IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th December 2008, 14:12
mema77 mema77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 2
По подразбиране коланът за талия та веес телешоп

Става дума за онзи колан от рекламите,който вибрира и стяга?Нещо като целутрон!Някой ползвал ли го е?Имате ли впечатления от него?Някой има ли идея колко е премахването на стрии около пъпа?Останаха ми след раждането!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th January 2009, 11:56
Аватара на wwgirlmariana
wwgirlmariana wwgirlmariana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 2
По подразбиране

ООоо дано да не си си го поръчала....недеи вярва на тея глупости по телевизията аз си бях купила преди време от там едни пеперудки дето карат мускулите уж да контрактират.......ми те мускулите реагират ЗАЩОТО ОНУИ ПУСКА ТОК ПО ТЯХ беше мн гадно само ми взеха парите.Апък за стрийте няма начин без лазер ама..........не беше ефтиничко знам за татуировките че е 20лв на кв.см.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th February 2009, 19:59
Аватара на Malenna
Malenna Malenna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 11
По подразбиране

В един друг форум четох , че в комбинация с някой друг крем , има положителен ефект върху целулита ( не вълшебен,просто положителен ) , което е логично като се има предвид, че масажа ,който прави бил силничък.
Чудеса обаче, не очаквай. Ония симпатични хорица от рекламата , доста години са прекарали по залите , за да добият такава визия
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th February 2009, 01:44
Аватара на bibetyyy
bibetyyy bibetyyy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Barbie world ...
Мнения: 2 658
По подразбиране

ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ СА ВСИЧКИ НЕЩА ОТ ТЕЗИ РЕКЛАМИ... АКО НАИСТИНА БЕШЕ ТАКА ,ТО ХОРАТА ПО ЦЯЛ СВЯТ ЩЯХА ДА ГИ КУПУВАТ КАТО ЛУДИ ...
__________________
Политиката е изкуството на възможното ...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th February 2009, 23:55
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Този колан от Телешоп - а действа за отслабване - около талията, бедрата, корема. Имам позната, която го ползваше редовно и за 1 месец смъкна натрупаното в коремната област.
Разбира се това е за много заети хора, които намат време да потичат на стадиона или да отидат във фитнеса. Мързелива работа, но действа

А за пеперудките - наистина пускат ток и не действат.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th February 2009, 09:05
Аватара на Tedychka
Tedychka Tedychka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 9
По подразбиране

Ами аз имам такъв колан - ако го използваш след тренировка например е много приятно, а и предполагам засилва ефекта...
Но ако си го слагаш на корема, докато се тъпчеш със сладкиши няма да стане
Колкото до пеперудките, за които писа някой нагоре - и на мен ми се случи същото нещо, обадих им се по телефона, след което ги върнах и те си ми върнаха парите...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd March 2009, 14:28
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

И последно да го поръчвам ли този колан? Изглежда ми че ще има смисъл?
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd March 2009, 14:31
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Това е целта, да изглежда Естествено, че няма смисъл. Аз съм силно афектиран, тъй като дори майка ми ме попита дали имало смисъл да си го купува и аз и се накарах няма ли малко мозък в главата Ако ставаше с вибрации или самостоятелно стягане на мускулите, аз щях да си стоя на стола и да стягам всеки 1 мускул от тялото си (тъй като мога) без тежести и натоварване и така да отслабвам - да ама не. Това влияе в някаква степен единствено на коремните мускули, но на самите мускули, а не води то отслабване, абсурдно е да се вярва.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd March 2009, 14:35
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Това е целта, да изглежда Естествено, че няма смисъл. Аз съм силно афектиран, тъй като дори майка ми ме попита дали имало смисъл да си го купува и аз и се накарах няма ли малко мозък в главата Ако ставаше с вибрации или самостоятелно стягане на мускулите, аз щях да си стоя на стола и да стягам всеки 1 мускул от тялото си (тъй като мога) без тежести и натоварване и така да отслабвам - да ама не. Това влияе в някаква степен единствено на коремните мускули, но на самите мускули, а не води то отслабване, абсурдно е да се вярва.
мерси за което...
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #10  
Стар 3rd March 2009, 22:32
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Изглежда абсурдно, но все пак има случаи с резултат на лице.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: коланътзаталиятавеестелешоп
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:38.