IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1051  
Стар 3rd February 2011, 20:44
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Момичета, днес ми беше консултацията, доктора предложи 370 куб. анатомични и мисля да му се доверя. първо ми се сториха повечко, но на моята височина 173 каза, че ще са добре Операцията ще е на 25.03 и се спрях на Николай Георгиев, надявам се всичко да е ОК.
  #1052  
Стар 3rd February 2011, 20:45
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Аууу,пак е имало някаква драма! Не разбрах много точно за какво става въпрос,но мисля,че се досещам....
Я кажете,днес ми е 3ти ден от операцията,престраших се да махна сутиена за да видя резултата.Казвам престраших се,защото когато ми го сложиха в болницата много ме боля.А и тая лента,направо е ужасна.Знам,че е много рано още,но едната ми гърда ми се струва някак сплеската отдолу,в смисъл не е кръгла,а е малко по-крива.Дали ще се оправи с времето?!
И още 1 въпрос-колко дни след операцията се изкъпахте цялостно?Имам предвид мен ме е страх да не намокря раните от дренажите.Иначе на разреза имам от тези водонепропускливите лепенки.
  #1053  
Стар 3rd February 2011, 21:01
sense_of_beauty sense_of_beauty не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Цитирай:
Първоначално написано от sense_of_beauty
Цитирай:
Първоначално написано от Piny
супер усещане, нали!
Да, определено, само че това " сплескване" в анфас на цицките ме дразни...
ако правилно разбирам обяснението ти, то най-вероятно това,което те дразни, е ефектът на средния профил,при което имплантът дава широчина,но не и проекция ,т.е изпъкналост...
Може би е така, но нека да споделя и друго- тъй като днес си сложих нормален сутиен, " сплескването" изчезна И друго, което ми направи впечатление- снощи като се оглеждах отново и отново, забелязах, че гърдите ми пак са леко паднали надолу- т.е., не седят както повечето импланти, а и според мен сме постигнали желания " максимално естествен" резултат. И да, определено и бельото има значение. Ще се опитам утре да си направя една по-нормална снимка, за да видите все пак как изглеждат моите 2 приятелки
  #1054  
Стар 3rd February 2011, 21:20
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alien777
Момичета, днес ми беше консултацията, доктора предложи 370 куб. анатомични и мисля да му се доверя. първо ми се сториха повечко, но на моята височина 173 каза, че ще са добре Операцията ще е на 25.03 и се спрях на Николай Георгиев, надявам се всичко да е ОК.
Браво,alien777!Сега започва голямото чакане.А защо чак на 25.03.?Не можеше ли по-рано да те оперира или няма свободни дати?Подмускулно ли ще са?Ти какъв ефект искаш-по-естествена визия или повечко обем?
  #1055  
Стар 3rd February 2011, 21:21
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Ще се опитам утре да си направя една по-нормална снимка, за да видите все пак как изглеждат моите 2 приятелки [/quote]

Ще чакам с нетърпение А колко време мина от операцията и колко кубика са имплантите?Извинявай ако си писала вече,но се обърквам от толкова много инфо....
  #1056  
Стар 3rd February 2011, 21:25
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Малееее,колко съм активна тази вечер Сетих се да питам още нещо-колко време след операцията можех да лягате и ставате сами,без чужда помощ?Направо полудявам,абсолютно невъзможно ми е да се изправя от легнало в седнало положение,нощем се събуждам със страхотни болки в гърба....
  #1057  
Стар 3rd February 2011, 21:35
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Поне две седмици ще е така.Търпение му е майката.
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
  #1058  
Стар 3rd February 2011, 21:46
sense_of_beauty sense_of_beauty не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gemma
Ще се опитам утре да си направя една по-нормална снимка, за да видите все пак как изглеждат моите 2 приятелки
Ще чакам с нетърпение А колко време мина от операцията и колко кубика са имплантите?Извинявай ако си писала вече,но се обърквам от толкова много инфо....[/quote]

Ами сега на15.02 стават 2 месеца. Имплантите са 310 cc, но предвид това, че имах доста наличен материал се равняват на около 600 cc в момента. Абе като ги снимам, ще добиете представа
Иначе аз и вчера писах, че някъде час след като се събудих от упойката, вече ставах сама- даже аз самата се учудих на себе си, т.к. всчики ме плашеха, че моята операц ия е много по-тежка и едва ли не ще умирам от болки 2 седмици. Нищо подобно. Всичко си е до организъм според мен. Единствения ми по-голям дискомфорт беше лежането през по-голямата част от денонощието и спането по гръб. Но сега вече си ги чувствам напълно като мои
  #1059  
Стар 3rd February 2011, 22:34
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sense_of_beauty
Ами сега на15.02 стават 2 месеца. Имплантите са 310 cc, но предвид това, че имах доста наличен материал се равняват на около 600 cc в момента. Абе като ги снимам, ще добиете представа
Юхууу,супер.Ще чакам с нетърпение да видя пищният бюст :P
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1060  
Стар 4th February 2011, 13:02
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gemma
Цитирай:
Първоначално написано от alien777
Момичета, днес ми беше консултацията, доктора предложи 370 куб. анатомични и мисля да му се доверя. първо ми се сториха повечко, но на моята височина 173 каза, че ще са добре Операцията ще е на 25.03 и се спрях на Николай Георгиев, надявам се всичко да е ОК.
Браво,alien777!Сега започва голямото чакане.А защо чак на 25.03.?Не можеше ли по-рано да те оперира или няма свободни дати?Подмускулно ли ще са?Ти какъв ефект искаш-по-естествена визия или повечко обем?
Да права си голямо чакане ще падне. Аз исках тази дата, защото кърмих до началото на декември и ми се ще да минат поне 3мес. Твойте под или надмускулно са и как се чустваш, май минаха около 4-5 дни от операцията ти??? МОйте ще са подмускулно. прати снимки, после ще пращам аз
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:21.