IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 18th April 2007, 10:08
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

смесват се 900 гр. мед /манов, или магарешки бодил /
10 гр. пч. млечице,
125 гр. пч. прашец / като се разтвори предварително в малко вода и стане на каша /
Прием:
1 суп. лъж. на ден сутрин на гладно до изчерване на количеството.Който не може да го хапне /като мен / може да се разтвори в малко хладка вода и да се пийне!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th April 2007, 10:23
trixy trixy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofia
Мнения: 26
По подразбиране

The Shadow, благодаря за рецептата. Аз ям всеки ден по 3 - 4 супени лъжици мед, много обичам. Имам рецепта за имуностимулатор
половин буркан мед, 4 - 5 лимона / с корите се нарязват на дребно /, една ч.ч. едро смляни орехи, всичко се смесва и се взима по 1 - 2 с.л. сутрин на гладно, правя си го най-редовно!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 6th May 2008, 18:14
borislava stoeva borislava stoeva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 5
По подразбиране здравейте.

От 5 г. имах страхотен проблем с кожата излизаха ми по лицето кистозни пъпки огромни като цирей пълни с гной..Ходих по какви ли не дерматолози,доценти,даже и при някакъв академик.Само ме тъпчеха с антибиотци и противозачатъчни,защото при направената микрбиология се оказа,че правя доста силна стафилококва инфекция .Нищо не помогна-даже развих силна резистетнтност към всякакви антибиотици,защото изпих почти всички видове без никакъв успех-даже по-зле станах.Чух за Анаста и си направих ваксината.Пъпките след 2-3 месеца намаляха ,а след още 2-3 изчезнаха напълно и нямах вече никакви гнойни пъпки.Анаста ми оправи лицето.Това го казвам с пълна отговорност,защото 5г. ходих по мъките и давах безбожни пари.Опитайте не се страхувайтеУспех
Отговори с цитат
  #24  
Стар 11th May 2008, 18:23
borislava stoeva borislava stoeva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 5
По подразбиране zdraveite

Дано да съм помогнала и успех
Отговори с цитат
  #25  
Стар 14th May 2008, 11:46
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

а как се хваща тази инфекция?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 14th May 2008, 16:10
borislava stoeva borislava stoeva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Ами някои се инфектират като си чоплят пъпките,както стана при мен.Но може и да са много други начините за стафилококова инфекция.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21st May 2008, 10:25
Аватара на top_secret_girl
top_secret_girl top_secret_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 50
По подразбиране

Здравейте на всички!! И аз си изпатих от стафилококова инфекция и се оказа, че съм я носела страшно дълго време без да знам. Миналият май месец всичко ескалира и тогава тръгнах по лекари. Постоянно ми излизаха ечемици, имаше случаи, в които можех да преброя до 7 гнойника на едно око....беше много брутално. На всичкото отгоре постоянно имах конюнктивит, който не можех да излекувам. Ходих при какви ли не лекари и те само ми даваха капки, които действаха временно и само ми казваха да си измеря кръвната захар, колкото и да им обяснявах че е нормална. Най - накрая взех от библиотеката един учебник по офталмология и прочетох, че често ечемиците се появяват поради стафилококови бактерии. Майка ми беше чула за Анаста от някъде и ме заведе. Резултатът беше положителен и след първия курс от 7 инжекции ми биха още две допълнителни, защото имунитета ми беше на границата. След това от Декември до миналият месец ходих да ми бият веднъж месечно по една. През това време прежалих доста пари и ходих и в Токуда където най - сетне някой лекар реши да ме изслуша Доста лекарства оползотворих и доста инжекции отнесох ама РЕЗУЛТАТА Е НАЛИЦЕ! Вече не ми излизат такива ечемици....от всичко неприятно остана сухотата в очите, която се появи по време на многобройните конюнктивити и която се опитвам да овладея ! Имам един ВЪПРОС. Излезе ми акне преди да разбера че имам инфекция. Дерматоложката, която ме прегледа заяви че лечението може да се забави, защото ваксината в Анаста била много силна и лекарствата за акне нямало да могат да подействат като хората. Да сте забелязвали нещо такова, защото аз си лекувам акнето и ми се струва че добре зараства? Иначе по - добре тези които се съмняват че имат инфекция да се изследват някъде било то в Анаста или в Токуда или където и да било, защото колкото по - дълго ги търпиш тези стафилококи, толкова по трудно става после лечението. На мен ми отне повече от година лекарства и 7 месеца лечение в анаста.
__________________
When the world gets in my face I say "Have a Nice Day"!!!!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 21st May 2008, 16:59
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Относно достоверността на изследването на стафиликоков титър... Ако някой има прояви на стафилококова инфекция и стафилококовият му титър излезе висок, с чиста съвест може да се подложи на лечение.

Но ако само титърът е висок без никакви прояви на заболяването, инжектирането на ваксина е безсмислено.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 9th July 2008, 23:57
joro_gpa joro_gpa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 1
По подразбиране офффффффф май не съм само аз

И аз така от 3 години ми излизат едни големи пъпки като циреи на челото. Първо отидох на хирург да ми ги цепи. Два месеца след това пак се появи. Този същия хирург ми даде едни кърпички почистващи да се почиствам лицето сутрин и вечер. И те имаха краткотраен ефект. След това отидох на дерматоложка, която започна да ми бие инжекции в пъпката, като това се повтаряше през 3,4 дена. Даде ми и антибиотик да пия, някакво мазило, а отделно ми я третираше с лазер. Ходих при нея около 3 месеца и всеки път съм оставял по 30,40 лв(два пъти седмично. то поне да помагаше дълготрайно). Това нямаше никакъв ефект. След това намерих връзка с шефката на кожния диспансер, и тя ми даде антибиотици, ама не някакви дето не съм ги чувал, ами доксациклин, и витамин c. Пак никакъв ефект. От една година започнах да си правя превръзка с ихтиол, после с мед и др. Взех една лампа на Цептер да се нагрявам с нея, казаха ми че помагала много за такива работи. Обаче пак ми избива тая гнусна гадина и вече се побърквам (поне да знаех какво е). Никой от така наречените специалисти при които ходих не ми каза че това са стафилококи, до преди една седмица. Майка ми ходи да си маха едни бенки при един хирург, и като отидохме да си взима резултатите, аз я попитах тази лекарка от какво може да ми се появява тази пъпка. Тя още като ме погледна и ми каза че имам стафилококова инфекция. Каза ми: Отивай в Анаста, там правят изследвания и дават ваксина. Сега дадох секрет за да ми направят изследвания, тоест антибиограма, демек да видят какви антибиотици действат на моя вид стафилококи, защото разбрах че има няколко вида. Я кажете за Анаста дали си заслужава да ходя да взимам тази ваксина защото вече не издържам. Най-накрая ще набия някой лекар. Не гледат да те излекуват, амо ако може 100 пъти да идеш при тях за да те доят като кравичка, а ние си ходим по мъките и най накрая пак нищо. Пожелавам искрено на всички дето ги имат тея гадини да се оправят и да не попадат на лекарите на които аз попаднах. Ама все пак ако някой знае повече за Анаста нека пише. Предварително благодаря.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 16th August 2008, 15:05
borislava stoeva borislava stoeva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 5
По подразбиране Re: офффффффф май не съм само аз

Цитирай:
Първоначално написано от joro_gpa
И аз така от 3 години ми излизат едни големи пъпки като циреи на челото. Първо отидох на хирург да ми ги цепи. Два месеца след това пак се появи. Този същия хирург ми даде едни кърпички почистващи да се почиствам лицето сутрин и вечер. И те имаха краткотраен ефект. След това отидох на дерматоложка, която започна да ми бие инжекции в пъпката, като това се повтаряше през 3,4 дена. Даде ми и антибиотик да пия, някакво мазило, а отделно ми я третираше с лазер. Ходих при нея около 3 месеца и всеки път съм оставял по 30,40 лв(два пъти седмично. то поне да помагаше дълготрайно). Това нямаше никакъв ефект. След това намерих връзка с шефката на кожния диспансер, и тя ми даде антибиотици, ама не някакви дето не съм ги чувал, ами доксациклин, и витамин c. Пак никакъв ефект. От една година започнах да си правя превръзка с ихтиол, после с мед и др. Взех една лампа на Цептер да се нагрявам с нея, казаха ми че помагала много за такива работи. Обаче пак ми избива тая гнусна гадина и вече се побърквам (поне да знаех какво е). Никой от така наречените специалисти при които ходих не ми каза че това са стафилококи, до преди една седмица. Майка ми ходи да си маха едни бенки при един хирург, и като отидохме да си взима резултатите, аз я попитах тази лекарка от какво може да ми се появява тази пъпка. Тя още като ме погледна и ми каза че имам стафилококова инфекция. Каза ми: Отивай в Анаста, там правят изследвания и дават ваксина. Сега дадох секрет за да ми направят изследвания, тоест антибиограма, демек да видят какви антибиотици действат на моя вид стафилококи, защото разбрах че има няколко вида. Я кажете за Анаста дали си заслужава да ходя да взимам тази ваксина защото вече не издържам. Най-накрая ще набия някой лекар. Не гледат да те излекуват, амо ако може 100 пъти да идеш при тях за да те доят като кравичка, а ние си ходим по мъките и най накрая пак нищо. Пожелавам искрено на всички дето ги имат тея гадини да се оправят и да не попадат на лекарите на които аз попаднах. Ама все пак ако някой знае повече за Анаста нека пише. Предварително благодаря.



ЗдрастиНе се чуди изобщо,а направо отивах в Анаста.Ако проблемът ти е със стафилококите,там ще се излекуваш.Аз си влачих гнойните пъпки цели 5г,ходих и давах безбожни пари по разни доценти и само в Анаста за няколко месеца лицето ми се изчисти до неузнаваемост и гнойните пъпки спряха да излизат.Не се колебай,а действай Успех
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стафилококоваинфекция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:56.