IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 26th August 2009, 23:10
Аватара на smart4ety
smart4ety smart4ety не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 75
По подразбиране

И да не отварям друга тема, въпреки, че в тази се е писало преди 4 години Аз имах проблем с хормонално лечение, в следствие на което напълнях с 25кг за 1 година. Гърдите ми винаги са били много големи, а сега вече са огромни! Започнах диета преди няколко дни и едно от нещата, за които се притеснявам са корема и гърдите ми Всъщност четох, че женските гърди не са мускул и никакви упражнения не могат да ги стегнат Много се притеснявам, ако успея да сваля тези 25кг, гърдите ми ще увиснат ужасно! Според Вас мога ли да ги стегна с тренировки и упражнения? Или някакъв др съвет,който можете да ми дадете докато е рано!?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 27th August 2009, 06:27
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

С тренировки би отслабнала равномерно, а не изведнъж и няма да се получи чак такъв увусващ ефект при гърдите. Няма да станат чудеса, но ще е в пъти по-добре, отколкото ако отслабнеш, без да спортуваш (и не само за гърдите, но за цялото тяло). Съчетай ги с кремчета за стягане на бюста или поне някакви масла, за да запазиш еластичността на кожата.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 28th August 2009, 14:24
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Здрвейте,
искам да ви питам- четох, че тичането било фатално за женските гърди- те извършвали един куп движения и така се късали някакви връзки ( мога да потърся статията, ако някой се интересува), вследствие на което гърдите увисвали? За да свалиш мазнини, обаче, трябвало да се изпълняват аеробни упражнения колкото се може по-дълго. Ако всичко това е вярно, има ли вариант да се свалят мазнини, без да увисват гърдите!?
За студения душ и аз съм чувала, че правел чудеса с гърдите на жените! Но дори и да не е вярно- поне няма да навреди!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: stegnacicite
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:29.