си викам,че като се върна ще си имаш желаните цици
пожелавам ти щастливи моменти,бързо възстановяване и безпроблемно носене!
и сега се сетих пак -и дано можеш да спиш спокойно по корем,че на мен това ми е болна тема
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
  #2094  
Стар 2nd September 2008, 18:53
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Бобче, както ти споделих лично, аз съм ЗА корекцията! Белезите ще се заличават едновременно и ще забравиш за операцията веднъж завинаги. В смисъл няма да те "човърка" мисълта, че нещо не е както трябва!
Гърдите ти вече са пълно отвсякъде и наистина трябва много да им се радваш!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
  #2095  
Стар 2nd September 2008, 22:08
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Бобе,моето мнение го знаеш -смятам че трябва да се възползваш от корекцията която ти е предложила докторката...Успех ти желая
  #2096  
Стар 2nd September 2008, 22:40
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Бобе,според мен постъпи както го чувстваш вътрешно
__________________
330сс
  #2097  
Стар 3rd September 2008, 10:30
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Благодаря Ви мили момичета за съветите, реших да се възползвам от корекцията, макар че гърдите ми изглеждат още по-добре на живо отколкото на снимките незнам защо.
В понеделник ще решим с докторката,тогава ми свалят и конците.
Момичета на живо и двете гърдите са хубави, но не са еднакви просто едната пада по-тежко защото беше по-отпусната, а другата по-стегната.
Ако и двете бяха като отпуснатата щеше да е добре, или ако и двете бяха стегнати като лявата, но уви, различни бяха в началото.
Докторката ми каза че имам псевдо увисване, което не е и първа степен и затова не се нуждаех от обиране, това обиране сега е за да са еднакви, а не защото импланта не е изпълнил гърдата.


Mycka мерси за хубавите пожелания, аз вече спя на една страна и невярвам да немога да спя по-късно и по-корем.
  #2098  
Стар 3rd September 2008, 11:19
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Блазе ти Бобе! Аз мога да спя само частично надясно и съвсееем за малко наляво. Дясната гърда ми е по-болезнена от самото начало.
__________________
330сс
  #2099  
Стар 3rd September 2008, 11:52
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Ами тя докторката ми каза че мога да спя настрани още от 2-ри ден, но аз едва снощи напълно настрани спах и се чуствах добре.
Но и по-гръб ми е хубаво, просто при мен трябва разнобразие...по-натам включвам и спането по-корем надявам се.
  #2100  
Стар 3rd September 2008, 18:35
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

Бобе,ей мило с голямо нетърпение ти очаквах снимките Мисля че за 6-ти ден изглеждат много добре Наи-важното е че на тебе ти харесват и си добре А на мен на снимки също не ми излизат много добре някак си много кръгли,а всъщност не са толкова очертани.....
За обирането на кожата,мисля че щом докторката ти го е препоръчала е наи-добре да я послушаш и мисля че си взела правилното решение Много целувки
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:17.