IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th November 2009, 00:31
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране Вълни

Моят възлюбен от години ме врънка, че иска да съм с руса, дълга и накъдрена коса.

Имам маша, няколко вида ролки, пръчици за навиване. Преди 1 година си направих дълготрайно къдрене. След това се подстригах късо, за да разкарам накъдреното така, че мечтата на човека за дълга коса ще има да почака.

Не е харесал нито веднъж досега горепосочените начини за къдрене. Иска косата ми да е на ВЪЛНИ.

Ако гледате на кафе, сте виждали Никол. Нейната коса ми се струва, че е вълниста.

Как се постига такава прическа в домашни условия?
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th November 2009, 13:35
Аватара на _Poli_
_Poli_ _Poli_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Виена, Австрия
Мнения: 312
По подразбиране

Най-лесно става с машата - кичур по кичур се увива по дължината на цялата маша, така че да не се наслагва косата. Задържа се за малко, като пробваш няколко пъти ще усетиш колко е досатъчно После може да се разрешиш леко с главата надолу за по-естествен вид
__________________
Love is in the air....
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th November 2009, 14:13
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

С машата няма ли да се изтощи косата много
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th November 2009, 14:20
Аватара на _Poli_
_Poli_ _Poli_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Виена, Австрия
Мнения: 312
По подразбиране

Ами да, няма да е особено безвредно така ....
Другия начин, за който се сещам е с ролки : слага се пяна на косата (става и без пяна, ако е веднага след къпане) и кичурите се навиват на ролките по същия начин- по дължината на ролката. Зависи от косата колко време ще се стои с тях - например 30-40 мин. Ако не е станало - значи по-дълго трябва да стоят и обратното
__________________
Love is in the air....
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th November 2009, 16:09
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от _Poli_
Най-лесно става с машата - кичур по кичур се увива по дължината на цялата маша, така че да не се наслагва косата. Задържа се за малко, като пробваш няколко пъти ще усетиш колко е досатъчно После може да се разрешиш леко с главата надолу за по-естествен вид
и аз така правя ефекта е доста добър
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th November 2009, 18:32
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
С машата няма ли да се изтощи косата много
Не се притеснявам от изтощаване. Просто не ми пука. Винаги ползвам сешоар след къпане. Не спазвам никакви съвети за удължаване "живота" на косата.

Тя моята маша има една приставка за спираловидно къдрене. Но ще се оправя и без нея. Така ми се иска да имам пари за фризьор. А маникюр колко струва?

От този форум научих за ползването на кристали за коса. Отивам да си търся аз кристали, намирам си и питам продавачката какво да правя аджеба с тях. Тя ме скастри дикертно как има жена от нашата ера да не знае как се използват кристали. Този пример иде да ви докаже, че с материала по отношение грижи за косата.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th November 2009, 21:11
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
С машата няма ли да се изтощи косата много
Не се притеснявам от изтощаване. Просто не ми пука. Винаги ползвам сешоар след къпане. Не спазвам никакви съвети за удължаване "живота" на косата.

Тя моята маша има една приставка за спираловидно къдрене. Но ще се оправя и без нея. Така ми се иска да имам пари за фризьор. А маникюр колко струва?
От това,което чета в Мамопластика разбирам,че имаш желание да си правиш "цици" и проучваш,но за сметка на това даже нямаш пари за фризьор,губи ми се логиката
Както и да е,наистина се изтощава косата доста с маша,казах ти го от личен опит,нооо щом не ти пука,даваиии напред
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th November 2009, 21:26
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ииии ми ти пък ся, само за цици е събрало до момента момичето Както аз съм събрала само за хеликоптер и нямам за кола
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th November 2009, 22:04
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
От това,което чета в Мамопластика разбирам,че имаш желание да си правиш "цици" и проучваш,но за сметка на това даже нямаш пари за фризьор,губи ми се логиката
Нямам пари. Това не ми пречи да любопитствам на тема "Цици" и да се усведомявам по въпроса.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th November 2009, 22:06
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Ииии ми ти пък ся, само за цици е събрало до момента момичето Както аз съм събрала само за хеликоптер и нямам за кола
Ако съм събрала пари за цици, хич и няма да ви питам и да чета форума. Беж към Ники Георгиев или Заякова и после на пазар за нормални сутиени.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вълни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:46.