IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #421  
Стар 30th June 2008, 10:43
sladka sladka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 26
По подразбиране

гуен,страшни са,нямам думи!
Отговори с цитат
  #422  
Стар 30th June 2008, 10:45
sladka sladka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 26
По подразбиране

пуснете ми и други снимки 4е скоро сте ходя при Георгиев,трябва да сам подготвена с желанията
Отговори с цитат
  #423  
Стар 29th August 2008, 12:19
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

Sladka най -добре разгледай снимките в темата за снимки в Мамопластика.там има доста информация.Също така и в сайта www.breastinfo.com.
Отговори с цитат
  #424  
Стар 1st September 2008, 14:06
sladka sladka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 26
По подразбиране

благодаря за предложениятя mikey, разгледах ги но немога да преценя да ли при мен трябва да е под или над мускула.при4ината е 4е преди да родя имах хубав бюст по мои преценки,нослед това не6тата коренно се промениха.след свалените килограми остана доста кожа.аз сам 50кг ръст 176.опасявам се да несе вижда импланта,в смисал обем в горната 4аст.аз искам естествени гарди в никакав слу4ай огромни.и за това ми се иска да видя снимки за да знам какво то4но искам и това дали е под или над мускул.ако трябва да бада 4естна от снимките който съм видяла над мускула ми харесват пове4е,но,искам под вапреки вси4ко.
Поздрави gwendoline
Отговори с цитат
  #425  
Стар 1st September 2008, 15:00
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

Sladka аз съм 50 кг ,но съм по-ниска от теб с 10 см.По гръдния ми кош нямам грам мазнинка-даже затова доктора не искаше да ми сложи по-големи импланти(от 335cc) ,защото 6тиаха да си личат ръбовете отстрани.Аз съм с анатомични и мога да ти кажа,че прехода ми отгоре е много плавен.На снимките не си личи много,но на живо ако не знае човек не може да каже,че съм с импланти.Разгледай и НАДмусколните,но има и момичета с под ,на които прехода е много плавен.
Отговори с цитат
  #426  
Стар 2nd September 2008, 12:26
sladka sladka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 26
По подразбиране

zdr mikey,благодаря за бързия отзив!
твойте гърди са страхотни,но между твойте преди и мойте в момента има огромна разлика,а т.е. на мен гравитацията неми прости.неса увиснали но има смакване което ме притеснявя.и ако трябва да сам 4естна градния ми ко6 е по 6ирок и смята 4е гардите ми трябва да имат по-широка основа.на теб колко ти взе стоянов?ина4е си права прехода от горе е незабележим,то4но тoва искам аз.скоро отивам до док да крастосаме мнения.ти с каква упойка бе6е.пак те затрупах с въпроси. но твоето мнение и на другите в форума ме интересува,като преживели и ве4е с опит и разбирасе едни гърди на пред!
Отговори с цитат
  #427  
Стар 2nd September 2008, 13:04
sladka sladka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 26
По подразбиране

ДА ДОБАВЯ 4Е ХАРЕСВАМ ГЪРДИТЕ НА КАМЕЛИЯ И АНДРЕА.този тип гърди искам,може би по малки
Отговори с цитат
  #428  
Стар 9th September 2008, 21:35
alabama alabama не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 3
По подразбиране дд

аз искам да попитам в пластичната хирургия или нещо такова като корекция на зърна,намаляване увеличаване?
Отговори с цитат
  #429  
Стар 9th September 2008, 22:01
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

Да правят корекции за намаляване на ареолите,даже могат да изградят изцяло ново ако няма такова при случай на мастектомия.
Отговори с цитат
  #430  
Стар 9th September 2008, 22:33
alabama alabama не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 3
По подразбиране

значи може да се увеличи едно зърно?а намаляване на кожата около него?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПредиСлед
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:37.