IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th October 2011, 12:32
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
Unhappy Блефаропластика

Моля, ако някоя мацка наскоро е преминала през тази интервенция да драсне няколко реда. Предстои ми блефаропластика след два дни и май днес ме хвана шубето...
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th October 2011, 13:34
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Отговарям със закъснение изглежда. Преди 4 месеца си правих долна блефаропластика без външен разрез при д-р Владимир Василев. Много съм доволна - освен че ми махна торбичките, ми заличи до голяма степен и тъмните кръгове, което беше много приятна изненада за мене. Болка няма, възстановяването обаче не е много приятно, поне в първите 3-4 дена, когато си има оттоци, очите секретират и доста сърбят, на моменти почти влудяващо. Синини по лицето нямах, имах малък хематом в едното око, а оттоците под очите се оправиха напълно за около 7-10 дена. Пак бих го направила, съжалявам че се размотавах 3-4 години, когато при една консултация заради друг мой проблем един друг пластичен хирург ми предложи да ми махне торбичките, а аз почти се обидих. Снимки преди/след засега нямам, правиха ми в клиниката, но аз така и не си поисках файла от доктора. Поздрави и успех, ако не си се отказала от операцията!!!
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th October 2011, 22:25
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

mdakota, а кой ще ти я прави?
Не се страхувай, шубето е нормална реакция според мен, но в деня на операцията няма да си така

П.С. и аз отговорих със закъснение..
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th October 2011, 22:34
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mdacota Виж мнението
Моля, ако някоя мацка наскоро е преминала през тази интервенция да драсне няколко реда. Предстои ми блефаропластика след два дни и май днес ме хвана шубето...
Пиши как се е получило! И кой ти я прави!
Чувала съм, че Заякова е добра в блефаропластиката. Аз съм заинтересована, за горен клепач, но по-нататък. Така че ще следя темата.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th October 2011, 23:23
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Пиши как се е получило! И кой ти я прави!
Чувала съм, че Заякова е добра в блефаропластиката. Аз съм заинтересована, за горен клепач, но по-нататък. Така че ще следя темата.
Нелс аз съм чувала и то от човек в тези среди, че Кръстанова била най-добра в блеферото.Живее и работи в Париж, но идва и в Бг от време на време.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th October 2011, 00:16
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

За нея и аз съм чувала, също така съм чувала, че е много трудно човек да се добере до нея.. Но пък си струвало..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th October 2011, 13:44
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Здравейте момичета, минах си по реда за блефаропластиката. Бях си я наумила доста отдавна, но чак сега се престраших. Мина цяла седмица вече, вчера ми махнаха конците, но имам още отоци, които се надявам да се разсеят до 3-4 дни.
Аз се доверих на д-р Тонев в Пловдив. Не съжалявам, засега поне това, което виждам е повече от хубаво. Аз имах много мастни депа и излишна кожа, сега погледът ми е съвсем друг. Също така силно се надявам да ми се заличат белезите, както обеща д-р Тонев. Момичета, ако имате въпроси, моля, ще отговоря на всеки един без проблем.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th October 2011, 14:04
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Браво! Честито и бързо възстановяване!

Имам много въпроси за продцедурата, но на прима виста: Боли ли или по-скоро какво е усещането? Долен и грен клепач ли прави? Колко години е ефекта?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th October 2011, 14:29
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Гуен, бих искала и да те попитам дали и в каква степен ти се заличиха белезите от блефаропластиката? Много ме е страх, че ще личи операцията и по - специално на долните клепачи...
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th October 2011, 15:54
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mdacota Виж мнението
Гуен, бих искала и да те попитам дали и в каква степен ти се заличиха белезите от блефаропластиката? .
Ами да ти кажа...моите белези са тънички и по протежение на сгъвката на горния клепач.... за долните клепачи - не зная, не съм правила нищо там, но нямам впечатления за груби белези...Тук всичко е индивидуално - знаеш сигурно, по-тъмните кожи правят по-плътни белези в повечето случаи...В продължение на година белегът се позаличава или остава горе-долу такъв, какъвто е... Ни дефламоли, ни кремове, ни лазери, нищо не може да ти гарантира, че ще направи белезите ти по-незабележими.Въпросът е, че ако са прецизно направени, правилно третирани и на съответните "по-незабележими" места - те няма да са ти проблем. Ти всъщност имаш ли някакви основания да се притесняваш на този етап...? Толкова е рано още...те са все още смущаващо груби; тепърва ще зреят, ще се променят...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Блефаропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:26.