IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th May 2005, 14:59
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Imam nujda ot suvet

Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.Zna4i...po4ti na 20g sum,172sm,63kg.Dopredi edna godina trenirah mn aktivno basket(8-9 puti sedmi4no) i si poddurjah okolo 62-63kg okolo 4godini,ne bqh slaba,no inqmah i nikakuv celulit,edin den re6ih 4e trqbva da otslabna,ograni4ih suvsem hranata(a dopredi tva se tup4eh s kvo li ne ),oba4e nqma6e nikakuv pezultat,zapo4nah da treniram dopulnitelno-ti4ah s nailoni po krakata i korema,pieh L-carnitine...pak bez uspeh-otslabvah edinstveno v liceto i gurdite).Uspqh da otslabna 4ak minaloto lqto-okolo 57kg(i to bez da si go postavqm za cel),sled kato sprqh da treniram,oba4e...mi se poqvi celulit Sega otnovo napulnqh i neznam kvo da pravq-ograni4avam se s hraneneto,pi4am po 2-3km prez den...nikakuv pezultat.A osven tva imam o6te edin problem-stomaha mi e mn raz6iren,a i to4ti nqmam taliq.Ina4e koremnite mi muskuli sa dosta zdravi,dori imam "plo4ki" ,oba4e samo gornite dva reda se zabelqzvat,a 4astta okolo pupa e ujsna-postoqnno trqbva da si gultam korema,ako sum qla ne6to(sutrin kato stana nqmam problem-korema mi se zalepil za gurba kakto ima edna prikazka),oba4e kakto hapna ne6to i vednaga mi se poduva.Molq vi daide mi nqkakuv suvet,kakvo da qm,kakvi uprajneniq da pravq za dolnata 4ast na korema(az predi se probvah s pisane na 4islata i s povdigane na krakata,daje i tejesti si kupih za tazi cel,oba4e ni6to ne stava),nqkoi znae li s tva dermosonik dali 6te ima pezultat-ima li otslabva6t efekt vurfi korema ili e samo za bedrata i dupeto.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th May 2005, 16:35
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

tazi terapiq za koqto govori6 naistina dava otli4ni i bezotkazni rezultati.
cenata ne e po joba na vseki,no mislq,4e mnogo hora koito sa re6eni na tova imat tazi vazmojnost.no ti trqbvat pone 7,8 proceduri
krosstrenajora sa6to 6te ti e ot polza(ot 400 lv nagore)
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Imamnujdasuvet
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:56.