IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th March 2011, 01:19
dezire_d dezire_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 29
По подразбиране Чанти Louis Vuitton

Здравейте момичета, някоя от вас знае ли сайт за чанти на Louis Vuitton - имитации разбира се.
Има една серия с роза на чантата, искам с такава шарка. Благодаря!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th March 2011, 17:17
kathy kathy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Belgien
Мнения: 2
По подразбиране

http://aukro.bg/listing.php/search?s...category=50711
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th March 2011, 18:45
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Яяяяя,тази е като моята!

http://aukro.bg/item1500243372-damsk...ena-kozha.html

Няма по удобна,здрава и компактна чанта на света! Обожавам си я.
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th March 2011, 13:33
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Не бих тръгнала с такива чанти за нищо но света.Всяка втора е с такава чанта менте
Предпочитам да имам една ,но качествена
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th March 2011, 16:04
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Толкова много ме дразнят тия реплики на всякакви невъзможни марки, чее.... Предпочитам 100 пъти да нося световно неизвестна марка пред световно известна реплика. Имам една приятелка, на която богатия й любовник й купи 2 чанти в Истанбул, не от пазара, от магазина на Л.В. Да не мислите, че при тоя наплив от фалшиви чанти на Луйо някой й вярва, че нейните са истински
Аз лично затова предпочитам неизвестни марки квалитетни кожени чанти
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th March 2011, 16:21
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Толкова много ме дразнят тия реплики на всякакви невъзможни марки, чее.... Предпочитам 100 пъти да нося световно неизвестна марка пред световно известна реплика. Имам една приятелка, на която богатия й любовник й купи 2 чанти в Истанбул, не от пазара, от магазина на Л.В. Да не мислите, че при тоя наплив от фалшиви чанти на Луйо някой й вярва, че нейните са истински
Аз лично затова предпочитам неизвестни марки квалитетни кожени чанти

Аз тоже
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th March 2011, 16:25
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Толкова много ме дразнят тия реплики на всякакви невъзможни марки, чее.... Предпочитам 100 пъти да нося световно неизвестна марка пред световно известна реплика. Имам една приятелка, на която богатия й любовник й купи 2 чанти в Истанбул, не от пазара, от магазина на Л.В. Да не мислите, че при тоя наплив от фалшиви чанти на Луйо някой й вярва, че нейните са истински
Аз лично затова предпочитам неизвестни марки квалитетни кожени чанти

Моята също не е няква измислена реплика, ама това го знаем само аз,семейството ми и още 2,3 приятелки....ааааа..има и друго,и тези,които му разбират малко от малко...
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th March 2011, 17:06
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Танева ,бях в магазина на ЛВ в Китсбюел ,е трябва да ти кажа че разлика почти няма Както и чантите на ДГ ,с които цяла София се е обзавела за по 200-300лв Какво като моята е една чанта оригинал ,гледах и менетата -по нищо не отстъпват ,само цената на оригинала им е 10 рна
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th March 2011, 17:35
Аватара на snobkata
snobkata snobkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 125
По подразбиране

Репликите не само на чанти, но и на дрехи, колани, шалове и какво ли още не пак набраха инерция яко Изключително неприятно е според мен да се разхождаш с чанта като на всяка втора-трета мацкаПреди години в Германия търговци бяха отнесли много солени глоби именно заради ментета на Louis Vuitton.За 200, 300лв може да се купи чанта от естествена кожа, без да е изписана с инициали от сорта на LV, D&G и т.н.
__________________
Пустоща за едни е увеселителен парк за други!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th March 2011, 00:06
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Танева, имам претенции да съм се наносила на достатъчно хубави и оригинални чанти в живота си, за да съм от тези, дето му разбират малко от малко Но... повярвай ми, дори и ония на митниците, на които това им е работата, понякога се затрудняват в различаването на копие от оригинал. Минавайки покрай някой, абсурд е на пръв поглед да кажеш дали това е копие или оригинал. Освен естествено, ако не е някоя чанта от долнопробен балатум. Ама репликите за по 200-300 лв са прилично направени и на пръв поглед е много трудно да кажеш истинска ли е или не. Тъй че.. достатъчно съм луда, за да изръся и няколко хилядарки за чанта, но никога няма да го направя... защото според мен въпроса не е само дали можеш да си го позволиш финансово, а и дали се движиш в среди, където e практика и ежедневие да носиш оригинална чанта Л.В., Прада, Диор и т.н. това последното е естествено лично мое виждане.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЧантиLouisVuitton
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:52.